Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Jest OK.

 

Przyjechał Pan kurier i zostawił jakąś paczuszkę.

 

8)


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nareszcie, doczekaliśmy się - po krótkim (na szczęście) i bardzo nieudolnym (niestety) okresie rządów PiS m
co konkretnie świadczy o "nieudolności"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nareszcie, doczekaliśmy się - po krótkim (na szczęście) i bardzo nieudolnym (niestety) okresie rządów PiS m
co konkretnie świadczy o "nieudolności"?

Kolego...weź sobie na wstrzymanie...lub przeczytaj jeszcze raz temat http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....&highlight=

 

Tam masz to szeroko wyjaśnione. OK?

McIntosh...fakt! Jest OK! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest ok i z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ta kobieta ma na głowie? Czy to jakaś czapka?


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New Age moher zapewne. :twisted:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nareszcie, doczekaliśmy się - po krótkim (na szczęście) i bardzo nieudolnym (niestety) okresie rządów PiS m
co konkretnie świadczy o "nieudolności"?

 

Tsuki, nie brnij..... :roll:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
McIntosh...fakt! Jest OK! :D

"Stało żyt' liegcze, stało żyt' wiesielieje" - jak mawiał z przekonaniem tow. Stalin o sytuacji obywateli Związku Sowieckiego. I - co więcej - wielu się z nim zgadzało. Zawsze są ludzie, którzy wierzą w rzeczy powtarzane wielokrotnie w radiu...

 

Jak na razie, radość z wyników wyborów w Polsce wyraziły (sądzę, że nie tyle w efekcie słuchania radia ZET, tylko trzeźwej oceny z punktu widzenia swoich interesów) wyraziły m.in. Komisja Europejska, Niemcy, Rosja i na dokładkę organizacje żydowskie.

 

Czy to jest aby wystarczający powód, żeby także Polacy twierdzili, że jest OK? No cóż - każdy ma prawo...


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i na dokładkę organizacje żydowskie.

O jejku, to straszne, znowu nas Żydy wykupią.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tu politykować - to wątek o wyrażaniu radości, a nie o jątrzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Czy to jest aby wystarczający powód, żeby także Polacy twierdzili, że jest OK? No cóż - każdy ma prawo...

 

Oczywiście, że nie ALE Rosjanie, Żydzi czy Niemcy mają prawo wyrażać swoje opinie i jeżeli z zadowoleniem przyjmują wynik wyborów w Polsce to mają do tego pełne prawo. I ja również, a może tym bardziej (jako Polak) mam prawo wyrazić swoje zadowolenie tym bardziej, że są do tego (w mojej opinii, bo piszę w swoim imieniu) powody. Już sama perspektywa oddalenia amatorszczyzny w wydaniu PiSu jest wystarczającym powodem do zadowolenia. Niestety trudno działania PiS postrzegać w kategoriach wysokiej klasy profesjonalizmu i to prawie na każdej płaszczyźnie - na przykład polityki gospodarczej, polityki zagranicznej, umiejętności współpracy w koalicji, wzajemnego zaufania, szacunku - tego wszystkiego brakowało, zamiast tego mieliśmy brak stabilności w rządzie i ciągłe awantury, a o braku kompetencji wielu zatrudnionych przez PiS urzędników nawet nie ma co wspominać. Cieszę się, że w końcu naród odebrał idiotom władzę dlatego jest OK :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... w końcu naród odebrał idiotom władzę dlatego jest OK :D.

:mrgreen: :D:D:D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie tu politykować - to wątek o wyrażaniu radości, a nie o jątrzeniu.

Wiesz....

Pewien moderator zablokował jedyny „polityczny” temat na forum, który dawał ujście ciśnieniom w tej materii. Nie wiesz który? :D :wink:

Jak widać jest potrzebny, bo koledzy "błąkają się z bólem" po różnych tematach.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie, radość z wyników wyborów w Polsce wyraziły (sądzę, że nie tyle w efekcie słuchania radia ZET, tylko trzeźwej oceny z punktu widzenia swoich interesów) wyraziły m.in. Komisja Europejska, Niemcy, Rosja i na dokładkę organizacje żydowskie.

 

Czy to jest aby wystarczający powód, żeby także Polacy twierdzili, że jest OK? No cóż - każdy ma prawo...

 

Nie wierzę...to się wydaje niemożliwe, a jednak się zdarza, nawet tutaj... :D:D

 

Jest ok bo dostałem ekstra nagrodę pieniężną za ostatni kwartał :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11

Fachowiec, cudotwórca, został desygnowany na premiera.

Pożyjemy zobaczymy.

Żeby się nie okazało, że będzie cud jak z tego cało wyjdziemy.

 

Dzieciak mi zdrowieje. Więc jest ok.

 

Ps. Zjeba należy się Mariuszowi za poruszanie tematów politycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Ps. Zjeba należy się Mariuszowi za poruszanie tematów politycznych.

 

To jakiego smerfa mi teraz wstawisz :?: :D 8).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Paweł... Mariusz tylko wyraził radość. Nawet jeżeli to była maciopcia prowakacyjka to nie trzeba brnąć. Ale uderz w stól.....

 

Jest ok bo póki co nie pada i może w końcu wyleją mi fundamenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
Oj Paweł... Mariusz tylko wyraził radość. Nawet jeżeli to była maciopcia prowakacyjka to nie trzeba brnąć. Ale uderz w stól.....

 

Jest ok bo póki co nie pada i może w końcu wyleją mi fundamenty.

 

Swoją radość w tym temacie mógł wyrazić na Gazecie lub Onecie.

Będę powtarzał jak mantrę "w klubie nie ma miejsca na tematy polityczne". Dlatego że z takiego maciupciego bąka, jakiego puścił Mariusz, smród roznosi się niemiłosiernie, psując przy okazji atmosferę, i

poziom forum.

 

A to Mariusz dla Ciebie. Kupa smerfów.

 

post-0-0-27211100-1330705238.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to tylko zdjęcie z jakiejś współczesnej inscenizacji, a nie autentyczne ZOMO.

Może udałoby się wtedy rozpoznać wśród bijącego serca Partii jakiegoś szanowanego dyrektora w banku, może kilku członków apolitycznego (pomimo dwu lat faszyzmu) korpusu służby cywilnej. Ba, kto wie, czy wykładowca prywatnej wyższej uczelni by się nie znalazł. Prawdopodobne, że jakiś pałętający się wokół nich cywil, acz w pałkę uzbrojony, to szef okręgowej izby biegłych rewidentów.

Wszyscy ci panowie śmialiby się do łez z dowcipów o drobiu i popierali podatek liniowy, a już tylko te dwa fakty świadczą o niezaprzeczalnej przynależności do elity Narodu.

 

Niestety, to tylko inscenizacja...

 

 

Jest plus wygranej PO. Wolno nam było wczoraj uczcić Pamięć Ofiar Katynia.

Wcześniej przypominanie gdzie się podziała prawdziwa inteligencja uznano za anty-PO`wą manifestację. Słusznie... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to nie pierwszy i nie ostatni "akcent" polityczny na forum. Nie do uniknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seth11
No i nareszcie, doczekaliśmy się - po krótkim (na szczęście) i bardzo nieudolnym (niestety) okresie rządów PiS mamy nowego Premiera. Jeszcze trochę i nie będziemy musieli tak często oglądać wiecznie rozhisteryzowanego Jarka i jego ulubionej pani minister...

 

post-0-0-94997500-1330705271.jpg

 

8)

 

No i nareszcie, doczekaliśmy się, mamy nowego Premiera.

 

 

Druga wersja byłaby ok. Nawet dla Tsukiego(tak mi się wydaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, dzisiaj po 67 latach zostało wyczytane nazwisko mojego dziadka w trakcie trwania uroczystości ku czci ofiar zbrodni katyńskiej. Dostał, podobnie jak inni, awans, w rodzinnym mieście odsłonięto tablicę pamiątkową. Po tylu latach poniewierki jego pamięć została godnie uczczona.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest aby wystarczający powód, żeby także Polacy twierdzili, że jest OK? No cóż - każdy ma prawo...

Oczywiście, że nie ALE Rosjanie, Żydzi czy Niemcy mają prawo wyrażać swoje opinie i jeżeli z zadowoleniem przyjmują wynik wyborów w Polsce to mają do tego pełne prawo. I ja również, a może tym bardziej (jako Polak) mam prawo wyrazić swoje zadowolenie tym bardziej, że są do tego (w mojej opinii, bo piszę w swoim imieniu) powody. Już sama perspektywa oddalenia amatorszczyzny w wydaniu PiSu jest wystarczającym powodem do zadowolenia. Niestety trudno działania PiS postrzegać w kategoriach wysokiej klasy profesjonalizmu i to prawie na każdej płaszczyźnie - na przykład polityki gospodarczej, polityki zagranicznej, umiejętności współpracy w koalicji, wzajemnego zaufania, szacunku - tego wszystkiego brakowało, zamiast tego mieliśmy brak stabilności w rządzie i ciągłe awantury, a o braku kompetencji wielu zatrudnionych przez PiS urzędników nawet nie ma co wspominać. Cieszę się, że w końcu naród odebrał idiotom władzę dlatego jest OK :).

 

Miałem dać spokój, ale właśnie desygnowany Premier podrzucił mi niezłą pointę, więc przy okazji po kolei:

1) nie mam za złe Niemcom, Żydom, Rosjanom etc., że mają po wygranej PO uśmiechnięte buzie; staram się tylko (jak widać - bez większych sukcesów) wyjaśnić, że interesy powyżej wymienionych (i innych) środowisk wcale nie muszą być zgodne z polskim interesem narodowym; więc skoro oni się cieszą, to oznacza to, że uważają przyszły rząd za "łatwiejszy" od poprzedniego, czy jest to powód do NASZEJ radości?

(nota bene - Żydzi nas wcale nie "wykupią", jak ironicznie sugeruje eye lip; w ich dążeniach "rewindykacyjnych" nie ma mowy o KUPOWANIU),

 

2) co do amatorszczyzny - zapewne sporo racji, ale wśród "demiurgów" Platformy także amatorów cała masa (nazwisk przez litość nie wymienię, ale pewnie każdy je sobie może sam wymienić, nawet wyborcy PO)

 

3) co do szans na lepszą politykę gospodarczą - daj Boże; ale to na razie tylko słowa... zresztą - podpisanie Traktatu Reformującego i to razem z Kartą Praw Podstawowych (za czym przecież w ciemno jest PO) pogrąży nas w socjalizmie po uszy, a przy okazji pozbawi szansy decydowania także o sprawach gospodarczych,

 

4) szanse na lepszą politykę zagraniczną - wniosek całkowicie nieuprawniony; jeśli sprawdzą się nadzieje różnych państw i zagranicznych grup nacisku na łatwiejszą realizację "za Tuska" swoich interesów, to z naszego punktu widzenia oznaczać to musi GORSZĄ politykę zagraniczną;

i obym sie mylił..

 

5) "awantury w rządzie PiS" - rzecz zupełnie marginalna dla sedna sprawy; polityka to gra idei i interesów - i tylko ocena z tego punktu widzenia ma sens; jeśli ktoś zatem oceniając polityka czy stronnictwo skupia się na jego awanturniczości, skłóceniu, itp, to znaczy, że albo nie chce mówić o sednie sprawy (to przypadek autorów propagandy anty-PiS-owskiej), albo nie wie, o czym mówi (to z kolei typowe dla konsumentów tej propagandy)

 

6) niekompetencja urzędników mianowanych przez PiS - ocena całkiem dowolna; NA PEWNO jest w tym dużo prawdy, ale jest to dokładnie TAK SAMO prawdziwe w odniesieniu do mianowańców każdej innej partii; takie np. SLD w latach 2001-05 wymieniło na swoich ponad 3/4 dyrektorów i wicedyrektorów w administracji rządowej; czy to byli sami profesjonaliści?; a mityczne znakomite zasoby kadrowe PO można już zacząć weryfikować przy okazji propozycji ministerialnych; pomijając inne "ciekawostki", szefem MSW ma być p. Schetyna!!! (to właśnie ta pointa :(((); jeśli chociaż połowa tego, co o nim (bez mała oficjalnie) mówiono w poprzednim Sejmie jest prawdą, to będziemy mogli niejedno obejrzeć...

 

7) "w końcu naród odebrał idiotom władzę" - niestety, żenada - i to, co gorsza, w wykonaniu jednego z najciekawszych uczestników tego Forum; zaczynam powoli przywykać do sposobu rozumowania niektórych Kolegów - ze zdumieniem i poczuciem wyższości (!!!) przyjmujących fakt, że ktoś może mieć inne poglądy niż TVN, ale nie sądziłem, że ten typ "umysłowości" jest zaraźliwy dla wszystkich.

 

P.S.

a na koniec wyznanie - jeszcze NIGDY nie zdarzyło mi się głosować na PiS, chociaż w tych wyborach, w których oni startowali, głosowałem już na różne partie; po prostu (będąc dalekim od zachwytu tą czy inną partią) staram się zachować odrobinę obiektywizmu, a nie (przepraszam) używać głowy jako kserografu.

 

P.S. 2

czy ktoś wie, gdzie można naprawić całkowicie zniszczony wychwyt cylindrowy (i czy warto)?

 

P.S. 3

żeby nie było, że piszę poza tematem: mojemu synkowi wyszedł nareszcie pierwszy ząbek! jest OK!!!


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) nie mam za złe Niemcom, Żydom, Rosjanom etc., że mają po wygranej PO uśmiechnięte buzie; staram się tylko (jak widać - bez większych sukcesów) wyjaśnić, że interesy powyżej wymienionych (i innych) środowisk wcale nie muszą być zgodne z polskim interesem narodowym; więc skoro oni się cieszą, to oznacza to, że uważają przyszły rząd za "łatwiejszy" od poprzedniego, czy jest to powód do NASZEJ radości?

Nie wiem jak im ale mnie zawsze przyjemniej siedzieć przy stole z człowiekiem inteligentnym, znającym zasady kodeksu towarzyskiego czy dyplomatycznego, a nie zacietrzewionym chamem, który na każdym kroku odreagowuje historyczne kompleksy, do tej pory nie wie na czym polega Unia Europejska ...a na spotkanie "dyplomatyczne" przyjeżdża limuzyną na błotniku której flaga jego kraju wisi do góry nogami... :D

Może nie mieli gwarancji, że jak przyjadą z oficjalną wizytą będą godnie przyjmowani? Może do tej pory myśleli, że zostaną przyjęci standardowo ... gdzieś w bocznej sali pałacu, „po cichu” i na 2-3 minuty? Może dlatego teraz się cieszą? :wink:

4) szanse na lepszą politykę zagraniczną - wniosek całkowicie nieuprawniony; ...

i obym sie mylił..

Już się mylisz. Więc może być tylko lepiej. Zastanów się tylko dlaczego przez 2 lata PIS nie obsadził ambasadorami 16 placówek dyplomatycznych w tym w USA i Brukseli....Przecież to żenada. :D

 

Generalnie jest OK. Weekend! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.