Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
59 minut temu, egzo18 napisał:

Inżynier elektronik.

Oficjalnie.

Obrona na 5.0

Gratuluję, Panie Inżynieru! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie panie inżynierze. 

Teraz kup IWC Inge do kompletu.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluję !
Życzę realizacji planów i spełniania marzeń...

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dorian06 napisał:

No i pięknie panie inżynierze. 

Teraz kup IWC Inge do kompletu.  

Tak tak  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, egzo18 napisał:

Inżynier elektronik.

Oficjalnie.

Obrona na 5.0

 

Gratuluję :)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje panie inż. ;)

inżynier1.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, egzo18 napisał:

Inżynier elektronik.

Oficjalnie.

Obrona na 5.0

Gratuluję! 💪


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, egzo18 napisał:

Inżynier elektronik.

Oficjalnie.

Obrona na 5.0

Super ! gratulacje to teraz pozostaje życzyć ciekawej kariery 😎 trzymaj poziom i nie bądź inżynierska du.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum są tacy wspaniali ludzie i cudowna atmosfera. Dajemy sobie nawzajem plusy za cudowne zdjęcia zegarków, głosujemy na świetne pracę kolegów w konkursach, pomagamy mniej doświadczonym kolegom w rozwiązywaniu zawiłości technicznych z którymi nie potrafią się uporać w kwestiach zegarkowych i nie tylko. Tylko żartować nie umiemy i trzeba nas pilnować jak...? Nawet trudno powiedzieć jak kogo;  skoro są ustalone jakieś zasady to nie zamyka się tematu z powodu ich nieprzestrzegania, tylko stosuje z góry ustalone konsekwencje względem osób które zasady łamią, niezależnie od tego czy są to osoby z dwoma czy z tysiącem postów, oraz czy mają kolorowy nick, czy czarny. 

 

Szanujmy się nawzajem. 

 

 

 

Edycja. 

 

Po tym jak rozwinęła się dalsza dyskusja, żałuję że ją zacząłem. Ja napisałem tylko, aby osoby łamiące regulamin były banowane a nie zamykać tematy w których regulamin złamano.. 

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politspelunka zamknięta, o co poszło?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mówiąc kolokwialnie ogarniają znaczenie wolności, wolności słowa i poglądów. :)

Podam definicję znaczenia. 

Wolność - brak przymusu, możliwość działania zgodnie z własną wolą. Sytuacja w której można dokonywać wyborów  spośród wszystkich dostępnych opcji.

Wolność słowa - to prawo do publicznego wyrażanie własnych poglądów. Współcześnie uznaje się to jako standard norm cywilizacyjnych i nieodłączny czynnik demokracji.

 

Jako Naród mamy to zapisane i gwarantuje nam to Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej

 

Art. 54. Zasada wolności poglądów.

 

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniana informacji.

1. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy jest zakazane.

 

I na koniec.:)

Jako nonkonformista zdaję sobie sprawę że z pewnych grup społecznych mogę być wykluczany, czasowo zawieszany lub karnie punktowany. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

I nie chodziło tu o mema o idiotce, która dostała wirtualnego liścia, tylko o dyskusję po tym, jak Naczelny Cenzor zjął tego mema. Dyskusja była o wolności słowa - Pan Cenzor poczuł się urażony i zamknął temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dajcie na luz. Jest sobota i "cenzor" jak go nazywacie, też ma ochotę mieć trochę wolnego. Wolał zamknąć, niż co 20 minut wchodzić i usuwać posty. Ja mu się nie dziwię. Po grzyba robić z wątku z żartami arenę polityczną czy wylewać smutne żale? Sorry, ale dziecko nie umie się bawić w piaskownicy i wali do niej kupę, to mu się piaskownicę zamyka. Serio tak Was boli usunięty post? Zamknięty wątek z rysunkami których pełno na FB czy innych Sadisticach? Cenzura? Nie, moderacja, usuwanie tego, czego w danym wątku ma nie być. Tematów drażliwych i dyskusji o nich. Proste, ale jak widać nie dla każdego. A wolność słowa, podobnie jak demokracja, jest wyświechtanym słowem wytrychem do każdej próby zrobienia gnoju tam, gdzie ktoś chce zachować porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post kolegi @maritimeeng był moim zdaniem żenujący.

A wolność słowa nie kończy się w momencie usunięcia niesmacznego wpisu, tylko mniej więcej w momencie oberwania w łeb pałką teleskopową od jej "anonimowego użytkownika". Ale to tylko moje zdanie.

Jest OK?


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podjęto decyzję o uruchomieniu działu "PO GODZINACH" w którym zezwala się na dyskusję o wszystkim innym niż zegarki, zegary i wszystko to co z tym związane, to moim zdaniem trzeba się liczyć z tym że będą tam poruszane tematy różne, również i bardzo dla wielu drażliwe, bo to jest niestety internetowy standard.

Żeby wyeliminować drażliwe tematy na forum ściśle branżowym, to IMO nie trzeba dopuszczać do tworzenia takich działów, a jeżeli już, to nie zezwalać na tworzenie tematów w których istnieje duże prawdopodobieństwo łamania zasad regulaminu, co w konsekwencji tworzy wrażenie ograniczania wolności i ograniczania wolności wyrażania swoich poglądów w obszarze niemile widzianym na tym forum.

W dziale Po godzinach jest wiele tematów ( w zasadzie większość) w których nie łamie się nigdy regulaminu i co do zasady nie wymagają prawie żadnej moderacji. Natomiast jest kilka tematów w których problem z łamaniem zasad regulaminu jest permanentny. 

 

Stawiam oficjalny wniosek o całkowite wycięcie tych najbardziej konfliktogennych tematów i pozbycie się raz na zawsze problemu, zwłaszcza że forum jest typowo branżowe.

 

Jaką wartość na forum zegarowym wnoszą kopiowane polityczne i obyczajowe memy?:)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Branżowe? No chyba w technikach rozsmarowywania wazeliny :)

Edytowane przez Anansi
cholerne lagi...

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, Kolega się odezwał. Czyli wszystko jest w porządku i wszystko gra.

Byłem pełen niepokoju.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
44 minuty temu, Anansi napisał:

Post kolegi @maritimeeng był moim zdaniem żenujący.

A wolność słowa nie kończy się w momencie usunięcia niesmacznego wpisu, tylko mniej więcej w momencie oberwania w łeb pałką teleskopową od jej "anonimowego użytkownika". Ale to tylko moje zdanie.

Jest OK?


Niesmaczność jest pojęciem za***iście względnym...

Jest OK?

42 minuty temu, Anansi napisał:

 

Branżowe? No chyba w technikach rozsmarowywania wazeliny :)


Ooo, a tutaj jest smacznie...

 

 

64A13C83-B243-40E7-B964-D682C396EFB5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak rozwinęła się dalsza dyskusja, żałuję że ją zacząłem. Ja napisałem tylko, aby osoby łamiące regulamin były banowane a nie zamykać tematy w których regulamin złamano.. 

 

A żeby było w temacie to - jest ok. Nie zamierzam do tego działu więcej zaglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to go miażdżą - jest ok 

 

Więcej nie mogę napisać - sami też nie piszcie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.