Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Składam należne gratulacje :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok ponieważ w niedziele wróciłem z małej wycieczki po Dolnym Śląsku (Wrocław, Książ, Karpacz, Walim, Głuszyca, Kłodzko, Polanica-Zdrój, Góry Stołowe) :lol: Jezusie jak tam pięknie jest :shock: co prawda zepsułem sobie kolano na Szczelińcu ale zaje...ście warto było :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek, byłem tam ostatnio w sierpniu kilka dni. Prawda, że jest pięknie i w dodatku zupełnie inaczej niż w Małpolsce ? :shock:

I jest ok, bo wygrałem konkurs na swoje stanowisko i mogę wreszcie spokojnie brać się do roboty i zająć się swoimi prywatnymi sprawami, które zaniedbałem na konto przygotowań do rozgrywki z konkurentami 8)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek gratulacje :!:

A co do innosci to nie powiedziałbym, że u nas jest inaczej, to po prostu magia miejsca, w którym jest się pierwszy raz :lol:

 

PS. jestem jak Japończyk, wystrzelałem ponad 1000 zdjęć :oops:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęciami mam to samo :oops: Byłem tam ładnych parę razy, już dystans jakiś tam mam :lol: inny świat bo poniemiecki, ciężko np. znaleźć klasyczny "klocek" jednorodzinny z płaskim dachem z lat 80-tych, góry też trochę inne - w końcu bardziej zleżałe :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokładnie tak, i ludzie tacy inni, jak jest teren zabudowany to 50 nie przekraczają, ordnung must sein :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za słowa uznania, bo rzeczywiście całkiem tu u nas ciekawie.

 

Miałem podobne wrażenia gdy w zeszłym roku parę dni bawiłem w okolicy Łańcuta. :lol:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wygrałem batalię o reklamację obuwia w pewnym "ekskluzywnym" sklepie, którego dewizą jest: sprzedaj i zapomnij.

Jednocześnie przestrzegam przed sklepami uznającymi zasadę: klient nasz cham.

Podczas mediacji dowiedziałem się, że: kłamię, załatwiłem sprawę po chamsku, jestem z kancelarii Romana Giertycha :D , złożyłem reklamację doskonale wiedząc, iż wina leży po mojej stronie, odwoływałbym sie aż do Brukseli :!: . Mówił to młodzieniec, który mógłby (wiekowo) być moim synem. Przykre to bardzo. No cóż jak muszą wybulić z własnej kieszeni to żal pupę ściska.


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://podatki.onet.pl/1631377,1,0,wiadomosci.html

od stycznia ma wejść zmiana skali podatkowej z trzech stawek na poziomie: 19, 30 i 40 proc. do dwóch na poziomie 18 i 32 proc. Jesteśmy zgodni z naszym koalicjantem, że to jest nie do przyjęcia

 

Szanowni wyborcy PO, możecie mnie sobie zbanować, jeśli wam to poprawi humor ale sami teraz widzicie, że okazaliście się bandą naiwniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nakręciłem 36 zegarków. Nie wiem po co, bo jutro trzeba będzie zmieniać czas i lepiej byłoby to zrobić jutro, ale zrobiłem, i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, objechałem w jednym kawałku 500 km, odwiedziłem 5 cmentarzy w różnych miejscach, a teraz piję piwo. Poza tym znowu kupiłem zegarek, wpisuję w ok, bo to jak reumatyzm - trzeba nauczyć się z tym żyć, a nie walczyć :wink:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
Szanowni wyborcy PO, możecie mnie sobie zbanować, jeśli wam to poprawi humor ale sami teraz widzicie, że okazaliście się bandą naiwniaków.

 

Jeżeli dodamy do tego fakt, że "liberałowie" są przeciwko liberalizacji,

to mogę stwierdzić iż świat stoi na głowie. hehe

 

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4635998.html

 

Ale jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://podatki.onet.pl/1631377,1,0,wiadomosci.html
od stycznia ma wejść zmiana skali podatkowej z trzech stawek na poziomie: 19, 30 i 40 proc. do dwóch na poziomie 18 i 32 proc. Jesteśmy zgodni z naszym koalicjantem, że to jest nie do przyjęcia

 

Szanowni wyborcy PO, możecie mnie sobie zbanować, jeśli wam to poprawi humor ale sami teraz widzicie, że okazaliście się bandą naiwniaków.

 

Jedyną osobą z tego forum, którą można by zaliczyć do bandy - i to z wielu powodów dość nędznej bandy, jesteś Ty. Chyba, że wreszcie zamienisz na kulturę to co wydaje Ci się szczerośćią, a jest obrażaniem.

 

Ale jest Ok

 

Swoja drogą skąd u niektórych ludzi "takie coś", że zawsze dokopią, skrytykują w mało wyszukany sposób? - Może lepiej nie reagować i nie dawać satysfakcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ok, znowu kupiłem zegarek, wpisuję w ok, bo to jak reumatyzm - trzeba nauczyć się z tym żyć, a nie walczyć :wink:

 

a może jakieś fotki :?:


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie dopiero :D Poza tym to nic szczególnego 8)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mordoklejka

moj pan trener sie spytal taty, czy juz skonczylam 21 lat

bardzo ok :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moj pan trener sie spytal taty, czy juz skonczylam 21 lat

Jestem już bardzo stary :( -za moich czasów trener nazywany był narzeczonym ewentualnie chłopakiem , ech - co za czasy teraz to jedynie sport :? chyba że chodzi o coś innego :roll: - dzisiaj już niewiele rozumiem :?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mordoklejka

oj tak, chodzi o mojego pana Antoniego od plywania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok:

1. Jutro mam wolne i ostro się narąbię (czekają na mnie 3 kubiki drewna bukowego, relacja foto na pewno będzie),

2. Sobota - patrz pkt 1. z tą różnicą, że mam parapetówę u koleżanki :(:D

3. Konferencja, którą organizujemy jest już na przedostatnim zakręcie i dobrze bo już ledwo wyrabiam


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:(:D

Jest ok bo:

1) Tak jak w poście powyżej

2)Sobota- ide do knajpy posłuchać na żywo jak śpiewa Kate Nash(poza tym pierwszy w pracy usłyszałem ją w radio i stałem sie fanem :roll:) Powtórka p p. 1 też

3)Co z kacem to na niedzielę zostawię problem :!:

 

A jeżeli ktoś nie łapie o kogo chdzi to:

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=30815776


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest ok:

1. Jutro mam wolne i ostro się narąbię (czekają na mnie 3 kubiki drewna bukowego, relacja foto na pewno będzie),

 

Ostatnio dwa dni rąbałem 2,5 kubika grubych na 70-80 cm i podobnie wysokich pni dębowych i jeszcze z kubika brzozy. Siekiera 2,5 kg Fiskars z klinem rządzi i wymiata :(


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dwa dni rąbałem 2,5 kubika (...)Siekiera 2,5 kg Fiskars z klinem rządzi i wymiata :(

 

Wiesz, bylo takie przyslowie: "Co z tego, ze auto gwizda jak kierowca piz#$"

 

Dobry drwal poprostu jestes! :D


Seiko SNM011

...w codziennej pogoni za dokładnością, w powietrzu, na lądzie, po wodą.

 

PMy nie dochodza (czasem), kontakt via email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.