Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Stuknęła dziś 8 rocznica ślubu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuknęła dziś 8 rocznica ślubu :lol:

I na pewno w tym temacie chciałeś to wrzucić :)

To mi do Twojego stażu małżeńskiego zostało już tylko 7 lat i 10 i pół miesiąca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuknęła dziś 8 rocznica ślubu :lol:

Gratulacje! Ja dopiero 3 lata po :)


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuknęła dziś 8 rocznica ślubu :lol:

100 lat, 100lat... Gratuluję wytrzymałości :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok :: Dzisiaj o godz 13:10 urodziła mi się CÓRA :D - 52 cm - waga 3400!

 

Już widzę oczami wyobraźni jak odstraszam kolejnych absztyfikantów - nie ma na ręku Patka - nie ma gagatka :):) - taki żarcik


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuknęła dziś 8 rocznica ślubu :D

 

Gratulacje Jash!

 

U mnie jest ok bo w piątek obchodziłem również rocznicę ślubu tyle że "dopiero" 5-tą.

 

Solve- moje gratulacje to wspaniała sprawa- ja do dziś pamiętam jakby to było wczoraj narodziny córki i syna:)

Edytowane przez xxxyyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! Może dziś może jutro wypuszczą je do domu :D


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest "OK" a przynajmniej zapowiada się, że tak będzie na przyszły weekend.

Sobota na żywo walka Adamka :) a bezpośrednio po niej siup w samochód i na GP Włoch na torze Monza :)

Weekend na pewno wyczerpujący, ale emocji nie zabraknie :) szczytem marzeń byłby jeszcze wolny poniedziałek w robocie :P


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piątek oddaję projekt, kasuję, potem rodzinny weekend urozmaicony robótkami w domu, potem 2 dni w pracy którą nawet lubię, a we środę wylot na 2 tyg urlopu :) polak potrafiii, polak potrafiiii


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem w Napa Valley(uchlalem sie winami),dzis w Santa Cruz jutro wyplywam na ocean na lososie.Nastepny tydzien polowanie(podobno na niedzwiedzia) na Alasce i wedkowanie.Za 2 tygodnie Meksyk.Zycie jest pieeeeeeeeeeeeeeeekne.

Edytowane przez skius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim to dobrze :)

 

U mnie w sumie też ok - rodzice przylatują na jakieś dwa tygodnie, cieszę się.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, bo mi dziopa z domu dzwoniła, że doszły paski od Kaina - będzie zabawa :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEST OK. Dokładnie rok po mojej chorobie, wreszcie odstawiłem silne leki przeciwdrgawkowe. Wracam do sił, regeneruje organizm.


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowia Dziubasek!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz po 3 m-cach zagrałem z moją drużyną w siatkę i nie wyzionąłem ducha.


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo precyzyjnie odmierzyłem czas.Parę miesięcy temu przeniosłem się z PLUSA do PLAYA.

Przy ostatniej fakturze dodali nową kartę sim, z możliwością wzięcia udziału w konkursie. Od 1 do 20 września wystarczy wysłać SMSa o treści PLAY na odpowiedni numer o pełnej godzinie od 9 do 19. Codziennie wygrywają dwie osoby telefon BlackBerry 8520. Próbowałem , próbowałem - miałem wyniki dwa razy 0,01 sek. 0,02 sek i nic. Wczoraj mój najlepszy wynik 0,03 sek, Okazało się że to wystarczyło.Dziś rano dostałem SMSa że wygrałem, po załatwieniu wszelkich formalności czekam już teraz na kuriera z telefonem, ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wpłaciłem ratę na zegarek, odbiór coraz bliżej... :mellow:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolar trochę stopniał.

Mam nadzieję że dalej już będzie bez szaleństw tych "giełdziarzy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tyg. urlopu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.