Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Przyczyny mogą być dwie:

  • kobieta(y)

[*]pieniądze

Nie wiem co gorsze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przeciwieństwie do tak wulgarnych błędów ortograficznych... Po prostu HAŃBA!

 

wulgarny błąd ortograficzny ?!

 

dostałeś mabok czymś ciężkim?

np.

wulgarną cegłą?

Wiesz ikonkami nie da się wszystkiego zatuszować. A już najgorsze jest zacietrzewienie nieświadomości...

 

Tak dostałem - obuchem rozpaczliwej nonszalancji. Zanim znów mnie obrazisz, sprawdź proszę WSZYSTKIE znaczenia wyrazu wulgarny (tzn. także te, o których nie mówią w tv).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
..Tak dostałem - obuchem rozpaczliwej nonszalancji. Zanim znów mnie obrazisz,...

 

ale masz pecha,szkoda cegłówki :roll: :P

i wiesz:

 

obrażaj sie SMERFIE POETO.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczywiśtości też tak często Ci się wyraz twarzy zmienia? Śmiesznie to musi wyglądać u dorosłego faceta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
W rzeczywiśtości też tak często Ci się wyraz twarzy zmienia? Śmiesznie to musi wyglądać u dorosłego faceta...

 

popatrz w lustro :P

-tylko nie wiem czy tam kogoś dorosłego zobaczysz...,

wątpie.

 

:twisted:

8)

 

ps.

 

jak się kiedyś spotkamy, to zobaczysz jaki jestem śmieszny

-boki zrywać

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W rzeczywiśtości też tak często Ci się wyraz twarzy zmienia? Śmiesznie to musi wyglądać u dorosłego faceta...

 

popatrz w lustro

-tylko nie wiem czy tam kogoś dorosłego zobaczysz...,

wątpie.

 

 

ps.

 

jak się kiedyś spotkamy, to zobaczysz jaki jestem śmieszny

-boki zrywać

I tak mod to pewnikiem wytnie... Wiesz, może to dziwne, ale bardzo zależy mi, aby jak najdłużej nie widzieć tam nikogo dorosłego. Bo jeśli 'dorosły' oznacza 'ze zmęczonym poczuciem humoru, przesiadujący w internecie pomimo podeszłego już wieku, dyskutujący z kimś niepoważnym, udowadniający swoje zachowanie' to serdecznie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Chyba mam poprostu za dobrze.

 

I szukam problemow. :D

 

 

Rzadko pije whisky szklaneczke czasami moze dwie ale teraz kilka dni ostro po knajpach upijam ludzi i siebie.

 

Wkrotce mi przejdzie.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągłe picie nie jest dobre, ogarnij się i weź się za robotę :D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Dziekuje Filip

 

 

Problem jest w tym ze za bardzo jestem ogarniety i za bardzo robota pali sie w rekach.

 

 

Wiec trzeba cos zmienic czasami.

 

Kiedys wymyslilem zeby jakas limuzyna jezdzic po smietnikach w Wilanowie. W garniturach jeden z laptopem drugi z latatrka.

 

To musialoby byc przynajmniej dziwne dla ogladajacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale po co ten z laptopem?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
serdecznie dziękuję.

 

masz szczęście ze dziękujesz :!:

 

:D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he

To taka faza Cie naszła... :D

 

Proponuję występy jako mim na starówce, albo jako pirat :wink:

 

Humor poprawiony na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z laptopem wprowadza w bazę danych pozyskane surowce, potem odnotowuje zbyte i kwoty za nie zyskane. Excel sam wszystko policzy :D

 

Eeee, jak przejdzie to spoko, gorzej zawsze jak zostaje. Miałem tak kiedyś, że jak sie rozpędziłem to mi po parę dni szło, może nie do kompletnego gruzu, ale tak konkretniej :D Teraz się zestarzałem, organizm gorzej reaguje i skończyło się na 2-3 piwkach, ew. dwóch szklanach whisky jednorazowo :)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza excelem może miec jeszcze DRUKI16 i robic sobie na bieżąco wszystkie KP, KW, RK i delegacje :D

Radku wszyscy sie starzejemy, nie ma już imprez po akademikach a jak na jakąś zaproszą to człowiek i tak wychodzi góra o 12 bo rano do pracy :D A jak najdzie go ochota żeby samemu podrinkowac to kończy szybciej niż zaczął. Jedynym lekarstwem na to może być pieprznięcie wszystkim w diabły i ponowne udanie się na studia (tylko czy rodzice przyjmą znów pod dach synka) ewentualnie A Mi To Lotto.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Ten z laptopem wlasnie to ma robic przy czym moze jeszcze po jakims czasie wyciagnac wnioski z terenu.

 

Dlaczego taki pomysl. Wilanow jest najbogatsza gmina w Polsce. Jesli zadaje pytanie co sie zmienilo w Polsce od kilku lat dostaje odpowiedz no jak to co pojedz do Magdalenki do Konstancina.

 

Dlatego chcialbym przemycic rowniez tam to czego oni moga nie widziec.

 

Bo nie jest fajnie miec duze pieniadze jesli znakomita wiekszosc ma gorzej. To moze krecic paru poslow.

 

Tak mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rend - dwa pytania , jak już zaczynać pisać w miarę składnie ( tzn przestaję się obawiać o Twoje zdrowie psychiczne

 

co to jest "freak ornamentowy" , o którym pisałeś w kilka postów powyżej ?

dlaczego pisałeś do Feleks ,że jesteś Mikołajem pomimo lata i używałeś zwracając się do Niego formy żeńskiej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Darku.

 

 

Ile kosztuje UN Freak w Ornamencie? Jak bylem na www jakies 140k.

 

Dlaczego do w formie zenskiej musisz sie sam domyslec.

Chociaz do swojej Pani mowie w meskiej czasami.

 

 

Juz dzis jest lepiej ale szykuje sie ze bedzie gorzej w nocy.

 

:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
Feleks mysle ze warto bo czegos takiego mozesz nie spotkac przez cale zycie. I nie bedziesz robila och i ach a to tez kosztuje zeby z mezczyzny cus takiego zrobic

 

dochodze za Darkiem:

rend lubi chłopców i szukał kogoś

z forum do wspólnych zabaw,acha i daje 1000 pln

żeby ktos był jego Panem :wink:

nieżle,nieżle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rend

 

a) w Ornamencie nie mieli wg stanu mojej wiedzy Freaka nigdy ( tylko w katalogu)

:D obawiam się ,że wymyślenie dlaczego pisałeś do Feleks w formie żeńskiej ( o tych ochach i achach itd) wymaga albo przejścia pełnego kursu psychiatrii i psychologii na co jestem już za stary i za leniwy , albo próby wejścia w umysł renda na co jestem za bojażliwy ,gdyż mogłoby mi tak zostać i co wtedy ? :D

c) miałbym jeszcze wiele pytań nt Twoich poprzednich wypowiedzi ponieważ oprócz tego ,że cechowały się zupełnie pokrętną logiką ,zawierały też wiele sprzeczności ( z jednej strony pewien poziom , z drugiej pisanie o zarobkach -wstyd) ale myślę że bardziej obawiam się odpowiedzi , więc ich nie zadam

 

pozdrowienia ( oby to nie był np syndrom Kandinsky-Cleramboux )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rend, nie wiem, czy forum to najlepsze miejsce do takich zwierzeń. A tym bardziej ten wątek, który z założenia miał być pozytywny.

 

Może spróbuj w wątku "nie jest OK", albo w "co nam w kieliszku...", to bardziej odpowiednie miejsca. :twisted:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Chevy'56

Jak czytam ten watek to chyba nie do konca lapie o co Wam wszystkim chodzi... coz... dekadenci gora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

MAMOŃ

To mnie wzrusza. Jestem ożywiony. Tak jakoś pobudza. A pan ?

INSTRUKTOR KO

...

MAMOŃ

A pan ?

INSTRUKTOR KO

...

MAMOŃ

E !

INSTRUKTOR KO

Słucham ?

MAMOŃ

No co pan sądzi ?

INSTRUKTOR KO

O czym ?

MAMOŃ

Jak to o czym ?

INSTRUKTOR KO

Nie... Nie rozumiem.

MAMOŃ

O piosence.

INSTRUKTOR KO

Jakiej piosence ?

A ! Przepraszam bardzo... Ja nie słyszałem po prostu jak pan śpiewał bo byłem zamyślony... Ale nic niech pan nie powtarza. O czym było ? Pan zreferuje łaskawie kolego. To ja się zastanowię.

MAMOŃ

Nieee. No panie no.

POETA

Treść jest krótka. Można ją umieścić w trzech zdaniach. Jestem sam. Nie mam dziewczyny. I jest mi nie dobrze.

PROKURATOR - WETERAN

Tyle w tej piosence jest beznadziejnego smutku, tęsknoty jakiejś nieokreślonej i niespełnionych nadziei, że... Chwyta. Za serce.

INSTRUKTOR KO

Ta. Ta piosenka.

PROKURATOR - WETERAN

Tak.

INSTRUKTOR KO

Tylko. Właśnie nie wiem bo ja prawdę mówiąc... Nie słyszałem piosenki, więc chciałem powiedzieć parę słów na jej temat, bo wydaje mi się, że panowie tutaj chyba dość, przepraszam, mylnie interpretują treść tego co panowie słyszeli, bo jeżeli... Jeżeli ktoś u nas w tej chwili, na bieżąco, w konkretnych bardzo okolicznościach, jak teraz żyjemy prawda wszyscy w końcu tutaj gdzieś, i ktoś nagle śpiewa, że jest mu nie dobrze, że nie ma konkretnego celu, w czasach kiedy dookoła od celów jest aż... aż... aż gęsto aż... aż się mnożą te cele w ogóle aż jeden za drugim następuje, gdzie kolektyw obok kolektywu, gdzie ludzie są na prawdę wszędzie razem, gdzie ciągle... gdzie ciągle czują się jakoś związani ze sobą i nagle ktoś śpiewa, że jest samotny i, że nie ma się gdzie przystosować i, że nie ma nikogo, że... że... że w ogóle nie wie co ze sobą zrobić, że tęskni za czymś bliżej nieokreślonym, skoro wiadomo, że mamy bardzo konkretne cele i konkretne dążenia i wiemy za czym mamy... jeżeli mamy tęsknoty to wiemy jakie to są tęsknoty i bardzo są konkretne, jeżeli ten ktoś w ten sposób śpiewa, panowie, no to przecież panowie... to przecież... to on nie śpiewa tego serio po prostu. Na tym polega problem

POETA

No dobrze...

INSTRUKTOR KO

Chwileczkę. Sekundę. Niech pan mi nie przerywa kolego. To on nie śpiewa tego serio wtedy. Przecież. I to należy zrozumieć. I tutaj wydaje mi się, że panowie po prostu mylnie interpretują. On po prostu śpiewa żartobliwie, ironicznie, ze stosunkiem jakimś takim żartobliwym do tematu i do samego siebie, że on w ten sposób śpiewa. I w związku z tym twierdzę, że nie jest to piosenka smutna, pesymistyczna, że jak pan mówi, że chwyta, ale że taki jest łzawy, to nie jest łzawa piosenka tylko ja twierdzę, że jest to piosenka optymistyczna, żartobliwa, wesoła z akcentami humorystycznymi. W sumie uważam, że potrzeba nam jest zdrowych, wesołych, optymistycznych piosenek właśnie takich... Nawet czasami żartobliwie-ironicznych. No i ja bym się z nią raczej... I w ten sposób bym ją interpretował panowie. Raczej.

 

 

Jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mega okej! Dzisiaj sie obronilem! Cala noc balowania! :D:D


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tylko pogratulować :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.