Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

A jeśli byś się zakochał, to też byś nic nie przygotował ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli byś się zakochał, to też byś nic nie przygotował ?

 

jestem już starym zgredziałym facetem w dodatku dosyć wymagającym....w cuda wieżą tylko dzieci i Donald Tusk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zakochany i razem z lubą jednogłośnie olewamy walentynki ;) To typowe zjawisko ekspansji kultury zamożnej. W naszych kinach i TV 95% to produkcje USA, nic dziwnego więc, że i walentynki stały się u nas popularne. Ja natomiast wolę wyjść potańczyć w noc świętojańską. Zresztą - prawdziwie zakochani mają walentynki przez cały rok :D


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zakochany i razem z lubą jednogłośnie olewamy walentynki ;) To typowe zjawisko ekspansji kultury zamożnej. W naszych kinach i TV 95% to produkcje USA, nic dziwnego więc, że i walentynki stały się u nas popularne. Ja natomiast wolę wyjść potańczyć w noc świętojańską. Zresztą - prawdziwie zakochani mają walentynki przez cały rok :D

 

nic dodać nic ująć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem tradycjonalistą i przygotowania na ten dzien zaczalem juz jakis tydzien temu. Mimo, że tak jak kolega slusznie zauwazyl prawdziwi zakochani maja walentynki przez caly rok ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jestem tradycjonalistą i przygotowania na ten dzien zaczalem juz jakis tydzien temu. Mimo, że tak jak kolega slusznie zauwazyl prawdziwi zakochani maja walentynki przez caly rok ;)

 

ale walentynki z tradycjami nie mają za wiele wspólnego :D Pewnie to miłe do 2 połowy ale spodziewane. Najlepsza jest niespodzianka z zaskoczenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, jakbyś sie najezdzil po swiecie i zyl w innej kulturze to bys zrozumial, ze maja. A niespodzianki z zaskoczenia robimy sobie przynajmniej 2/3 razy w tyg.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK - poniedziałek, początek tygodnia... ;)

Tomek, jestem pełen uznania. Świadczy to, że Twoje samopoczucie jest więcej niż OK.

Chyba, że to żart, ale w takim wypadku powiem na chłodno: pomyliłeś tematy ;) ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK, bo wreszcie mam bransoletę do Monstera :) W dodatku przyjechała z Orange Monsterem, więc jest jeszcze lepiej :);)

Ale żeby nie było tak różowo - trochę czasu się męczyłem ze skróceniem bransolety - jakiś wymysł szatana te szpilki mocujące ogniwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jestem pełen uznania. Świadczy to, że Twoje samopoczucie jest więcej niż OK.

Chyba, że to żart, ale w takim wypadku powiem na chłodno: pomyliłeś tematy :P:)

 

Nad dobrym samopoczuciem trzeba pracować nieustająco... :)

 

Ale żeby nie było tak różowo - trochę czasu się męczyłem ze skróceniem bransolety - jakiś wymysł szatana te szpilki mocujące ogniwa ;)

 

Tulejki nie pogubione? :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie pogubione, posiłkowałem się tą stroną i wiedziałem, żeby uważać nie :)

Jednak, żeby wybić te szpilki musiałem użyć igły do szycia, bo nie miałem nic wystarczająco cienkiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez VAT, bez VAT

bez VAT, bez VAT, bez VAT!!!

przyleciał wyczekany TH z błyskotkami na tarczy.

Aż mnie ściska, że jeszcze przez 2 tygodnie muszę go ukrywać przed lepszą:blink:

Jest taki piękny i musi czekać w garażu :lol: Wykopię dołek w ziemi i będę weń krzyczał:lol:

Edytowane przez gourmet

Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero w pn będę miał sposobność - home alone :blink:


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Ja jestem zakochany i razem z lubą jednogłośnie olewamy walentynki ;) To typowe zjawisko ekspansji kultury zamożnej. W naszych kinach i TV 95% to produkcje USA, nic dziwnego więc, że i walentynki stały się u nas popularne. Ja natomiast wolę wyjść potańczyć w noc świętojańską. Zresztą - prawdziwie zakochani mają walentynki przez cały rok ;)

 

 

a to tym bardziej wszystko dziwniejsze ze Walentynki wcale nie sa Amerykanskim wymysłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok bo przylatują do mnie rodzice na pare dni :)

 

Cieszę się bo dawno u mnie nie byli.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie trzy, cztery miesiące byłem na wypowiedzeniu - przegrane wybory samorządowe mojego szefa, odszedłem z nim. Zarobki były przyzwoite, łatwo się przyzwyczaić. Nie powiem miałem stresa, propozycje pracy jakoś nie wypalają. Wróciłem do zawodu: projekty i nadzory budowlane. I tu wielka siurpriza - zaczęły się zlecenia, jest dobrze , a może będzie lepiej. Mam czas na 8 km po lesie z kijkami. Przy domu nadrobię zaległości. Nigdy więcej do samorządów.

Jest OK. Byle zdrowie było, i kobieta uśmiechnięta, i winko ...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu, gdy najbliżsi zdrowi, kobieta zadowolona, lodówka i barek zapełnione, to musi być ok ;)

 

Pozdrawiam i powodzenia życze :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

jest ok poniewarz dzwonil kumpel z informacja ze mam przesylke do odebrania...wreszcie doszedl do mnie ostatnio zakupiony GW200MS-czyli bardzo stonowana kolorystycznie wersja froga :blink:

-ojjj,to cieszy,to cieszy

 

a pisze dletego bo stresowalem sie ze zostalem oszukany..no cóz nie zawsze sie kupuje zegarek o 200 funtow taniej

 

 

 

ps.no chyba ze to bedzie ladnie zapakowana cegla,to wtedy spotkamy sie w temacie ''nie jest ok'' :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

3 rok na forumku stuknął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.