Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zaczac obserwowac forumowy bazarek :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak ta walka ma wyglądać? Floyd nie ma szans w MMA, Connor w boksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boks i setki milionów na stole :)

Ja to widze jako rozmienianie na 'drobne'.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być boks to fajnie. Ale za 25 baniek to nie wiem czy Floydowi będzie się chciało wysilać. Żeby tylko za duża żenada nie wyszła - jakaś pokazówka na niby (chociaż, nic innego z tego nie może wyjść). Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jakoś nie wyobrażam sobie tej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile by tych milionów nie było na stole, Floyd nigdy nie zgodzi się na takie warunki.,Nigdy nie walczył na zasadach 50/50 split. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie odpowiednia kasa to sie zgodzi .

Nie ma takiej kasy żeby Floyd się zgodził na podział fifty/fifty z kimkolwiek .,Tak samo De Niro nie zgodziłby się zagrać w filmie z drugoplanowym aktorem za jednakową gaże.,Nie chodzi o ilość pieniędzy ,ale o zasady podziału.,McGregor najwięcej w karierze zainkasował za jedną walkę $3M ,Floyd $220M.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzi się na walkę jak dostanie odpowiednią gażę. O faktycznym podziale nie dowiemy się prawdopodobnie nigdy. To co pójdzie do mediów inna sprawa.

Kwoty jakie McGregor otrzymał za walkę - hmm ... informacje są różne . Oficjalne i nieoficjalne , mówi sie nawet o 10 mln za walkę druga walke z Diazem. Wiadomo ze to nie jest poziom ( gaża ) Floyda, ale on jest rownież najdroższym zawodnikiem w boksie.

Wg. mnie jednak do tej walki dojdzie .

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo prawdopodobne ,że do tej walki dojdzie.,Podejrzewam ,że takie wydarzenie z łatwością przebiło by walkę Floyd vs Many na Pay PV i pewnie granica 5 mln subscribers by pękła.Dodatkowo magiczna bariera stu dolarów za udostępnienie(Many/Floyd kosztował $99 na PPV,4.6 mln sprzedanych).,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Nie ma takiej kasy żeby Floyd się zgodził na podział fifty/fifty z kimkolwiek .,Tak samo De Niro nie zgodziłby się zagrać w filmie z drugoplanowym aktorem za jednakową gaże.,Nie chodzi o ilość pieniędzy ,ale o zasady podziału.,McGregor najwięcej w karierze zainkasował za jedną walkę $3M ,Floyd $220M.  

 

Paczaj Pan, a tutaj De Niro zagrał. Przepiękny film, jedna z jego najlepszych ról. :ph34r:

 

http://www.filmweb.pl/film/Co+ty+wiesz+o+swoim+dziadku-2016-723658

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że Floyd sie nie zgodzi bo jak dla mnie, nie dość że mało by zarobił (jak na niego...) to jeszcze by przegrał w bardzo kiepskim stylu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janowicz właśnie wygrał pierwszego seta w meczu ze światową siódemką, Chorwatem Marinem Cilicem. Set zakończył się wynikiem 6:4, naprawdę dobrze wyglądał Jerzy w tym pierwszym secie.

 

 

EDYTKA 

 

 

I jest 2:0 w setach, 6-4, 6-4. Wygrywa swoje gemy samymi asami często, może będzie niespodziewany sukces jak Wimbeldon 2013 :D :D :D

Edytowane przez Kosma

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

wszystko jest dobrze i ok  :)

 

Ale jeszcze lepiej byłoby gdyby mi ktoś z kolegów mógł powiedzieć czy do samej Ostrawy jest potrzebna winieta czy nie? Wydaje mi się że nie, ale informacje są z 2016 a od 2017 mogło się coś zmienić.

 

Dziękuję za info & pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocno się zawiodłem na intelekcie kilku moich (niemal) idoli z lat młodzieńczych, takich, jak Thurston Moore, czy Henry Rollins - ale, na szczęście, nie wszystkim CNN wyprało mózgi i to jest ok. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobiłem swój rekord :) .

70 razy x 20m na basenie .

Było jakoś pusto i fajnie się pływało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie tej walki.

Stawiam że Floyd sie nie zgodzi bo jak dla mnie, nie dość że mało by zarobił (jak na niego...) to jeszcze by przegrał w bardzo kiepskim stylu...

http://sportowefakty.wp.pl/boks/662524/floyd-mayweather-potwierdza-sensacyjne-doniesienia-walka-z-mcgregorem-coraz-bliz

 

http://www.mmarocks.pl/boks/dajmy-fanom-czego-oczekuja-floyd-chce-doprowadzic-walki-mcgregorem

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok ,bo rk7000 zamknął gownoburze w "nie jest ok"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zniknęły" reklamy po prawej stronie. Jest lepiej niż OK.

Dzięki za to tym co to uczynili.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok ,bo rk7000 zamknął gownoburze w "nie jest ok"

 

Moim subiektywnym zdaniem, są userzy, którzy nie umieją trzymać emocji na wodzy, albo jak mi się wydaje, nie tolerują po prostu odmiennych poglądów i tacy, którzy chętnie podyskutują, nawet na trudne tematy. Szczerze powiedziawszy, to tematy polityczne i światopoglądowe są emocjonujące, ale nie oznacza to z automatu, że niemożliwa jest kulturalna dyskusja na takie. To są sprawy bieżące, a wtręty polityczne czy światopoglądowe znajdziemy w każdej dyskusji. Formalnie regulamin zabrania postów na określone tematy. Rozumiem, zasada dura lex, sed lex.... Niemniej moim zdaniem to nie jest wina tematu. Problem leży gdzie indziej - ile mamy tematów, wątków na Forum KMZiZ? Zapewne tysiące. Nikt nie zmusza nikogo do pisania w każdym. Ale moim zdaniem jest tak, że niektórym po prostu przeszkadza to, że istnieje temat, w którym ścierają się różne poglądy i oni muszą tam napisać, a jeśli rozmowa nie idzie, jak trzeba, to zamknąć. Gdyby jednak władze KMZiZ uznały, że są użytkownicy, którzy umieją i chcą rozmawiać o sprawach trudnych, skomplikowanych, ale aktualnych, to można by stworzyć wątek zamknięty, dostępny dla tych, którzy potrafią dyskutować, nawet ostro, ale kulturalnie. Można nawet ograniczyć ten temat limitem znaków w poście, jak na tweeterze, żeby nie było wielostronicowych tyrad i dytyrambów ;) Padnie pytanie: czemu akurat na forum zegarkowym? oraz sugestia: "Idźcie na inne fora". Moja odpowiedz, szczera jest taka: to forum jest jednym z najlepszych, jest tu bardzo dużo ludzi, z którymi można podyskutować i o zegarkach i o polityce. Dlaczego nie dopuścić do takich rozmów w jakimś tam podstoliku? Przecież tu nie chodzi o przekształcanie Forum KMZiZ czy pisanie tylko o polityce. Chodzi o to, że tak jest po prostu wygodnie, lubię interfejs forum, jego działanie, można pisać równolegle w wielu tematach.... I myślę, że taki "podstolik" działałby na korzyść, pod warunkiem, że będą w nim pisać tylko Ci, którzy chcą, a Ci którzy nie chcą, będą tolerancyjni - tolerancja to akceptacja tego, że ktoś ma inne poglądy i je wyraża.

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.