Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Jest OK bo za kilka chwil wskoczy na nadgarstek nowy nabytek zegarkowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poka, poka:)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień chłopaka - prezent od dziewczyn w pracy :)

A może to powinno być w "nie jest ok"?

Jeśli dobrze widzę, to dały flaszeczkę, tik-taki i mydełko, a to może znaczyć, że uważają, że musisz czasem coś łyknąć,

powinieneś częściej się myć i zęby częściej myć :) :) :) Te dziewczyny to są wredne :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poka, poka:)

Nie będzie łatwo, bo mieszkam już w nowym domu, gdzie nie mam neta :) na razie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem radę 1,5h w kosza (umierałem dwa dni), w weekend dąłem radę 3m2 buczyny zrąbać i poukładać (dalej umierałem), jutro znowu mnie kosz czeka, mam nadzieję, że dam radę (bez umierania) :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowanie OK :) wlasnie ruszam z moja Lubą do Barcelony na upragniony urlop !

Edytowane przez sikkens

Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clint Eastwood powraca z aktorskiej emerytury :)

najlepsza wiadomość tej jesieni


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim filmie? Mam nadzieje, coś w stylu Gran Torino - rewelacja :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem wczoraj z siebie wszystko prawie i nie mam zakwasów :) podejrzane, ale ważniejsze jest to, że w końcu odebrałem staruszka Seiko z renowacji, przepolerowany i z nowym szkłem wygląda bomba :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim filmie? Mam nadzieje, coś w stylu Gran Torino - rewelacja :)

no... nie jestem tego tak do końca pewien. Film ma opowiadać o łowcy baseballowych talentów, który wybiera się w podróż ze swoją dorosłą już córką.

Myślę, że będzie to przykład klasycznego wielkiego amerykańskiego cam-back, zakończonego oscarem za aktorstwo :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonił Pan kurier :) jedzie do mnie z moim nowym aparatem fotograficznym :) :) :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem po drugiej sesji tatuażu i pięknie się goi.

Co prawda jeszcze jedna, ale krótka i ostatnia - dam radę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dałem wczoraj z siebie wszystko prawie i nie mam zakwasów :( podejrzane, ale ważniejsze jest to, że w końcu odebrałem staruszka Seiko z renowacji, przepolerowany i z nowym szkłem wygląda bomba :(

 

Zakwasy pojawią się na 3ci dzień :D ....u mnie też tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to przykład, że głupi ma zawsze szczęście. Zostawiłem dzisiaj plecak w sklepie obuwniczym, poprostu go zapomniałem (nie wiem jak to możliwe). Zawartość plecaka, to prawie cały sprzęt fotograficzny - aparat, 3 lensy, lampa, bateria, i na dokładkę pieniądze, jakieś 130 euro. Wróciłem do domu, młoda mnie pyta gdzie sprzęt, ja szok, zrobiłem się blady, nogi jak z waty. Szybko w auto i spowrotem do sklepu (od tego czasu mineły jakieś 2 godz). Wpadam mokry do sklepu, pytam gdzie plecak, na to sprzedawca, że on nic nie wie o żadnym plecaku. Idę tam

gdzie przymierzałem buty i ... jest plecak :( :( :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie miałeś szczęście... :(

 

Ja dziś dostałem pasek do zegarka dla żonci, i powiem tak Filip zrobił dobrą robotę, pasek super... :(


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to przykład, że głupi ma zawsze szczęście. Zostawiłem dzisiaj plecak w sklepie obuwniczym, poprostu go zapomniałem (nie wiem jak to możliwe). Zawartość plecaka, to prawie cały sprzęt fotograficzny - aparat, 3 lensy, lampa, bateria, i na dokładkę pieniądze, jakieś 130 euro. Wróciłem do domu, młoda mnie pyta gdzie sprzęt, ja szok, zrobiłem się blady, nogi jak z waty. Szybko w auto i spowrotem do sklepu (od tego czasu mineły jakieś 2 godz). Wpadam mokry do sklepu, pytam gdzie plecak, na to sprzedawca, że on nic nie wie o żadnym plecaku. Idę tamgdzie przymierzałem buty i ... jest plecak :(:D :D

Michał, ja miałem lepszy numer.

Pojechałem ze znajomymi na wycieczkę na zamek w Olsztynie pod Częstochową. Pakując rzeczy do auta postawiłem aparat na dach (d700 z gripem i szkłem 24-70 - zestaw ważący koło 2,5/3 kg) i pojechałem. Droga dość kręta bo nie jechałem głównymi i miej więcej w okolicach sądu w Częstochowie zlał mnie zimny pot :( powoli zdjąłem nogę z gazu zastanawiając sie czy jest sens po cokolwiek wracać - aparat pewnie roztrzaskany gdzieś na drodze. Zatrzymuje sie wysiadam i szczena mi opada :D aparat jest dokładnie tam gdzie jakieś 15 km wcześniej go zostawiłem.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeden to lepszy, no faktycznie szczęścia macie, a przy tym troszku się pośmiałem...

Wiem, wiem fajnie się śmiać jak jest już po wszystkim i zakończyło się dobrze.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, to ja Ci napiszę numer mojej kochanej mamy sprzed kilku lat. Rodzice sprzedali właśnie dość dobre auto (roczne, w zasadzie nowe), gotówkę trzymała mama w torebce, podróżowali, a raczej wracali po transakcji pociągiem. Nie wiedzieć dlaczego, torebka, która przez 3 godz. była pilnowana jak nigdy wcześniej, została zapomniana :( Wyobraz sobie, że taksówką dogonili pociąg na kolejnej stacji, a torebkę grzecznie oddał konduktor :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haa dobre, pewnie niezły stresik mieli :( mój tato miał kiedyś podobna historie, ale nie nadaje sie do tego tematu :( bo nie zkończyła się "OK"


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haa dobre, pewnie niezły stresik mieli :(

Mało obydwoje zawału nie dostali :(


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe i stuknęła mi setka postów - oby tak dalej :D


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, ja miałem lepszy numer.

Pojechałem ze znajomymi na wycieczkę na zamek w Olsztynie pod Częstochową. Pakując rzeczy do auta postawiłem aparat na dach (d700 z gripem i szkłem 24-70 - zestaw ważący koło 2,5/3 kg) i pojechałem. Droga dość kręta bo nie jechałem głównymi i miej więcej w okolicach sądu w Częstochowie zlał mnie zimny pot :D powoli zdjąłem nogę z gazu zastanawiając sie czy jest sens po cokolwiek wracać - aparat pewnie roztrzaskany gdzieś na drodze. Zatrzymuje sie wysiadam i szczena mi opada :D aparat jest dokładnie tam gdzie jakieś 15 km wcześniej go zostawiłem.

 

 

Kiedyś rozmawiałem ze znajomym i podczas tej rozmowy położyłem na dachu samochodu telefon...po rozmowie wsiadłem do samochodu i pojechałem,na zakręcie słyszę coś spadło,patrze w lusterko a na drodze mój telefon!Daje awaryjne na środku drogi wysiadam i jakieś 15-20 metrów wracam się po telefon :D na szczęście nikt na niego nie najechała mina kierowców w stojących samochodach bezcenna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rozmawiałem ze znajomym i podczas tej rozmowy położyłem na dachu samochodu telefon...po rozmowie wsiadłem do samochodu i pojechałem,na zakręcie słyszę coś spadło,patrze w lusterko a na drodze mój telefon!Daje awaryjne na środku drogi wysiadam i jakieś 15-20 metrów wracam się po telefon :) na szczęście nikt na niego nie najechała mina kierowców w stojących samochodach bezcenna :D

 

Ja tak kiedyś tort dla dziewczyny zostawiłem, niestety nie było co ratować :/


"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.