Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co to znaczy? Ona chce żebyś jej wieczorami dał spokój i szuka Ci zajęcia ;)

 

 

;)

 

Albo chce Michała oderwać od Forum i od kupowania nowych cukiereczków... ;):)

 

Nie wykluczam tego i tego :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem potwierdzenie zamowienia przez malzonke (pewnie na mikolaja) gier na playstation :

 

- gran turismo 5

- nowe cul of duty

- pes 2011

- fifa 2011

- nowy medal of honor

 

;)

 

Dzieci rób, a nie głupotami się zajmuj :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci rób, a nie głupotami się zajmuj :)

Przez chwile pomyslalem ze moja dziopa sie tutaj zarejestrowała ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile pomyslalem ze moja dziopa sie tutaj zarejestrowała ;)

 

Michał....jak ty jeszcze znajdziesz czas na granie w gry, pomiędzy pracą a tym forum? :)

 

Ja sobie tego nie wyobrażam....ostatni raz grałem w jakąś grę 4 lata temu...i wcale nie tęsknię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał....jak ty jeszcze znajdziesz czas na granie w gry, pomiędzy pracą a tym forum? :)

 

Jak przyjdzie do domu to będzie grał na Playstation i mówił żonie co ma pisać na forum ;)

 

Ja sobie tego nie wyobrażam....ostatni raz grałem w jakąś grę 4 lata temu...i wcale nie tęsknię.

 

Ja też dawno nie grałem, ale na dniach zacznę wieczorkami łupać na PSP, chociaż przyznam, że kusi mnie trochę żeby zamiast PSP wziąć PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile pomyslalem ze moja dziopa sie tutaj zarejestrowała ;)

 

Dzwoniła do mnie i prosiła, żebym Ci powiedział .... :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to nawet mam czas jeszcze na siłke ale i nawet żeby pograc w karty z chlopakami ;) nie wspominajac o obowiazkowych codziennych dluzszych spacerech z psem i moją lubą :)

 

Poprostu, zawsze przy sobie mam tel z internetem żeby moc z wami uczestniczyc w codziennym zyciu zegarkowym :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła do mnie i prosiła, żebym Ci powiedział .... :)

Wcale bym sie nie zdziwił ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjdzie do domu to będzie grał na Playstation i mówił żonie co ma pisać na forum ;)

 

Nie glupi pomysl, ale jednak malo realny gdyz ona tez siedzi non stop na forum - swoim, fotograficznym.

 

 

A zakup PS3 to swietna sprawa, polecam na dluzsze zimowe wieczory.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie glupi pomysl, ale jednak malo realny gdyz ona tez siedzi non stop na forum - swoim, fotograficznym.

 

 

A zakup PS3 to swietna sprawa, polecam na dluzsze zimowe wieczory.

 

ja tam polecam co innego w ''dłuższe zimowe wieczory '';)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na mysli? ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ales wymyslił ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecam co innego w ''dłuższe zimowe wieczory '':)

 

Kolejny odcinek "M jak miłość"? :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji :)

 

Tobie również gratuluję wygranej !!! :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie również gratuluję wygranej !!! :)

 

Dzięki :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja matematyczka w podstawówce kazała wszystkim pisać na pierwszej stronie zeszytów "stracony czas nigdy więcej już nie wróci".... <_<


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale niekiedy bardzo przyjemnie się go traci... <_<

 

Swoją drogą przyjemnie czasem mieć świadomość, że można np. przez 3 godziny poczytać sobie książkę i nigdzie nie trzeba się spieszyć...Rzadkie to chwile, tym bardziej trzeba je docenić... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, zadnych szczegolnych planow?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, zadnych szczegolnych planow?

Już napisał, będzie "przepuszczać czas przez palce".

Czuję, że w tym określeniu może mieścić się pomacanie palcami kilku nowych, ciekawych modeli zegarków, bez pośpiechu <_<

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.