Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

A to i ja się pochwalę. Zdałem warunek u tamtego gościa, co pisałem, znęcał się do końca, ale puścił w końcu, bo jedyna jego pasja to znęcanie się, a jak ktoś się przed nim ukorzy, to już można mu odpuścić. Zdałem też pierwsze 2 egzaminy i zaliczyłem pierwsze 3 projekty tej sesji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się pochwalę. Zdałem warunek u tamtego gościa, co pisałem, znęcał się do końca, ale puścił w końcu, bo jedyna jego pasja to znęcanie się, a jak ktoś się przed nim ukorzy, to już można mu odpuścić. Zdałem też pierwsze 2 egzaminy i zaliczyłem pierwsze 3 projekty tej sesji :D

 

Gratulacje :) Każdego można przejść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo. 3 zaliczenia i najcięższy egzamin za mną, kolejne 3 egzaminy już wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syn zaliczył żelbet :P

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcomartin, dzięki

Seiken, heh, ja żelbet 1 zdałem za 10 podejściem, a jeszcze żelbet 2 przede mną :P Przedmiot fajny, ale (przynajmniej u naszego wykładowcy) trzeba się przyłożyć.

Max Otto von Stiriltz, heh, jaki to przedmiot dokładnie? Przede mną w tym semestrze tylko konstytucyjne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiken, heh, ja żelbet 1 zdałem za 10 podejściem, a jeszcze żelbet 2 przede mną :P Przedmiot fajny, ale (przynajmniej u naszego wykładowcy) trzeba się przyłożyć.

 

Ale Ci zazdroszczę!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego mi zazdrościsz? :lol: Zdecydowanie nie ma chyba czego :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego mi zazdrościsz? :lol: Zdecydowanie nie ma chyba czego :o

 

Hehe, zdecydowanie jest, bo też zdałem żelbet, tylko ciut wcześniej. Jakie to były fajne czasy...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hendrix ja dopiero zaczynam, egzamin był z prawa rzymskiego. Przede mną jeszcze długa i wyboista droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

syn zaliczył żelbet :lol:

 

A z kim syn miał żelbet? Może z osławioną babcią żelbetową na PW? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chronofil, uwierz, że dziś czasy są równie ciekawe :lol: Nie zawsze pozytywnie, bo cyrki, które dzieją się z niektórymi wykładowcami, to skandal. Akurat Profesor Małek od żelbetu jest kapitalnym wykładowcą i tego człowieka po prostu się szanuje za to, jaki jest. Nie mam z nim nawet najmniejszych problemów. Mimo, że miałem przeniesienie z jego przedmiotu, to mogę mieć tylko pretensje do siebie, że się nie przyłożyłem do egzaminu :o

Nie wszyscy niestety są ok. Ale to inna bajka. Na Śląskim, na wydziale prawa i administracji jest ciekawie. Z resztą prawo studiuję w cyklu 1 rok w 2 lata. Niestety mój charakter powoduje, że 4 razy oblałem na własne życzenie, bo podpadłem wykładowcom.

Prawo rzymskie, fajny przedmiot. U nas dzięki egzaminatorowi połowa poszła z warunkiem. Ja akurat trafiłem w jej klucz :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Czasy studenckie to było to :lol:

Zrzuta na opony zimowe dla profesora.

Nowe narty dla Pani doktor.

etc.

 

To były czasy.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co uczelnia to inny poziom " trudności " - u mnie starczyła flaszka Finlandii lub Jacka Danielsa


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mniejszych państwowych też :lol:


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. bo właśnie się dowiedziałem, że lecę na pare dni do Niemiec, a konkretnie do Wolfsburga. Jest tam coś ciekawego prócz fabryki VW ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo OK, w sobotę wylatuję na zasłużony ( ;) ) urlop. Sprzęt foto już spakowany (właśnie dotarł extender), a sprzęt do nurkowania już czeka na miejscu.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, zamek, interaktywne centrum naukowe, planetarium, ale mimo wszystko Autostadt jest atrakcją nr. 1;-)

Edytowane przez Hendrix89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są tacy profesorowie, którzy swoją postawą powodują to, że wychodzisz z oblanego egzaminu z poczuciem wstydu, że się nie przyłożyłeś i z ogromnym postanowieniem, że na poprawkę przyjdziesz przygotowany jakbyś bronił dyplom. Nie dla własnej ambicji, lecz z szacunku dla Profesora.

Pozdrowienia dla dziekana dr hab. Piotra Petlica z PWR.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, dzisiaj odebrałem klamry od Staruszka.

Będę dosadny :blink: , są zaj...te.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 maja Metallica zagra w Warszawie na Sonispherze !

Znowu? Ci tylko grają i grają... uwielbiam ich ale już lekko wymiotuję na ich widok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 2 tygodniu szóstki Weidera i co najważniejsze w połączeniu z lekką dietą jest konkretny efekt.

Oprócz tego wpadła praca jakoś tak przypadkiem ... znów na kierownicze ehhh powrót do kieratu widzę oczyma wyobraźni :)


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.