Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

taaaa ja tez będę, przyjadę specjalnie PKSem jak Rychoo rozwozi


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

...przyjeżdżasz tym smokiem i nas wszystkich rozwozisz :):)

nie ma problemu, tylko muszę w banku postarać się o dobry kredyt na bajurę :) Powiem Wam, że wiedziałem, że będzie sporo palił...

ale i tak trochę mnie zaskoczył- choć fakt, że nogi też czasami najlżejszej nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto jesteśmy Rysiek zgadani - przyjeżdża też Karol PKSem więc wieziesz nas przez Wałbrzych na Lotniczą, a później do Leśnicy. Nie wiem skąd Marcinkowski, ale chłopaczynie podwózki też chyba nie odmówisz? :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...też chyba nie odmówisz? :):)

jasna sprawa

czyli dobry humor się niektórych trzyma, więc widzę, że nie tylko u mnie jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasna sprawa

czyli dobry humor się niektórych trzyma, więc widzę, że nie tylko u mnie jest ok :)

 

 

Ale jaja! Jadę nową furą Ricardo do Rybnika :) To z 200 Km bedzie... WYPAS!


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to dla Rycha - nową furką do zrobienia w godzinę :) Później powrót przez Wałbrzych i jesteśmy w domu, nie Rysiek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nowego samochodu. Niech się dobrze sprawuje.

Nieśmiało zasugeruję, że zamiast do domu po spotkaniu podstolika wrocławskiego możecie poprosić Kolegę Rycha, aby zawiózł Was na podstoliki innych miast. Taka mała "objazdówka" po Polsce :)

Jak już kolega pójdzie po kredyt na paliwko to co mu szkodzi wziąć trochę większy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest plan, chylę czoła pomysłowości! W końcu wybierzemy się do Wielkopolski, zawsze nam było "daleko", ale teraz w komfortowych warunkach, czemu nie! :) Widzę, że Rysiek wykazuje zainteresowanie, nie ma więc przeciwwskazań - robimy objazdówkę, ja siedzę z przodu na zmianę z długaśnym Marco, reszta na pace, a zegarki do luku bagażowego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się. Był wpis na dziennik.pl o zegarkach, który był kompletną kpiną.

Był tam od 13.10. Po moim wpisie na blogu wczoraj i zamieszczeniu komentarza pod ich artykułem z adresem wpisu, artykuł został usunięty!

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/11/pytanie-na-podstawie.html

http://zgryzlipiorekizegarki.blogspot.com/2011/11/sukces.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, ponieważ kurier dostarczył mi zakupiony zegarek :rolleyes:


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co zakupiłeś?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhat Aviation...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się. Był wpis na dziennik.pl o zegarkach, który był kompletną kpiną.

Był tam od 13.10. Po moim wpisie na blogu wczoraj i zamieszczeniu komentarza pod ich artykułem z adresem wpisu, artykuł został usunięty!

http://zgryzlipiorek...-podstawie.html

http://zgryzlipiorek.../11/sukces.html

 

Wzorowa postawa obywatelska ;) A filmik faktycznie kuriozum. Artykułu najwyraźniej już nie ma również pod tym drugim linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo OK :( Po dwoch tygodniach oczekiwania Iphone 4S dzis wieczorem powinnien byc u mnie.

Poza tym jest Piatek!

;)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jak szybko dojechał, tak szybko odjechał. Działał dokładnie 2 dni.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jak szybko dojechał, tak szybko odjechał. Działał dokładnie 2 dni.

 

No to mnie pocieszyles :(

Ja od lat uzywam BB, to bedzie moj pierwszy Iphone. Podejscie mam takie, ze jak sie nie sprawdzi to na bazar z nim ;)

A jaki byl problem z twoim, slyszalem o problemach z oprogramowaniem, krotki czas baterii?


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadliwa te pierwsze serie jak cholera, mi poprostu padł. Z nowym egzemplarzem nie będzie oczywiście problemu, a przy okazji porozmawiałem sobie z serdeczną Panią, która się zajmuje sprzedażą tych telefonów i ta powiedziała, że co chwila ktoś je oddaje na gwarancje. To oprogramowanie, to bateria, to system, to jakaś płyta. Historii już troszkę na ten temat usłyszałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadliwa te pierwsze serie jak cholera, mi poprostu padł. Z nowym egzemplarzem nie będzie oczywiście problemu, a przy okazji porozmawiałem sobie z serdeczną Panią, która się zajmuje sprzedażą tych telefonów i ta powiedziała, że co chwila ktoś je oddaje na gwarancje. To oprogramowanie, to bateria, to system, to jakaś płyta. Historii już troszkę na ten temat usłyszałem.

 

Bo z Iphonami jest jak ze wszystkim obecnie. Czyli są coraz gorsze.

Miałem wszystkie modele Iphona. Pierwszy model z aluminiowym tyłem działa do dzisiaj, mimo że zajęły się nim moje dzieciaki. Wygląda jak po wybuchu nuklearnym, jest cały, włącznie ze szkłem dokumentnie porysowany, ale działa bez zarzutu. Iphone 3g też działał, ale plastikowy tył był fatalny. W 3GS pękła szyba po upadku z 1 m na gruby dywan. Pierwszy 4G padł po 3 tygodniach, drugi na razie działa, ale 2 razy się sam się wyłączył.

Ostatnio przedstawiciel przyniósł mi do firmy 4GS na prezentację. Mam firmę w dołku, na skraju sygnału z Ery. Tam, gdzie mój 4G działa bez problemu, 4GS nie miał zasięgu. Podobno to dlatego, że pracuję tylko w nowszym, lepszym trybie 3G. Mam w głębokim poważaniu taką nowoczesność...

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wszystko gra. Tylko do tej cholernie kpawiatury dotykowej się muszę przyzwyczaic. W porównaniu do mojego BB to iPhone jest jak rakieta szybki.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Ok,kupiłem mój pierwszy automat Seiko 5 na mech 7s26 i cieszy oko.Porozmawiałem chwilę z zegarmistrzem i z 299zł zrobiło się 245 ;) cena jak dla mnie super bo drożej wyszłoby mnie kupno na alle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie gratuluję negocjacji i zakupu


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak na te iphone'y narzekacie. Kiedyś zmieniałem telefony jak rękawiczki (po kilka rocznie). Jakiś czas temu jenak poszedłem po rozum do głowy.. :angry:

Ale do rzeczy.. Ze wszystkich telefonów jakie miałem najbardziej jestem zadowolony z mojego iphone'a 4 (w moich rękach od 14 miesięcy). Z poprzednich chętnie bym wrócił do Siemensa SL45i oraz Nokii 6210, 6310, E52. Reszta to były niewypały (głownie Nokie na symbianach).

Dodam, że mój iproduct wciąż wygląda jak nowy i na nic go nie zamienię. HTC HD7 wygląda ciekawie, ale jak widzę logo winowsa na ekranie to mnie mdli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.