Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

zegarki mnie motywują, ale żeby nie przeciągać nie będę się tu wdawał w genezę tej myśli ;)

 

Geneza ta może być dla nas ciekawa....gadaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad, dasz radę, ja też powoli coś rozkręcam... no dość powoli ;) I też zegarki mnie motywują.

Geneza ta może być dla nas ciekawa....gadaj

W moim przypadku geneza jest prosta - na zegarki trzeba zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geneza ta może być dla nas ciekawa....gadaj :P

 

Nie ma w tym wielkich idei i bez podtekstu zegarmistrzowskiego, kolekcji nowych nie tworzę ;) po prostu żeby kupować zegarki jak Michał ;) lub chociaż jeden dwa wypasy, to muszę względnie dobrze zarabiać. Koncepcja mojego (ex)wspólnika który uważa że jak cokolwiek się kręci to można robić to dalej (nie panując nad chaosem), jakoś mnie nie uskrzydla kiedy w środku się duszę i wiem że mogę więcej.

 

bEEf, Solve dzięki, wsparcie duchowe dla człowieka ważne, kilka bliskich osób prywatnie też mi zaufało w 99% i postaram się nie zrobić nic głupiego żeby ich zawieść.

Edytowane przez Sąsiad

(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym wielkich idei i bez podtekstu zegarmistrzowskiego, kolekcji nowych nie tworzę ;) po prostu żeby kupować zegarki jak Michał ;) lub chociaż jeden dwa wypasy, to muszę względnie dobrze zarabiać. Koncepcja mojego (ex)wspólnika który uważa że jak cokolwiek się kręci to można robić to dalej (nie panując nad chaosem), jakoś mnie nie uskrzydla kiedy w środku się duszę i wiem że mogę więcej.

 

bEEf, Solve dzięki, wsparcie duchowe dla człowieka ważne, kilka bliskich osób prywatnie też mi zaufało w 99% i postaram się nie zrobić nic głupiego żeby ich zawieść.

 

Co bedzie to bedzie, dasz rade!

http://www.youtube.com/watch?v=LD5Xcr2Qwn0


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tego tygodnia z urlopu wraca Michał (Carlito1) znowu będą ankiety ;) jupi :D


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec tego tygodnia z urlopu wraca Michał (Carlito1) znowu będą ankiety :) jupi :)

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok - Moja Lepsza Połówka wzięła udział w konkursie w jednej z Galerii Handlowych w Słupsku i wygrała bony na 500 zł do drogerii Douglas - przed świętami jak znalazł :):):)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krisp1, no co nie lubisz ankiet?...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok! Znalazłem pod choinką mojego pierwszego Casio GIEZ G-SHOCK GS-1100-1AER oraz mój pierwszy automat Orient New multi - calendar oraz szkatułkę na zegarki na zegarki!!! Bardzo zegarkowy Mikołaj w tym roku!!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum działa! :P


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo OK!

Przeżyłem swoją pierwszą w życiu operację i powoli wracam do formy :D Jeśli kogoś z Was czeka fess to mogę polecić fantastycznego fachowca.

 

 

Pozdrawiam,

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin to super,że wracasz do formy. Mogłeś powiedzieć wcześniej od razu powiedziałbym Ci,że nie ma się czego "bać". Miało się kilkanaście już w życiu. Fakt fess nie miałem :D

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia :D

Edytowane przez Maks 3

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo w końcu w czasach wielkiego kryzysu :rolleyes: coś zaczyna się układać po mojej myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK; Mikolajowo-gwiazdkowy prezent odbieram dzisiaj, a jutro egzamin i koniec semestru.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok - młoda dzwoniła, że paczuszka przyjechała :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo ok - młoda dzwoniła, że paczuszka przyjechała :rolleyes:

 

Czy to GMT przyjechał??? Moja paczka w drodze...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to GMT przyjechał???

Tak :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak :rolleyes:

 

...i Ty jeszcze z pracy nie uciekłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zrywam :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki impreza była wyborna :angry:

Pape zdarło

Jest OK!!!!

A co będzie jutro zobaczymy :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje!!! to co studiujesz i ile jeszcze do zaliczenia?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.