Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

nie, elektrykiem:)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Volvo to niby auto dla architekta...tak w prasie wyczytałem :)

Jeszcze raz gratuluję- ładny samochód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona jest architektem, więc się chyba łapię :D


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko tłumaczy :D Jak powiesz, że to ona wybierała samochód to usatysfakcjonujesz mnie w pełni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem u zegarmistrza i dowiedziałem się, że mój Custom będzie gotowy za ok 14 dni, co prawda będzie w nim jeszcze kilka rzeczy do zmodyfikowania ale z tym to już powolutku i później :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

URLOP!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Moje dziecko wyszło ze szpitala. D.

 

 

I to jest dobra wiadomość!! ;) Dużo zdrowia życzę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro urlop. Byczę się B)

to trochę krótko, więc nie zmarnuj tego czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stracie poprzedniego mam już nowego Monstera i życie znów nabrało pomarańczowego koloru... :P

Edytowane przez SecondTom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie, do zobaczenia 20 września na Forum, uciekam na urlop :rolleyes:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo mi sie kupic piekna dzialke pod krakowem :rolleyes: a teraz zaczynam budowac wymarzone gniazdo ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś projekt gotowy czy zamówiłeś projekt indywidualny ? Powiedz coś więcej bo mnie to kręci :-)


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Ok bo cesarz żużla wreszcie zotsnie koronowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo mi sie kupic piekna dzialke pod krakowem :lol: a teraz zaczynam budowac wymarzone gniazdo :(

 

Michał, to kiedy planujesz powrót do ojczyzny? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak szczerze to nie wiem mysle ze pare dobrych lat jeszcze tu pozyje. Najpierw musze postawic wymarzony dom w pl a pozniej zobacze na jakim bede etapie tu w irlandii - jesli do tego czasu dostane pozycje szefa kuchni tutaj gdzie pracuje to zaczne tez powaznie myslec o otworzeniu restauracji w pl (wstepne plany juz sa) tak wiec naprawde nie wiem kiedy wroce tak na stale do pl sa plany marzenia a co z tego wypali to sie zobaczy w przyszlosci. Pozatym jest jeszcze malzonka ktora ma tutaj bardzo odpowiedzialna pozycje na wysokim stanowisku (mozna powiedziec ze jest moim szefem :lol: ) i nie chetnie chce wracac do Polski.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzeczona dostała się na aplikacje :) Dużo pracy, długie wyczekiwanie na wyniki, wreszcie spokojny sen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Narzeczona dostała się na aplikacje :) Dużo pracy, długie wyczekiwanie na wyniki, wreszcie spokojny sen :)

 

Gratuluję. Na jaką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko gratuluję, chociaż teraz łatwiej zdać wstępny niż końcowy.Za "moich czasów" (w sumie niedawnych) na końcowym rzadko oblewali, a w tym roku była mała rzeź. Ale nie psujmy zasłużonej radości, trzeba tylko pamiętać, że to dopiero początek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:( Na radcowską. W tym roku na wstępnym (w porównaniu z poprzednim) była wysoko postawiona poprzeczka. Pleców nie mamy, tylko głowę na karku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla narzeczonej qzn :(


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.