Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chłopaki przestaną o piłkarzykach, to będzie OK.

 

Taaak!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem do kogoś napisać trudny list. Nie mogłem się do tego zabrać. Teraz mam to za sobą i mi lżej. Jest OK :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja kończę już pracę nad działem "Historia" na mojej stronie internetowej i jest OK. Niestety, mój ulubiony Klub przewalił mecz. Ech, gdyby Szewczenko i Gilardino wykorzystali swoje sytuacje, to może Milan wygrałby ten mecz, a tak pozostaje czekać na rewanż. Niestety w Katalonii będzie już znacznie trudniej :lol: :cry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan przegrał :cry: flaszki się popsuły (kumple "poszli") :cry: kobita zaraz nadejdzie "zmęczona" po pracy :cry: d r a m a t !


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

deem,

bo to już nie jest ten sam Milan co kiedyś. Pamiętam czasy kiedy w tym klubie grali Ruud Gullit, Marco Van Basten, Frank Rijkaard, Alessandro Costacurta, Carlo Ancelotti, Demetrio Albertini, wspaniały Franco Baresi, Filippo Galli, a Paolo Maldini dopiero zaczynał swoją wielką karierę. To był wspaniały WIELKI Milan i teraz jak patrzę na niektóre ich mecze, to marzy mi się powrót do dawnych lat świetności tego klubu :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha, a komu się nie marzy :? w rewanżu Milan zwycięzy 1-0 po bramce "Pippo" w 95 minucie i pokona Barce w karnych 5-4 :lol:

zapamiętajcie te prorocze słowa...


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzisiaj mógłby być inny wynik gdyby grał Inzaghi. Mam wrażenie że zrobiłby on lepszy użytek z akcji, której nie wykorzystał Szewczenko w pierwszej połowie. A nawet jeżeli Milan odpadnie w półfinale Ligi Mistrzów, to mam nadzieję, że zdobędzie chociaż mistrzostwo Serie A. Jak Juventus spadnie na 2 miejsce w tabeli, to Heineken będzie u mnie lał się litrami :lol: i wtedy będzie OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Ok, bo zaraz przychodzi moja ulubiona pizza (Patate z Estelli w Poznaniu na Garbarach)!! I bedzie OK, bo jest cała dla mnie :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że niektórych jeszcze cieszą takie "małe " rzeczy :wink:

 

Marcin, jakie składniki w tej pizzy, bo takiej nazwy nie słyszałem... chyba :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to dobrze, że niektórych jeszcze cieszą takie "małe " rzeczy :wink:

 

Marcin, jakie składniki w tej pizzy, bo takiej nazwy nie słyszałem... chyba :lol:

 

Patate, czyli z bardzo cienkimi (przezroczystymi) i lekko chrupiącymi kawałkami ... ziemniaków, mocno oliwna i posypana czosnkiem. Każdy wątpi czy to jest OK, ale kto spróbuje - zawsze do niej wraca. Nie do podrobienia przez konkurencję :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czułem, że z ziemniakami ( w końcu jesteś z Poznania :lol: ) tylko nie wiedziałem w jakiej formnie wystąpią. Też watpię czy jest OK :wink: ale z tego ci piszesz może być :shock: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła.... Panowie, niebo w gębie :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to coś ode mnie:

 

Mam potężne zaległości w robocie, nie mogę się zebrać żeby je nadrobić, samochód mi ledwo rzęzi, muszę zorganizować kredyt na nowy, a w niedzielę dostałem mandat na 300 PLN i punktów osiem i kazanie że gdyby tu było przedszkole w przyszłości...

 

Poza tym jest zasadniczo OK. Będzie dobrze :mrgreen:

 

tylko nie mówcie że nie macie dzieci bo w przyszłości możecie mieć (sprawdzic czy nie ksiądz)

 

a tak poza tym to u mnie też mnóstwo zaległej roboty :lol: tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to coś ode mnie:

 

Mam potężne zaległości w robocie, nie mogę się zebrać żeby je nadrobić, samochód mi ledwo rzęzi, muszę zorganizować kredyt na nowy, a w niedzielę dostałem mandat na 300 PLN i punktów osiem i kazanie że gdyby tu było przedszkole w przyszłości...

 

Poza tym jest zasadniczo OK. Będzie dobrze :mrgreen:

 

tylko nie mówcie że nie macie dzieci bo w przyszłości możecie mieć (sprawdzic czy nie ksiądz)

 

a tak poza tym to u mnie też mnóstwo zaległej roboty :lol: tragedia

 

Artisan, w naszej branży to normalka :lol: I przypominam, że tu nie ma pesymistycznych offtopów. Jest OK, bo idzie weekend i będę dwa bite dni z rodziną :lol:

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pokłuciłem się z gościem, który ode mnie kupuje mieszkanie :twisted: Wymieniliśmy masę "uprzejmości" i pozdrowień weekendowych drogą mailową, a na dodatek jesteśmy na siebie skazani bo umowa przedwstępna podpisana i zadatek wpłacił. Z lekko toksycznym humorkiem siadłem do kompa i przeczytałem cały topic i jest OK!!! Poprawa humoru gwarantowana!

Wasze posty uratowały mój weekend :mrgreen: Na braci zegarkowej można polegać jak na ... szwajcarskim zegarku.

Dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POjechałem na działkę, gdzie miałem skopać ogródek. Zamiast tego siedziałem cichutko (szczękając tylko zębami) i obserwowałem grupę 5 saren pasących się kilkadziesiąt metrów dalej. Niestety chyba będę je musiał zacząć straszyć, bo jak się autochtoni pokapują, że podchodzą tak blisko to założą wnyki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to coś ode mnie:

 

Mam potężne zaległości w robocie, nie mogę się zebrać żeby je nadrobić, samochód mi ledwo rzęzi, muszę zorganizować kredyt na nowy, a w niedzielę dostałem mandat na 300 PLN i punktów osiem i kazanie że gdyby tu było przedszkole w przyszłości...

 

Poza tym jest zasadniczo OK. Będzie dobrze :mrgreen:

 

tylko nie mówcie że nie macie dzieci bo w przyszłości możecie mieć (sprawdzic czy nie ksiądz)

 

a tak poza tym to u mnie też mnóstwo zaległej roboty :lol: tragedia

 

Artisan, w naszej branży to normalka :lol: I przypominam, że tu nie ma pesymistycznych offtopów. Jest OK, bo idzie weekend i będę dwa bite dni z rodziną :)

 

Marcin

 

no to OK ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest OK, bo jutro będę miał takiego kaca, ze chyba zwariuje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

...czekamy na pierwszą oznakę powrotu do rzeczywistości, jednocześnie przypominając, że wątek dotyczy tego co jest OK (choć dziś możesz mieć problem ze znalezieniem czegokolwiek :lol: :twisted: ).

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obiektywnie rzecz biorąc to wszysko jest raczej do d...

 

Ale Słońce świeci ;)

 

i jest OK 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawdę jest OK bo jeszcze tylko jutro i mam dłuuugi weekend

 

poza tym świeci słońce , jest cieplutko , jestem zdrowy , rodzina ( Żona i pies ) też zdrowa , głodem nie przymieram , pracy dużo ale i na przyjemności ( zegarki !) też starcza

 

co więcej trzeba od życia ?

 

czego i wszystkim życzę ( aby było OK ) ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
co więcej trzeba od życia ?

 

Dobrego sprzętu do słuchania muzyki ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Mavericku drogi trudno mi się z Tobą nie zgodzić , ale tą metodą idąc dalej to można by dłuugo wyliczać

 

np

-dobrego auta do jazdy

-dobrych trunków do picia

- dobrego garnituru wraz z dodatkami

- dobrego pióra , długopisu , teczki , wizytownika , spinek etc

- fajnie urządzonego domu

- zegarków

- ........

 

ale i tego wszystkim też życzę ( niepotrzebne skreślić lub coś dopisać )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.