Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Marcin_L

Jest okej

Recommended Posts

Gratuluje :)

U mnie ok.

Znalazlem kilka vintygowych gratow na strychu :)

Mozna czasami znalesc cos ciekawego :)

Edited by Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Gratuluję poszerzenia rodzinki. U mnie ok, dziś zaczynam dwutygodniowy urlop w Górach Świętokrzyskich :)

@krazy777 - gratuluję :)

@rafi - świetny wybór, jestem przekonany, że się spodoba, bo jest tu tyle do zwiedzania :)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Znajdziesz je i w Indiach -to nie domena Adolfa :)

A łazisz gdzieś po bunkrach bo Ci gorąco ;)

Pozdrawiam, Marek

@rafi - świetny wybór, jestem przekonany, że się spodoba, bo jest tu tyle do zwiedzania :)

Co szczególnie polecasz? :)

Co szczególnie polecasz? :)

Oj, to zależy czego oczekujesz (wędrówki, zwiedzanie, z dzieciakami, bez itd.).

Na pewno Św. Katarzyna, Łysica, Św. Krzyż, Nowa Słupia, Opatów, Krzemionki, Krzyztopór, Bałtów, Sandomierz, Chęciny, no i same Kielce ze Wzgórzem, pałacem Biskupów, Kadzielnią... I wiele wiele innych. Jest co robić :)

IP6s

Tzn. ja tu wielokrotnie bywałem, trasę Św. Krzyż - Św Katarzyna przeszedłem kilkukrotnie, w tym raz z trzyletnią córką :). Zresztą w tym roku też pewnie pójdziemy. Na zamkach bywałem, na Chęciny pewnie pojedziemy i tym razem. Na pewno zajedziemy też do Oblęgorka.

Ale właśnie, samych Kielc to nie zwiedzałem.

Dzięki :)

No to jak z córką, to jeszcze dołóż koniecznie Pacanów (duuuużo się tam ostatnio zmieniło) i Bałtów (chyba, że córa już dorosła od czasu wycieczki ;)).

W Kielcach dodatkowo Muzeum Zabawek no i zaczął się właśnie festiwal harcerski, więc pewnie jakieś dodatkowe imprezy będą.

No to jak z córką, to jeszcze dołóż koniecznie Pacanów (duuuużo się tam ostatnio zmieniło) i Bałtów (chyba, że córa już dorosła od czasu wycieczki ;)).

W Kielcach dodatkowo Muzeum Zabawek no i zaczął się właśnie festiwal harcerski, więc pewnie jakieś dodatkowe imprezy będą.

Od pierwszej wycieczki trochę podrosła ( ma 8 lat), ale na tego typu atrakcje jeszcze się łapie. W Bałtowie bywaliśmy,ale muzeum zabawek brzmi ciekawie. No i festiwal harcerski też (Mała jest zuchem). Dzięki wielkie! Edited by rafi

Hehe dobre dobre to się nazywa pasja

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Od pierwszej wycieczki trochę podrosła ( ma 8 lat), ale na tego typu atrakcje jeszcze się łapie. W Bałtowie bywaliśmy,ale muzeum zabawek brzmi ciekawie. No i festiwal harcerski też (Mała jest zuchem). Dzięki wielkie!

Zamek w Chęcinach jest po małym remoncie i zagospodarowaniu. Sam jeszcze nie byłem po tych zmianach ale podobno jest bardzo fajnie. Może jaskinia Raj bardzo blisko Chęcin. Jeszcze niedawno otwarty Geopark Kielce i w Zagnańsku oceanarium. Tyle z nowości turystycznych w kieleckim. Ja natomiast od 21 jadę z córką na mały wypad do Gdańska. 3-4 dni planujemy pozwiedzać, rejs może na Hel,Sopot. Życzę wszystkim mocnych wrażeń i przede wszystkim doskonałej pogody.

dzięki za informacje. Wam też dobrego wypoczynku.

Dzisiaj jest bardzo OK, odebrałem zegarek z serwisu, korzystałem już z różnych serwisów i usług zegarmistrzowskich, tym razem zdecydowałem się wysłać zegarek do Pana Karola Dolińskiego, efekt przekroczył moje wyobrażenie o tym zegarku,który chciałem już spisać na straty, zegarek po wypadku asfaltowo- brukowym, to co zrobili , to prawdziwy majstersztyk i mimo to,że pada, ja jestem uśmiechnięty.

Do serwisu wysłałem,stosowne podziękowania, za miły kontakt, fachowe i expresowe wykonanie usługi.

Edited by kaktus22