Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Tematy polityczne na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Kielas - Twoje marudne posty zachęcające do banowania niewygodnych użytkowników robią się już irytujące. Nie podobają Ci się posty w dziale po godzinach to nie wchodź tu, a nie w kółko płaczesz jaki to pokrzywdzony brakiem merytoryki jesteś.


internet mym kościołem, zegarek moim niebem, Doxa mą religią.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dyskusja" na wielu forach zgodnie z zasadą: Rekordu nie pobiję, ale rekodzistę zawsze mogę, niestety dominuje.

A szkoda, bo zamiast dyskutować na interesujące nas tematy, oponenci/dyskutanci okładają się po buziach w niewybredny sposób.


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash -pytałeś o linki w podpisach więc już spieszę wyjaśniać

 

Generalnie linki komercyjne w podpisach też są niedozwolone i jako takie powinny być usuwane.

Wszelkie formy reklamy na forum podlegają regulacjom zgodnie z umowami ( jeśli ktoś wykupił baner ma do niego prawo , prowadzenie wątku czy też umieszczanie linku podobnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś komentarz do tego wątku, odnośnie wątków komercyjnych?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakaz tematów politycznych czy zresztą jakichkolwiek innych kontrowersyjnych ani mnie ziębi ani grzeje. Z zasady nie udzielam się w podobnych tematach. Mogę co najwyżej wyrazić własną opinię i tyle. Internet traktuję przede wszystkim jako źródło wiedzy, natomiast większość dyskusji uważam za zbędne i jałowe.

 

Lem miał rację twierdząc, że internet jest pełen idiotów, co za tym idzie - prawdopodobieństwo spotkania idioty w dyskusji jest duże. Staram się więc przestrzegać jednej z zasad:" Nigdy nie rozmawiaj z idiotą ponieważ najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pobije doświadczeniem."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ten wątek jest jeszcze otwarty?Bo jak rozumiem miał on być formą zawiadomienia o wprowadzeniu czy też przywróceniu zasady nierozmawiania o polityce.A tutaj już 2 strony postów,temat rozmyty,wątki poboczne się wkradają.Panowie zarządzający,postuluję zamknąć wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś komentarz do tego wątku, odnośnie wątków komercyjnych?

 

Pewnie.

Żenujące. Tolerowane przez towarzystwo wzajemnej adoracji.

 

Taka akcja przynosi więcej szkody właścicielowi niż pożytku.

 

A jeśli to reklama płatna, to powinno to być wyraźnie napisane "dużą czerwoną czcionką".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem raczej na myśli komentarz Dariusza Chlastawy jako przedstawiciela zarządu Stowarzyszenia...


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wladek ma podpisaną umowę na zamieszczanie reklam na forum , w tym na prowadzenie wątku.

Jego rozsądkowi i wyczuciu biznesowemu pozostawiamy w jaki sposób ( skuteczny czy mniej skuteczny , przynoszący korzyści czy nie itd) pozostawiamy jakiego rodzaju przekazy marketingowe tam pokazuje.

To jest biznes i nie zamierzamy wnikać tak jak tv nie wnika czy reklama emitowana jest zabawna czy nie , spełnia swój cel czy wręcz przeciwnie .

Pisanie o towarzystwie wzajemnej adoracji świadczy z jednej strony o komletnym niezrozumieniu mechanizmów biznesowych a z drugiej o jakiejś frustracyjnej złosliwosci

Coż - współczuję tak po ludzku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka jest takim samym tematem, jak każdy inny, chociaż tak się jakoś dzieje, ze wywołuje duże emocje. Osobiście nie miałbym nic przeciwko, żeby w dziale "po godzinach" był wątek, gdzie mozna byłoby wymienić poglądy polityczne, podyskutować na aktualne tematy itd...

Ale jeśli ma się to przeradzać w kłótnie, przepychanki, osobiste wycieczki, to może rzeczywiście po prostu dać sobie spokój


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jawna informacja o tym, że ktoś ma prawo reklamować się również w wątkach (legalnie - w porozumieniu z Zarządem) byłaby ok. Tak samo jak toleruję reklamy w postaci banerów, mogę tolerować komercyjne wątki. Rozumiem potrzebę ich istnienia na forum. Przy czym wolałbym aby w przypadku wątków było to jakoś oznaczane (coś w stylu "artykuł sponsorowany"). Było by jaśniej, przejrzyściej i chyba mniej kontrowersji wokół takich sytuacji...


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wladek ma podpisaną umowę na zamieszczanie reklam na forum , w tym na prowadzenie wątku.

 

To zmienia postać rzeczy. Chodziło mi o tolerowanie linków komercyjnych w postach. Sprawa wyjaśniona. Już wiem o umowie. Ale sprawa wróci za jakiś czas, bo ktoś kto dzisiejszej dyskusji nie czytał podobnie jak ja zareaguje natrafiając na linki komercyjne w przyszłości

 

Jego rozsądkowi i wyczuciu biznesowemu pozostawiamy w jaki sposób ( skuteczny czy mniej skuteczny , przynoszący korzyści czy nie itd) pozostawiamy jakiego rodzaju przekazy marketingowe tam pokazuje.

To jest biznes i nie zamierzamy wnikać tak jak tv nie wnika czy reklama emitowana jest zabawna czy nie , spełnia swój cel czy wręcz przeciwnie .

Pisanie o towarzystwie wzajemnej adoracji świadczy z jednej strony o komletnym niezrozumieniu mechanizmów biznesowych a z drugiej o jakiejś frustracyjnej złosliwosci

Coż - współczuję tak po ludzku

 

To akurat jest mi zupełnie obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum o zegarkach. Otwarta pozostaje kwestia tematów okołozegarkowych jak to, kto jakim autem jeździ, jaką ma chałupę, ile kasy na koncie, jaką żonę, jakie poglądy polityczne. Moim zdaniem nie ma jasnego rozdziału, jakie tematy okołozegarkowe powinny być poruszane, moim zdaniem temat z żartami/kawałami jest o,k, natomiat temat kto jakim autem jeździ to już nie za bardzo o,k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wladek ma podpisaną umowę na zamieszczanie reklam na forum , w tym na prowadzenie wątku.

Jego rozsądkowi i wyczuciu biznesowemu pozostawiamy w jaki sposób ( skuteczny czy mniej skuteczny , przynoszący korzyści czy nie itd) pozostawiamy jakiego rodzaju przekazy marketingowe tam pokazuje.

To jest biznes i nie zamierzamy wnikać tak jak tv nie wnika czy reklama emitowana jest zabawna czy nie , spełnia swój cel czy wręcz przeciwnie .

Pisanie o towarzystwie wzajemnej adoracji świadczy z jednej strony o komletnym niezrozumieniu mechanizmów biznesowych a z drugiej o jakiejś frustracyjnej złosliwosci

Coż - współczuję tak po ludzku

 

 

Zawsze mówiłem że forum to biznes.(ojca założyciela)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zarzut? nie bardzo rozumiem ..

Władek zakładając forum mógł sobie z nim robić jako ze swoją własnościa co chciał i jak chciał .

W chwili obecnej jak wszyscy wiemy forum nie jest już własnością Władka , forum jest własnością stowarzyszenia , które to po prowadzi działalność biznesową aby przeznaczać uzyskane w ten sposób fundusze na działalność statutową ( nie mówiąc już o tym ,że trzeba pokryć całą masę przyziemnych acz niezbędnych do funkcjonowania , kosztów )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whb masz rację, co do braku konsekwencji, to ja usunąłem Mariuszowi blokadę, Mariusz juz negatywnie to odebrał, niestety czasem trzeba być "miętkim", nie zamierzam się tłumaczyć, ale podobnie postępuję też nawet z nowymi Użytkownikami forum, Jeden z nich napisał mi po zablokowaniu konta ze nie wiedział,przeprasza i ze to się nie powtórzy i czy mógłbym usunąć blokadę - oczywiscie to zrobiłem. Nie chodzi o to zeby karać wszystkich bez względu na to co zrobili, chodzi o to żeby wyjść naprzeciw, dać szansę, jeśli się nie sprawdzi trudno - wtedy sprawa jasna.

Temat nie jest zamknięty zeby dać szansę wypowiedzi wszystkim zainteresowanym, przeciez nie chodzi o niszczenie dyskusji, chodzi o jej poziom, gdyby dyskusja była na poziomie to każda w zasadzie by została, nawet taka niezbyt zgodna z regulaminem.

Regulamin jest jak kodeks drogowy - nie ma szansy żeby zawsze go przestrzegać, jeśli jest Jakiś Święty - niech pierwszy rzuci kamień :blink:

Pamiętam jak kiedyś nie było moderatorów na forum i czytało się wszystkie posty jakie się pojawiły, znalismy na pamięć zegarki Kolegów, a kazdy nowy zegarek w klubie był wielkim wydarzeniem , nie było podziałów na dyskusje o szwajcarach, czy radzieckich - były dyskusje o zegarkach i "d*pie maryny" i tamte czasy były najpiękniejszymi na tym forum. Oczywiscie jak wszystko przeminęły bezpowrotnie a żyć trzeba dalej.

Kielas i tak jestem rekordzistą jeśli chodzi o ilość zbanowanych Osób na forum, podobnie brałem na siebie odpowiedzialność za wiele rzeczy za Innych Kolegów, uwierz mi Kilka Osób "w te, czy we wte" nie robi mi różnicy , jednak staram sie być w miarę obiektywny, więc jak np. nie usuwamy odpowiedzi i korespondencji z wątków w dziale "Rynek" pomimo niezgodności z regulaminem tak samo czasem ten sam regulamin trzeba naciągnąć w drugą strone , w przeciwnym razie codziennie co najmniej trzy Osoby musiałby opuścić nasze forum, choćby przez korespondencję w ofertach. Zarząd uznał ze jest to wygodne i sluży zarówno sprzedającym jaki i zainteresowanym więc jest dopuszczalne. Przykładowa zmiana regulaminu niczego nie zmieni gdyż gdyby było to dozwolone - byłoby zarazem mocno nadużywane, a tak w przypadku większych nadużyć jest regulamin.

Oczywiście bezwzględne chamstwo zawsze spotka sie z bezwzględną reakcją i tutaj nie ma żadnych wątpliwości.

Proponuję aby temat sobie został - każdy może się wyżalić (oby w kulturalny sposó:) kazdy może sobie ulżyć, podyskutować (oby w kulturalny sposó:). Daje sie zauważyć ze musi być temat gdzie można wywalić swoją frustrację, swoje żale, a nawet próbować prowokacji, tacy juz jesteśmy. Podobno najlepiej na poprawę humoru skutkuje utrata humoru przez kogoś innego ,a najbardziej cieszą nieszczęscia innych :) . Smutne ale prawdziwe i chyba własnie temu ma słuzyć ten temat - zeby kazdy mógł się wyszumieć, dla mnie to było oczywiste od początku. Przepraszam ze tak się rozpisałem, obiecuję juz wstrzemiężliwość w tym temacie na pewno.

Prośba do Kolegów niechętnie patrzących na dyskusje nie związane z tematyką forum, dajmy szansę Innym Kolegom, być może w innych tematch nie mają zbyt wiele do powiedzenia, nie zabierajmy Im jedynej szansy zabłyśnięcia, a może to poprawi Im nastój, może nawet spowoduje pozytywne reakcje, a jesli tak się nie stanie to naprawdę zaden problem - blokada konta to kilkanaście sekund i po kłopocie . Dziękuję i pozdrawiam serdecznie .

Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działasz kojąco :blink:

 

również pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nadal nie rozumiem czemu miałaby służyć dalsza dyskusja dotycząca tematów politycznych skoro stanowisko Zarządu jest w tej kwestii jasno sprecyzowane.Bo przecież nie było pytania czy chcecie rozmawiać o polityce a jedynie komunikat.Jeżeli jest inaczej to chyba już tytuł jest nietrafiony i mylący :blink:

Ja miałbym propozycję żeby zrobić temat polityczny w "Po godzinach" z jasnym ostrzeżeniem że wchodzi się na własną odpowiedzialność,że nie zawsze jest tam miło,że są emocje :) Natomiast jakikolwiek post dotyczący polityki w każdym innym temacie po prostu usuwać bez zbędnych wyjaśnień i na tym skończyć bo ban to może za dużo.Banować w przypadku recydywy.

Rozumiem też kolegów którzy nie chcą czytać politycznych przepychanek ale przecież na to jest prosta rada-jeśli będzie to tylko w jednym jasno oznaczonym temacie to ci którzy się brzydzą panującą tam atmosferą i retoryką po prostu tam nie zaglądają i śpią spokojnie.

Nie rozumiem też zarzutów o tematy typu czym jeździsz.W końcu kto chce to tam pisze,kto nie chce to nie pisze i nie zagląda.Jeżeli kogoś to nie interesuje to dlaczego w imię własnych zapatrywań odbiera prawo do wypowiedzi w danym temacie tym którzy zainteresowani są?

Od dawna uczestniczę w życiu różnych for,tak polskich jak i zagranicznych i przysłowiowy OffTopic czy HydePark jest praktycznie wszędzie bo to normalne że grupa ludzi których początkowo do jednego miejsca ściąga wspólne hobby,po jakimś czasie rozmawia na różne tematy,nie tylko dotyczące tegoż hobby,czyli dokładnie tak jak w realu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Whb masz rację, co do braku konsekwencji, to ja usunąłem Mariuszowi blokadę, Mariusz juz negatywnie to odebrał, niestety czasem trzeba być "miętkim", nie zamierzam się tłumaczyć, ale podobnie postępuję też nawet z nowymi Użytkownikami forum.

 

Nie wiem czemu mnie w to wszystko mieszasz ?. Nie odebrałem Twojej reakcji wobec mnie negatywnie. Negatywnie odebrałem wypowiedź Darka, który kolejny raz czepia się mnie o to ile razy stąd odchodziłem, a później wracałem. Tyle tytułem wyjaśnienia. Proszę nie prowokować mnie do dalszych dyskusji. Z mojej strony to już wszystko. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz napisałeś ogolnie o moderatorach i Ich postępowaniu. Ty jesteś mistrzem w prowokacji a Darek ma słabość do Ciebie - tzn. wyjątkowo działasz Mu na nerwy sami wiecie najlepiej dlaczego tak jest i chyba nikt nie jest w stanie tego zmienić.

Mariusz ciekawy jestem jaki zegrek teraz planujesz zakupić bo tak VC juz było , Breguet był, IWC byly chyba dwa w tym jeden z wyjatkowymi przygodami, ciekawi mnie co dalej - poważnie i dlaczego , no ale skoro juz zakończyłeś dyskusję ...

Twojego Bregeta Marine podziwiam czasami i jest naprawdę świetny , nie wiem co Ci nie pasowało w nim ?

Pytanie retoryczne bo przecież juz nie dyskutujemy , tak samo nie rozumiem dlaczego kupiłeś Marka 16 i w zasadzie po co ?

 

EDIT : Mariusz pomysł na 40 dni blokady pisania postów nie pochodził od Zarządu, dlatego pytanie Darka o taką formę upomnienia jest bezsensowne - mnie zapytaj.

Tak juz zupełnie na marginesie, z kim bedziesz się kłócił (tzn. dyskutował) jeśli nie z Darkiem , jesli nie z Nami wszystkimi ?

Nie wiem czy pamietasz Użytkownika "Sportura" niestety nie ma go juz dzisiaj wśród nas a wielka szkoda, pomimo ze Jego posty były specyficzne, miał pasję i był naprawdę Ciekawym Człowiekiem niech spoczywa w spokoju. Rozumiesz ze z dawnych czasów Każdego będzie brakowało i Twoich ciągłych sporów z Darkiem również.

EDIT 2: Przykladowo pamiętam dyskusję z Kolegą A...wskim wypowiadającym się w tym temacie, mnie wtedy troszkę poniosło tzn. zrobiłem wszystko wiedząc z Kim mam doczynienia żeby uderzyć w najczulszy punkt, oczywiscie wszystko super kulturalnie ale od tamtego czasu Kolega A...wski juz mniej zabiera glos w dyskusji a szkoda, ja np. żałuję tamtej sytuacji, Kolega A...wski jest wykładowcą na Uniwerstytecie o ile dobrze pamiętam a wydaje mi się, ze raczej tak. Ja wiele się nauczyłem z tamtej dyskusji i teraz pewnie inaczej bym postąpił, pomimo ze być może należało tak zrobić a nie inaczej, dzisiaj nie jestem z tego zadowolony.dyskusja dotyczyła właśnie powstania działu "po godzinach " wtedy nazywał się "Off topic" Kolega A...wski był przeciwny a ja broniłem wszystkich zainteresowanych działem w którym dzisiaj jestesmy. Zapewne Kolega A...wski miał wtedy rację, ale co zrobic czasem decyzja nie jest prosta i sytuacja wymusza pewne sprawy.

Dlaczego o tym wspominam, pomyśl czy bedziesz zadowolony z tego co zrobisz za rok, dwa, trzy bo po tym czasie może się okazac ze nie mozna juz tego zmienić i wtedy niby nic sie nie stało a jednak pozostaje niesmak.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz ciekawy jestem jaki zegrek teraz planujesz zakupić bo tak VC juz było , Breguet był, IWC byly chyba dwa w tym jeden z wyjatkowymi przygodami, ciekawi mnie co dalej - poważnie i dlaczego , no ale skoro juz zakończyłeś dyskusję ...

Twojego Bregeta Marine podziwiam czasami i jest naprawdę świetny , nie wiem co Ci nie pasowało w nim ?

Pytanie retoryczne bo przecież juz nie dyskutujemy , tak samo nie rozumiem dlaczego kupiłeś Marka 16 i w zasadzie po co ?

 

 

Dziś jest piątek, a jutro sobota.

Może będzie padać.

 

A tak bardziej poważnie - o czym jest ten wątek?

Powinien być zamknięty po ogłoszeniu decyzji - nie rozumiem dziwnej dyskusji - część osób wie, większość nie wie, o co naprawdę chodziło.

Skoro się nie dowie, to może po pierwsze zamknijmy wreszcie ten wątek!!!!

 

A ci z piszących, którzy chcą sobie podyskutować, to może niech przejdą na PW, skoro tylko kilka osób wie, co stało się dziś rano (?)

Podobnie jak powyższy post - rozumiem, że ktoś kogoś zbanował, ktoś żałuje i próbuje teraz łagodzić sytuację, by osoba zbanowana jednak nie odchodziła z forum, ale może jednak załatwiajcie takie rzeczy poza tym forum?

Po co ten dziwny spektakl przy otwartej kurtynie?

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem Mariuszowi blokadę pisania postów na 40 dni po tym jak Mariusz ponownie założył temat polityczny po zamknięciu pierwszego z powodu poziomu dyskusji i mojej prośby z przytoczonym regulaminem i wyrażnym wpisem (podobnie jak teraz na początku tematu) ze następne tego typu tematy zostaną zamknięte a Osoby piszące otrzymają blokadę pisania na czas 40dni.Blokadę usunąłem z powodu prośby Jednego z Kolegów który w zasadzie sprowokował Mariusza do takiego a nie innego zachowania :)

Jesteśmy w dziale "po godzinach" czyli akurat piątek to bardzo dobra pora na ten dział :) .

Nie zamierzam nikogo przekonywać a jedynie uzmysławiam potrzebę z której Mariusz nie zdaje sobie sprawy. Potrzebę tą można było obserwować na przestrzeni kilku lat z czego Inni nowi Użytkownicy nie zdają sobie sprawy.

EDIT: jak nie popiszę dzisiaj o innych rzeczach niż zegarki , to bedę przeglądał co ciekawego kupić a aktualnie nie powinienem nic kupować , siedząc na forum zegarkowym oszukuję się ze siedzę w temacie a tak naprawdę bronię się przed tematami zegarkowymi bo każdy do ktorego wchodzę powoduje zainteresowanie zegarkami i w efekcie poszukiwania a tego własnie chce uniknąć, także jeśli możecie mnie dzisiaj rozgrzeszyć - będę zobowiązany, staram się chwilowo wyleczyć ale nie wiem czy mi się uda :blink: , dlatego zabijam potrzebę zainteresowania zegarkami siedząc na forum zegarkowym w jedynym temacie nie związanym z zegarkami.

Wszystko jest na forum i nie stanowi żadnej tajemnicy , sami zainteresowani pisali o tym a ja jedynie przytaczam Ich wypowiedzi fakt z pamięci ale tą mam jeszcze dobrą :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w tym temacie ponieważ został on założony z powodu mojego postu dotyczącego świrów, chcących za wszelką cenę postawić na swoje w sprawie wiadomej.

Temat ten został założony również w odpowiedzi na moją prośbę wystosowaną do Darka o możliwość założenia tematu "Polityka" w dziale "Po godzinach".

Jako, że to ja pośrednio sprowokowałem Mariusza do rozmowy na temat polityczny, a co za tym idzie do jego bana, napisałem do Piotra prośbę o przeniesienie bana na mnie i odblokowanie Mariusza.

Piotr zareagował bardzo pozytywnie zdejmując bana z Mariusza z zastrzeżeniem, że kolejna próba podjęcia tego nieszczęsnego tematu będzie równoznaczna z ponownym nałożeniem blokady.

Jednocześnie wystosowałem ww. prośbę do Darka o rozważenie wprowadzenia jednego tematu politycznego, w którym można by rozmawiać o wiadomej tematyce.

Prośba została odrzucona i dla mnie to definitywny koniec sprawy, chociaż nie ukrywam, że chciałbym aby taki wątek w przyszłości powstał.

Dziękuję Piotrowi za wyrozumiałość i nie nałożenie na mnie bana, przy jednoczesnym ściągnięciu bana z Mariusza.

Dziękuję Darkowi, że znalazł chwilę czasu i odpowiedział mi na moją prośbę nie tylko w tym wątku, ale również na PW.

To by było na tyle :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak chcecie mogę zamknąc temat juz Rafał Cytochrom sprowokował mnie do szukania chronometrów okrętowych - a tak się broniłem przed tematami zegarkowymi :blink:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.