Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Boldy wielkie gratulacje, no to teraz masz kilka miesięcy odpoczynku bo po rozwiązaniu się dopiero zacznie jazda ;)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądnąłem Majewskiego, jest ok, szczególnie po stewardesie Piepke :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj imieniny.

Małżonka postanowila ulżyć wieczornym wymachiwaniom automatami - w konspiracji z klubowym kolegą zakupila mi świetny prezent. Koledze Januszowi dziękuję bardzo za wydatną pomoc :lol: (jestem dłużnikiem ;) )

 

 

d977818cab026a05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

To wszystkiego najlepszego z okazji imienin Adrian, no i gratuluje nowego nabytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeciąłem pępowinę - 3550g, 53cm, 10pkt w skali, zdrowy chłopak :rolleyes:;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fixxxer gratulacje i powodzenia :rolleyes:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę, wprawdzie to już trzy dni ale ...

... w piątek na świat przyszła moja druga córeczka, z czego jestem bardziej niż rad.

 

Fixxxer - gratki


Marek

Drugie hobby - oo SUZUKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Fixxxer1 i n1joker - Gratulację!! gdyby były problemy z imieniem dla chłopca, to ja mogę pomóc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super chłopaki !!! ;)

A mówią, że jest niż .... :rolleyes:


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tatuśki - gratulacje.

 

U mnie tez OK - okna wreszcie w chałupie wstawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywiad

Idę sobie rynkiem, patrzę... 50zł leży, myślę sobie... kurde na zegarek trochę mało... mimo to podniosłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywiad, na Perfecta starczy, jeszcze będziesz mógł wybierać i wybrzydzać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mimo to podniosłem.

wywiad... no rozwaliłeś mi czoło... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Idę sobie rynkiem, patrzę... 50zł leży, myślę sobie... kurde na zegarek trochę mało... mimo to podniosłem.

 

 

AAA panowie, to ja wam coś opowiem ;) Było to ze 2-3 lata temu w wakacje. Miałem tego dnia pierwszy egzamin na prawo jazdy. Egzamin był coś koło 13 więc przedtem udałem się do koleżanki która mieszka nieopodal. Poszliśmy na krótki spacer, drogą okrężną na przystanek tramwajowy. Idziemy więc sobie uliczką no i patrzę a tu stoi czarny kot na środku chodnika.

Myślę sobie ładna lipa :rolleyes: ale kocur nie przebiegł na drugą stronę więc jeszcze nic straconego, wracać mi się nie chciało bo musiałbym nakładać sporo drogi. Kocur ruszył prosto środkiem chodnika, to my za nim z nadzieją że może jednak wróci z powrotem. Przeszliśmy z 10 metrów za tym kotem, aż w końcu przebiegł na tą druga stronę. Myślę sobie lipa, trzeba wracać 9nie jestem przesądny, ale tego dnia akurat wolałem nie ryzykować) Spojrzałem pod nogi, a moja koleżanka stoi na 2 banknotach 100 ZŁOTOWYCH!!! Spojrzeliśmy po sobie, Aśka (koleżanka) mówi że na pewno fałszywe, ale ja podniosłem, dałem jej jeden, obejrzałem dokładnie i myślę prawdziwy :) Egzaminu oczywiście nie zdałem, ale przynajmniej mi się zwróciło :) Co więcej, miesiąc później znalazłem tak jak kolega 50zł na chodniku pod ZUSem :)

 

Jeśli ktoś po przeczytaniu tego uzna że jestem jakimś farciarzem, mówię od razu że tak nie jest :) Wręcz przeciwnie, moje życie od dziecka raczej przypomina dzień świra (zawsze k..wa coś) Myślę że jestem raczej jak ten czarny kot. Pech się ciągnie za mną cały czas, ale zawsze na 4 łapy jakoś spadnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tatuśkom najlepszego!


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny kot w krajach anglosaskich to symbol szczęścia, więc może to był dzień jakiego angola?

 

Tak czy siak, fart i już.


Sikory złote pod mankietem odmierzają sekund bieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wiecej niz ok... dostalem od przyjaciol piekny prezent urodzinowy :rolleyes:..a dodatkowo w domu wszystko ok, wszyscy zdrowi..nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem kolo wychwytu do 916 za 21 usd jest super:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój synek ma już jeden ząbek, drugi prawie się pokazał :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Oddałem już ostatnie Assignment :). 6 tygodni rzeźni i 6 prac do oddania, każda od 2500 do 5000 slow. Wszystkie trzeba było oddawać w piątki do godz 16.00, człowiek cieszył się ze już jedna praca z głowy, a tu zaraz przychodziło zmęczenie, bo nie można przestać ani na dzień by wyrobić się na kolejny piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej nocy godzinka nerwów, walka z zawieszającym się Ticketpro i mam BILETY NA U2!

Kto z Klubowiczów się wybiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.