Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jest okej, bo mimo, że mam anginę, to świeci słońce i wchodzimy w najlepszą porę roku. I gardło mnie jakoś mniej boli :lol:

 

PROPOZYCJA: w tym temacie można wpisywać wszystkie pozytywne rzeczy, które na tym padole łez na spotykają :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest OK :lol: A dlaczego to nie wiem, u mnie w ogóle najczęściej jest OK 8) Chyba, że jestem chory tak jak Ty teraz, to nie jest OK :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to coś ode mnie:

 

Mam potężne zaległości w robocie, nie mogę się zebrać żeby je nadrobić, samochód mi ledwo rzęzi, muszę zorganizować kredyt na nowy, a w niedzielę dostałem mandat na 300 PLN i punktów osiem i kazanie że gdyby tu było przedszkole w przyszłości...

 

Poza tym jest zasadniczo OK. Będzie dobrze :mrgreen:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robotą nie ma co się przejmować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, może założysz temat "Nie jest okej" - nie leć mi tu offtopem :twisted: :twisted:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jakim offtopem... Przecież napisałem że jest OK... poza tym i zasadniczo :wink:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjadłem serniczek mojej mamy. To też jest okej :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja jestem przepity po świętach i lipnie mi się dzisiaj myśli, a tu pracować trzeba. Poza tym, poszły mi amortyzatory w samochodzie (te nasze polskie drogi :evil:) więc czeka mnie wydatek. Ale jak spojrzę na swój zegarek, to świat staje się trochę piękniejszy więc zasadniczo jest OK :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak spojrzę na swój zegarek, to świat staje się trochę piękniejszy więc zasadniczo jest OK :lol:.

 

No widzisz? - taki jest cel tego tematu :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,

 

dzisiaj kurier do mnie przyszedł... 3 razy :lol:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wścibski :twisted: Co jeszcze przyniósł ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod100, tylko bez Hitchcocka i jego stopniowania napięcia :lol: Co przyniósł kurier :?:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No: Hamiltona, Książkę o Omedze i przesyłkę z MelPens z Piórami Sailora i Faber Castell.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No: Hamiltona, Książkę o Omedze i przesyłkę z MelPens z Piórami Sailora i Faber Castell.

 

To faktycznie jest OK :lol:

 

Hamilton pierwsza klasa, a pióra to przecież dla większości zegarkomaniaków to pożądane piękno użytkowe :lol:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo zebrałem już kasę na nowego Seamastera i na wysłanie starego na renowacje (Pani w Swatch Group działa bardzo sprawnie), do tego cieszę się ze słońca, ale...

ale muszę kupic komplet nowych opon (kurcze 7 lat to prawie nówki a tu mówia że trzeba zmienić bo te nie znają dnia ani godziny :lol:) i trzeba na przeglad jechać i już czuję w kościach wymianę końcówek drązków, nowe tarcze i zapewne cos jeszcze znajdą wiec Seamaster oddala się w niebyt :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo przed świętami zamówiłem całą stertę katalogów. Dzisiaj w drzwiach zastałem trzy wezwania na pocztę! Okazało się, że wszystkie trzy z Urzędu Skarbowego, w tym upomnienie o jakiś zaległy podatek w kwocie dobrego Longinesa. :evil: A to znaczy, że katalogi dopiero nadejdą! I to jest OK. :twisted:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo pogoda coraz lepsza, rozpoczął się sezon na mój ukochany sport. Jest OK, bo mój śmieszny szef nie przestaje być w formie :lol: :twisted: Jest baaaardzo OK, bo JLC chodzi jak natchniony i kochamy się coraz bardziej :oops: . Jest OK, bo wszyscy wokół są uśmiechnięci :lol: Wreszcie jest OK, bo jest w ręku zmrożone jedno z "zielonych" i czeka mnie wspaniały seans sportowy :!: :D

 

Ogólnie to czy jest OK, głównie zależy od nas samych- pamiętajmy o tym! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Okej bo za 90 min Barcelona pokona Milan :lol: :twisted: ...

...a ja ide po cos bursztynowego, jeszcze nie wiem w jakim opakowaniu :lol: :twisted:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK jak Milan pokona za 90 min. Barce :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK, jak jutro bez większych problemów wstanę do pracy :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie OK jak tessio sie pomyli :wink: :lol:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tessio się pomyli to nie będzie OK :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.