Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wylatuje na 6 tyg do USA. Już się nie mogę doczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest okej :rolleyes:

wziąłem sobie wolne, wyspałem sie wreszcie, zjadłem eleganckie śniadanko, pierwszy raz od bardzo dawna mam czas na obejrzenie lekkiej atletyki w telewizji, w międzyczasie gotuje obiad, a w planach..... fiu fiu :lol:

Polecam, szczególnie w środku przeciążonego i stresującego tygodnia pracy


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, w tym tygodniu w poniedziałek przed południem już miałem dość. A gdzie reszta tygodnia? :unsure:

Edytowane przez meXy

Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Jest bardzo OK!

 

Dostałem się na duży program szkoleniowy. Po sporym odsiewie wybrano 4 osoby, które przez 2 lata będą szkolone w celu umieszczenia na stanowiskach liderów zespoów inżynieryjnych i mam niewątpliwe szczeście być jednym z tej 4-ki. Oznacza to dla mnie ekspresową zmianę pracy, powrót do bycia inżynierem i szansę na zostanie inżynierem z prawdziwego zdarzenia. Będzie cieżko, ale mam wrażenie, że to moze być kamień milowy w moim życiu zawodowym. Jeszcze się trochę trzęsę...;) Ale jestem szczęśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :) - powodzenia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest OK. Trzeci dzień dietki, ćwiczeń. Czuję się lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na diecie, idzie się przyzwyczaić. Z dnia na dzień potrafię więcej przebiec, co mnie bardzo cieszy :) Wracam też do grania w piłe, tak więc u mnie również jest ok.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Widzę Panowie wszyscy sa w trakcie projektu "Plaża" ;) Ja w miarę regularnie trenuję od dawna, co do diety to też raczej się pilnuję, ale nie przesadnie. Grunt żeby ostatni posiłek był przed 19:00 ;) (przynajmniej w moim przypadku)

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że ja też na diecie od poniedziałku B)

Moja jednak jest bardzo rygorystyczna i przez cztery dni zgubiłem trzy kilo.

Co z tego, po urlopie znów sobie pofolguję i wszystko wróci do normy :(


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja się nie odchudzam, muszę tylko pozbyć się brzucha ;)

Co do grania w piłkę, właśnie mam zamiar dzwonić do starych kolegów z drużyny, czy jeszcze kopią. Mam nadzieję że mój strój się zachował. Korki mam na pewno :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle...zauważyłem, że po tegorocznej zimie wszystkim moim znajomym urosły brzuchy ! Tak nie było w poprzednich latach. Niemal 90% moich znajomych przybrało widocznie na wadze....coś wisi w powietrzu! :D

Sam także brzucha solidnego dostałem...Czym oni nas karmią ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe zło, to piwo. Tylko co zrobić, jak się je tak lubi ? :) W każdym razie od meczu z Czechami nie wypiłem ani jednego :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja słyszałem,że piwo nie takie straszne,najgorsze to te przekąski do piwa...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie odchudzam, muszę tylko pozbyć się brzucha ;)

Ale to właśnie jest najtrudniejsze :D

 

Tak w ogóle to jest ok, bo ja nie jestem na diecie i już mi ślinka cieknie na myśl o sobotnim grillu. Także życzę wszystkim Kolegom będącym na diecie smacznego kalafiora, brokuł i innych marchewek :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale to właśnie jest najtrudniejsze :D

 

Tak w ogóle to jest ok, bo ja nie jestem na diecie i już mi ślinka cieknie na myśl o sobotnim grillu. Także życzę wszystkim Kolegom będącym na diecie smacznego kalafiora, brokuł i innych marchewek :lol::lol::lol:

 

Dam radę :)

A co do jedzenia to poza marchewką wszystko smakowe :) w połączeniu w pieczoną rybką lub kurczakiem....mniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał ja słyszałem,że piwo nie takie straszne,najgorsze to te przekąski do piwa...

100% racji :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jem normalnie gotowane mieso + sałatki/surówki, albo rybke z piekarnika :) Pije też dużo jogurtów, oczywiście low fat. Natomiast totalnie zaprzestałem jeść pieczywo, ziemniaki, tłuste, czy wszystko co słodkie. Odłożyłem również na bok wszelkiego rodzaju alkohol. Do tego od rana biegam, chodzę na basen, siłke i naprawde widać efekty :) Lepiej się czuje i mam sporo energii.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie chcę wyjść na mega znawce,ale jak kupujesz jogurty to najlepiej "normalne" wszystko co jest tzw. light, nie jest dobre! Jak ktoś pije i kupuje mleko to też najlepiej 2% a nie poniżej.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to co jest "zabrane" czyli te tłuszcze,jest zastępowane wodą lub co gorsza chemią. Masa musi się zgadzać,a smak też trzeba skądś wziąźć.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem sie doczekac zeby zrobic tutaj wpis , synek moich przyjaciol dzisiaj przeszedl nastepna operacje , wszystko sie udalo .

Narazie nie beda mu "zamykac " klatki piersiowej na kilka dni na wypadek gdyby musieli szybko interweniowac . Zeby sie tylko te slowo w gowno obrocilo .

 

Dla lekarzy

 

bow-down-togethersmiley.gif

 

 

 

A i przy okazji ja sobie zegarek kupilem , teraz tylko przyjdzie mi czekac na deliverysmiley.gif , bo idzie z europy . nigdy tak jeszcze nie kupowalem , zobaczymy jak pojdzie

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał,nie chcę wyjść na mega znawce,ale jak kupujesz jogurty to najlepiej "normalne" wszystko co jest tzw. light, nie jest dobre! Jak ktoś pije i kupuje mleko to też najlepiej 2% a nie poniżej.

 

Zgadza się, najczęściej jest zastepowane chemią, przy jogurtach zwracać uwagę na zawartość owoców bo często stosują tylko soki do produkcji. Inna sytuacja jest na przykład przy twarożku chudym, ten można śmiało jeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje poczciwe i wierne autko wróciło od kosmetyczki:-)

Nie ma lipy - żadnej szpachli ani klepania - wszystko nowe.

post-46051-0-95994700-1341904722_thumb.jpg

post-46051-0-12186200-1341904727_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jem normalnie gotowane mieso + sałatki/surówki, albo rybke z piekarnika :) Pije też dużo jogurtów, oczywiście low fat. Natomiast totalnie zaprzestałem jeść pieczywo, ziemniaki, tłuste, czy wszystko co słodkie. Odłożyłem również na bok wszelkiego rodzaju alkohol. Do tego od rana biegam, chodzę na basen, siłke i naprawde widać efekty :) Lepiej się czuje i mam sporo energii.

 

Na takiej diecie długo nie pociągniesz energetycznie:)Można olać węglowodany na jakiś czas, ale ogólnie te dobre trzeba jeść i do tego dołożyć dobre tłuszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.