Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo słabej pogody niedzielę uważam za udaną 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Tylko teraz to czyszczenie  :huh:

post-68206-0-23968400-1505062953_thumb.jpg

post-68206-0-42323900-1505062959_thumb.jpg

post-68206-0-01607300-1505062969_thumb.jpg

post-68206-0-64505100-1505062977_thumb.jpg

post-68206-0-80027000-1505062984_thumb.jpg

post-68206-0-44922000-1505062992_thumb.jpg

post-68206-0-60369600-1505062996_thumb.jpg

post-68206-0-39048600-1505063001_thumb.jpg

post-68206-0-77284300-1505063005_thumb.jpg

post-68206-0-21482600-1505063012_thumb.jpg

post-68206-0-39587900-1505063018_thumb.jpg

post-68206-0-92367600-1505063024_thumb.jpg

post-68206-0-88498000-1505063031_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po przeprowadzce do nowego lokum...caly tydzien.

A teraz po wszystkim.....gorzka żołądkowa mięta i chwila relaksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Bury strasznie czarne masz paznokcie, byłeś z tym u lekarza? To nic dobrego nie wróży...

a po co rozciąłeś tęgoskóra ? To nic ciekawego jest tego od groma wszedzie, jedynie trzeba obserwowac rozkladające się osobniki bo na nich może wyrosnąć baaaardzo rzadki grzybek - podgrzybek pasożytniczy pod ochroną.

a ja widzialem kury i kaczki z bliska :) to dla mnie coś wyjątkowego :)

i byłem w miejscu gdzie w obrębie kilometra zywej duszy brak, to też mega wyjatkowa sytuacja dla mnie :) Wczoraj na śląsku prawie pod granicą

20170910_184235_resized-001.jpg

20170910_184140_resized-001.jpg

 

a dzisiaj

 

20170910_183609_resized-001.jpg

20170910_183807_resized-001.jpg

20170910_183923_resized-001.jpg

IMG_20170910_184921_683-001.jpg


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś jadłem świetnego klopsa, a jeszcze w piątek klepałem go po ryju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieprza zarżnąłeś?  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie też niedziela stosunkowo udana. Grzybobranie niezłe, ale jak jeszcze w niedzielę 4 godziny łaziłem na czworaka z wyboru, tak dziś już niestety z przymusu:(

 

 


chyba za duże pliki


chyba za duże pliki


i


Na koniec dobiłem maślakami:)


.

post-98957-0-65628500-1505162060_thumb.jpg

post-98957-0-15983900-1505162118_thumb.jpg

post-98957-0-54332700-1505162206_thumb.jpg

post-98957-0-24100200-1505162304_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

.

Pięknie:)

Ja niestety już w tym roku grzyby mam pozamiatane. Przepuklina kręgosłupa. Ale to raczej nie w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończe nierowna walkę z szafami z VOX-a. Nie zycze nikomu zeby samemu skladał. Po Ikei mogą sprzątać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

.

Podobnież do szuszonych grzybów wskazane jest włożenie liści laurowych zapobiegających mnożeniu się robali i takich tam ... :)

Widzę że kosisz "koszernym" nożem :P

Edytowane przez Blunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed suszeniem wycinam  z żoną wszystko co wskazuje że może być robaczek nawet jednej dziurki nie odpuszczam

Suszę w suszarce a jak juz wyschną to daję do piekarnika na 80-90 stopni i termoobieg i tak na dwie godziny zostawiam - jeśli nawet jakis jobaczek przeżył wstępne suszenie to tego nie przetrwa - po tym suszeniu jeszcze ciepłe od razu do hermetycznych słoików (uszczelka i zatrzask) nie dostaje się wilgoć itd.... 

Nigdy nie było żadnych robaczków - a nóż tak forumowy :)  

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bydło bez kultury i honoru .,Wstyd.,Trzech na jednego.,Samo uderzenie kogoś,kto ma opuszczone ręce jest niehonorowe i świadczy o tchórzostwie.,A najgorszy ten tłusty wieprz co kopie leżącego.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

uderzenie kogoś,kto ma opuszczone ręce jest niehonorowe i świadczy o tchórzostwie..,

"Chcącemu nie dzieje się krzywda"

Volenti non fit iniuria (łac. Zrobiłeś z własnej woli, to nie dzieje ci się krzywda) – paremia prawnicza sformułowana przez Ulpiana Domicjusza, która mówi, że jeśli ktoś dobrowolnie naraża się na szkodę, wiedząc że ta szkoda może nastąpić, to nie będzie mógł wnieść skargi przeciwko innym stronom. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szkodę narażają się dobrowolnie niektórzy już wychodząc z domu, :) Do tego filmu nie mam negatywnego stosunku jakoś, żadna to bitka, ciemnoskóry przewrócił się ze strachu chyba, nie od tego ciosu, kopa nawet dostał w d*pę tak żeby mu się żadna krzywda nie stała.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dyskutować o sytuacji gdy jeden idiota trafił na drugiego? "Nie odgadnioną są, tajemnicą są"...


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-28411-0-17413100-1506503378_thumb.jpg

 

Patrząc na powyższe zdjęcia można odnieść wrażenie, że różnica pomiędzy małpą a ciemnoskórym człowiekiem jest rzeczywiście niewielka. :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifznajdz-5-roznic-malpy-na-samochodzie-zamieszki-w-usa-murzyni.jpg

 

Patrząc na powyższe zdjęcia można odnieść wrażenie, że różnica pomiędzy małpą a ciemnoskórym człowiekiem jest rzeczywiście niewielka. :)

Za klawiaturą komputera każdy jest odważny ,podobnie jak w sytuacji trzech na jednego.,Najlepiej by było jakbyś swoimi spostrzeżeniami podzielił się z czarnoskórymi żołnierzami w amerykańskich mundurach,którzy przyjechali Was bronić., us-soldiers-poland-1500-13-jan-2017-ts60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Mayor, podobają mi się dwa słowa w Twoim poście ''Was bronić", są super. Rozwiń myśl która się za nimi kryje, proszę.  :)  

Jestem ciekawy jak wygląda to z perspektywy białego emigranta mieszkającego w Ameryce i biegle mówiącego po polsku. :)   

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 768px-Tadeusz_Ko%C5%9Bciuszko_Monument_i

 

legenda-pamiec.JPG

Ten na pierwszym zdjęciu:     , "Kościuszko, mimo ran więziony był w Petersburgu. Zwolniony po śmierci Katarzyny II przez cara Pawła, pojechał do Ameryki, by odzyskać zaległy żołd i posiadłość ziemską. Po wyleczeniu ran wrócił do Europy, zleciwszy sprzedaż posiadłości Jeffersonowi. Dochód przeznaczył na wykup i uwolnienie murzyńskich niewolników. Jefferson nie dotrzymał tego zobowiązania. Powrócił do Europy, rozmawiał z Napoleonem i carem Aleksandrem o przyszłości Polski."

Zagrabionych pieniędzy rząd USA nie zwrócił do dziś.

 

Tyle na temat USA .

 

 

P.S W Polsce panuje pokój, i nikt nie musi nas bronić.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Patrząc na powyższe zdjęcia można odnieść wrażenie, że różnica pomiędzy małpą a ciemnoskórym człowiekiem jest rzeczywiście niewielka. :)

 

Za klawiaturą komputera każdy jest odważny ,podobnie jak w sytuacji trzech na jednego.,Najlepiej by było jakbyś swoimi spostrzeżeniami podzielił się z czarnoskórymi żołnierzami w amerykańskich mundurach,którzy przyjechali Was bronić., 

 

Może zbyt ostro wypowiedziane słowa przez użytkownika dziadek, ale coś w tym prawdy jest.

Jak się w takim razie odniesiesz do takich statystyk mayor ???

 

"Liczba więźniów w USA wynosi 2 071 686 (Chiny – 1,4 mln, Rosja – ponad milion). Ponad 46% populacji więziennej stanowią Murzyni (12,5% ludności USA), 36% – Biali (61% w USA), 16% – Latynosi (22,5% w USA)"

 

Podsumowując-prawie co dziesiąty mieszkaniec USA to murzyn oraz prawie co drugi mieszkaniec więzienia to też murzyn. Wtf?

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi małpami macie, są dobre małpy i złe małpy, tak jak dobrzy ludzie i źli ludzie, kolor nie ma znaczenia. Osobiście znam tylu murzynów z wykształceniem i na odpowiedzialnych stanowiskach, co głupich czarnych bandziorów (w przybliżeniu oczywiście). A statystyki są ciekawe dla tych lubiących manipulować, albo być manipulowanymi, w Polsce zdecydowana większość więźniów jest biała. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi małpami macie, są dobre małpy i złe małpy, tak jak dobrzy ludzie i źli ludzie, kolor nie ma znaczenia. Osobiście znam tylu murzynów z wykształceniem i na odpowiedzialnych stanowiskach, co głupich czarnych bandziorów (w przybliżeniu oczywiście). A statystyki są ciekawe dla tych lubiących manipulować, albo być manipulowanymi, w Polsce zdecydowana większość więźniów jest biała. :D

Statystycznie każdy człowiek ma.....jedno jądro.

:)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.