Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki Karol. Rajd Finlandii, to zawsze jest wielkie wydarzenie w świecie WRC. Finowie pod tym względem od zawsze byli potęgą, zresztą wielkie nazwiska fińskich kierowców mówią same ze siebie. Ja mimo wszystko trzymam od zawsze kciuki za mistrza nad mistrzami, wielkiego Sebastiana Loeba.

 

U mnie jest również całkiem ok...

 

Jakiś czas temu oficjalnie w pracy dałem do zrozumienia, że przechodzę do "konkurencji", po czym wczoraj został mi zaproponowany nowy, korzystniejszy kontrakt, żebym tylko został :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak :D

 

Choć z tym mam ostatnio problem - żona :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo wszystko trzymam od zawsze kciuki za mistrza nad mistrzami, wielkiego Sebastiana Loeba.

No to teraz pojechałeś :D wszystkich lubię, tylko nie Loeba (choć przyznać muszę, że jest dobrym kierowcą), a jego francuscy (podkreślam francuscy więc nie bierz tego do Siebie) kibice to jedne z gorszych rzeczy na trasach WRC.

Co do Finlandii, to po Australii mój ulubiony rajd i z chęcią tam wracam po długiej przerwie - zabieram wór sprzętu foto więc jak znajdzie się kilku zainteresowanych to zrobię fotorelacje na forum :)

 

Jakiś czas temu oficjalnie w pracy dałem do zrozumienia, że przechodzę do "konkurencji", po czym wczoraj został mi zaproponowany nowy, korzystniejszy kontrakt, żebym tylko został :)

No to wielkie graty!! tylko kurcze Michał, czym ty się właściwie zajmujesz, poza szukaniem zegarków i pisaniem na forum :D

 

Choć z tym mam ostatnio problem - żona :)

 

kurcze, czyżby kobieta, jaką stawiałem swojej żonie za wzór partnerki dla zegarkoholika zaczynała przechodzić na ciemna stronę mocy :D

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceniam Loeba tylko pod względem umiejetności, bo przyznać musisz, że jest to świetny kierowca, najlepszy? :D

I spróbuj nie zrobic fotoleracji, to się obraże ! :D Sam lubie rajdy, kiedyś się tym bardzo fascynowałem, zresztą nie tylko ja, bo moja dziopa to wielki fan motoryzacji :D A ideał to łona jest, tylko już niedługo zaczynamy na całego budowanie swojego gniazdka, i się kobiecina stresuje. Stąd krecenie nosem jak chce sobie kupić zegarek. Co do reszty, to odezwe się na pw.

 

ps masz skype?

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak :D

 

Choć z tym mam ostatnio problem - żona :D

Gdzie byś znalazł tak tolerancyjną żonę dla Twoich wybryków zegarkowych nie narzekaj bo przedzwonię do małżonki i będziesz miał dopiero ciepło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w życiu ! Musiałbym być głupi żeby narzekać na tak wspaniałą kobiete :D

 

Prawdziwy to skarb, i dlatego również pasuje do tego tematu - jest bardzo ok :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ni ma skypa, niestety.

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie niektórzy z Was, czytali wczoraj o moich kłopotach z PayPal - jest bardzo "OK", zostałem dzisiaj mile zaskoczony bo kasa, jaką wczoraj z powodu własnej niefrasobliwości wysłałem "w kosmos", wylądowała na moim rachunku. Brawo PayPal :P


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, bo trzymałem kciuki :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, masz browar chłopaku zatem, i to spory :P


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem do zobaczenia :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo doczekałem się na Sinna U1. Pikny jest :P


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robson gratulacje, zrób porządne wodowanie i fotorelacje :P


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jak najszybciej. :P


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo OK ;) zamykam biuro, wyłączam tel i zaczynam URLOP!! :) :) :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie masz- to na najbliższe spotkanie stolika wrocławskiego przyjedziesz wypoczęty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbliższe spotkanie we wrocławiu mogę zaliczyć w okolicach 26-28 sierpnia ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok.

Pierwsze miejsce w przeciąganiu lin drużyn mieszanych, 1 miejsce w kategorii drużyn przyjezdnych, 4 w generalce.

[spróbujcie poprzeciągać linę przeciwko 5 rybakom] :hmmm:

20110806524.jpg

 

Następnego dnia sukces jako jeden z 10 na 129 osób złowiłem jedną gołą ręką żywego węgorza [2.1 kg] / [1.1m]

20110807531.jpg


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś poznałem Patryka Mikiciuka.

Mam autograf.

 

__patryk_mikiciuk_16189.jpg

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A kto to jest?

 

Też wariat jak my, tylko od aut, starych aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziennikarz TVN TURBO - prowadzi tam program Legendy PRL-u i współprowadzi Automaniaka :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziennikarz TVN TURBO - prowadzi tam program Legendy PRL-u i współprowadzi Automaniaka :)

 

Legendy PRL-u zawsze z ochotą oglądam ten program :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również - żal serce ściska ile wspaniałych wynalazków nie ujrzało światła dziennego przez 50 lat komuny - Polska była by w zupełnie innym miejscu gdyby nie te stracone 50 lat!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.