Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem poduszki silnika w moim byku :) dodam, że to 5 cylindrowy diesel i leżał już sztywno na ramie :lol: Czuje się jakbym kupił nowy samochód, to najlepiej wydane na auto pieniążki w moim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie w tym dziale powinienem napisać ale mnie również czeka wymiana poduszek i dodatkowo tylnia belka :( - ale później będzie OK!!!


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione amory z tyłu, nie buja i jest ok :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione amory z tyłu, nie buja i jest ok :)

 

A ja musze zrobic ponownie :( Niedawno wymienilem na Bilsteiny i już jeden przecieka !!!.

 

Jakie amorki polecacie ( jakosc)? Może teraz Kayaby kupię...bo szlag mnie już trafia....ehhh gdzie sie podziala ta Niemiecka jakosc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem właśnie KYB, tanie i ponoć dobre, zobaczymy, oryginalne Sachsy wytrzymały tylko 82kkm :(

 

PS> Masz Alfę?


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo OK.

Właśnie zacząłem urlop i przylatuję do Polski na 2 tygodnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z kumplem ze szczenięcych lat, który dawno temu wyemigrował do Kanady. Świetny gość, który miał trochę pecha i czasem sporo szczęścia w życiu.

 

Poza tym moja śliczna, mała córeczka która trochę przeszła po przyjściu na świat jest zdrowa i już coraz rzadziej będziemy jeździli po lekarzach.

Edytowane przez ralfbutton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie amorki polecacie ( jakosc)? Może teraz Kayaby kupię...bo szlag mnie już trafia....ehhh gdzie sie podziala ta Niemiecka jakosc....

Polecam Bilsteina B6 o ile jest dostepny do twojego samochodu.

 

:rolleyes: Pozdro z NY !

Zlazilem 47 str . ( tzw. zlota ulica ) , siok ! , moc Rolkow , AP , zajeb... Hubloty i innych , setki ... , tysiace

Pam sub ( 024 ) - ok. 6k $ . No i klimaty B) , kupa ruskich ( jewreje chyba ? ) , ciekawa przygoda !

Cos tam negocjowalem , ale w koncu nie kupilem , po prostu zglupialem od tej ilosci sprzetu ... , ciezko ogarnac .

Czy poza 47th możesz polecic jakies ciekawe "zegarkowe" miejsca w NYC? Bede tam wkrótce i chętnie bym odwiedził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super dzien, nareszcie zlozylem akwarium :D Poza tym kaska na nowy zegarek puchnie i juz nie moge sie doczekac Lipca! Jest super OK!!!

photo33oz.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w trzecim terminie zdalem lektorat j. niemieckiego (dziadek pewnie bylby dumny:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale byłby dumny z czego ?:) że w 3 terminie czy że z niemieckiego czy ze wogóle zdałeś ? pozdr :):) i gratuluje zdania - ja muszę w końcu sam się obronić :(


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze z niemieckiego;p jezyk wroga trzeba znac:D Pozdrawiam i i zycze pomyslnej obrony, B.

Edytowane przez Bukszpan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 tygodniach wspaniałych wakacji w końcu jestem w domu :)

 

Jest ok.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zrobię taki mały offtop - a które okazy zabrałeś ze sobą na wakacje? Wszystkie czy może tylko Rolka, Zenita i Monaco? :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ze sobą tylko GMT Mastera i Giszoka do zadań specjalnych :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 2 godziny zaczynam kawalerski,jest bardzo ok ;) spotkanie z kumplami,wódka i wspomnienia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panienki gdzie ? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie wiadomo kto czyta forum, panienki to nieoficjalnie ;)

 

A u mnie zerwałem umowę z operatorem i przeniosłem nr do konkurencji,w domu jest lepszy zasięg, mam nadzieję,że operator się popiszę przy całej umowie.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie wiadomo kto czyta forum, panienki to nieoficjalnie ;)

O ja głupi, bije się w pierś :D Sorry Łukasz :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okej, przyszedł mi telefon z naprawy . Dodatkowo jest okej, bo znalazłem dzisiaj na ulicy 2 zł :lol:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok! Udało nam się w końcu ruszyć z naszą sezonową działalnością! Jakby ktoś był w lato w Ustce to na promenadzie stoi takie oto stoisko - zodiaki, imiona, różne teksty na papierze czerpanym, własnoręcznie lakowane pieczęcią! Zapraszam! Sorry za autoreklamę ale trzeba sobie jakoś radzić - poniżej foto.

post-37321-0-86186600-1340536976_thumb.jpg


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest OK! Powoli zaczynam konstruować mój pierwszy zegar (wodny). Planowany termin ukończenia prototypu to koniec września 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na GSMP, było fajnie chociaż ja osobiście wolę Rajdy Samochodowe,poza tym jeszcze na dosłownie chwilkę widziałem się z teściami,więc wszystko było ok.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest OK! Powoli zaczynam konstruować mój pierwszy zegar (wodny). Planowany termin ukończenia prototypu to koniec września 2012.

Gratulacje :) . Ja dodam, że jest jeszcze ok bo kupiłem sobie dzisiaj nową buteleczkę ;D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.