Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Problem znam, ale bardziej w modelu 598. Koledze mathu z GMT też szybko się skończyły.

Reasumując - jak widać jedyną zupełnie bezawaryjną i dającą ogromną przyjemność rzeczą jaką udało mi się w życiu kupić są właśnie moje Sennki HD555 :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś na oficjalnym kanale YT sennheiserusa skrytykowałem jakość ich produktów, pękające plastiki, tandetne materiały itp. W odpowiedzi napisali, że wyślą mi nową parę HD598 gratis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, bo kupiłem bardzo fajny zegarek dla mojej ukochanej, i mam nadzieje, że się jej spodoba :rolleyes:

 

ps Jacek, mamy takie same słuchawki :)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok, od jutra mam dwa tygodnie urlopu :) Jeszcze tylko 6,5h roboty :rolleyes:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie w Złotych Piaskach :rolleyes:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne miejsce, na pewno będziesz zadowolony. Ja w tym roku podbijam Czarnogórę :P Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne miejsce, na pewno będziesz zadowolony. Ja w tym roku podbijam Czarnogórę :P Mam nadzieję, że się nie zawiodę.

 

My tez mamy nadzieję się na Tobie nie zawieść....i przytaszczysz jakaś śliwowicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 dni do urlopu, 20 dni do wyjazdu, a Landek jakby z fabryki wyjechał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to Darek chodzi :)

 

szkoda tylko, że po powrocie nie będzie taki czyściutki :P


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak patrze na te podtopienia w okolicach transalpiny i transfogarki to zastanawiam się czy damy rade - nie mam snorkela jeszcze. Najwyżej będziemy kluczyć po tych połoninach na azymut i szukać dojścia do drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

szkoda tylko, że po powrocie nie będzie taki czyściutki :)

Ostatnio wole jak brudem jest pokryty bo przynajmniej nie widać jak lakier jest poharatany :) Stan fabryczny (no prawie) odnosi się do mechaniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador

Jest OK, udało mi się rozwiązać umowę z Cyfrowym Polsatem bez żadnych konsekwencji ;)

Nie chcę mieć więcej do czynienia z tą firmą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie w Złotych Piaskach :o

Proponuję wycieczkę (na nogach lub autobusem ) do miejscowości "Św. Konstanty i Helena " ( w czasach PRL-u - Drużba ) - warto,urokliwa miejscowość ze stylową restauracją a la łódź piracka - dużo alejek , zakupy bawełniano - pamiątkowe, skórzane itd.

 

post-22420-0-16867100-1331849892.jpg</noscript>

Edytowane przez calmdabtuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra... :o

Edytowane przez Pagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra... :o

Hehe, to samo sobie pomyślałem. Niezły Kołchoz :D


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gorzej niż na plażach Majorki. Tabuny pijanych Niemców siedzących nad wiadrami z wódką.To dopiero jest masakra :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest OK...6 dni wolnego, skończyłem malować chatę i przed chwilą odebrałem ze skrzynki list z Urzędu Skarbowego, że wytłumaczyłem się ładnie i nie będą wszczynać postępowania :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez mamy nadzieję się na Tobie nie zawieść....i przytaszczysz jakaś śliwowicę :D

napisał największy pijak w okolicy :o:)

 

 

 

...nie będą wszczynać postępowania :)

to bardzo ładnie z ich strony :)

 

 

A u mnie w sumie też ok. Przed chwilą wróciłem z zakupów i do piątku mam labę.

Choć może nie do końca jest tak bardzo ok, bo za kasę którą wydałem na dzisiejsze zakupy(wóda, piwo, szampany, wina itp itd) mógłbym coś naprawdę fajnego ze wskazówkami kupić, ale takie życie- nie zawsze wydaje się dokładnie na to, na co by się chciało :)

Edytowane przez ricardo216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK ! Wczoraj do tytułu inżyniera dołożyłem magistra budownictwa. W sumie 10 lat studiowania i postawiona kropka nad i.

 

Ech, w pełni wykorzystam te 4 dni wolnego od pracy. W planach jest taki melanż, że w poniedziałek policja będzie mogła zapytać: co pan robił w nocy z czwartku na niedzielę?


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozpoczął się najdłuższy urlop w moim życiu. 3 i pół tygodnia :o


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, nie wstyd Ci brać takie długie urlopy? :o Podczas, gdy inni koledzy w pocie czoła zarabiają na swoje kolejne zegarki? :D

 

Ja mogę wziąć jednorazowo maksymalnie 16 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też wziąłem 16 dni roboczych, co daje 3 i pół tygodnia kalendarzowego.

Z doświadczenia wiem, że jest kolosalna różnica między 2-tygodniowym i 3-tygodniowym urlopem. Z 2-tygodniowym jest tak, że dopiero się zaczął i już się kończy. Jako, że trochę tego urlopu mam, to i korzystam, nie wstyd mi :o


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ok. Zagrałem dziś świetną rundę golfa na Lisiej Polanie. Dwa birdie pod rząd. baaardzo ok...

pozdrawiam


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.