Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Nowe szaty Króla, czyli pokaż swój nowy pasek

Rekomendowane odpowiedzi

Klasyczny lotnik na gumie, to jak klasyczny nurek na aligatorze :lol: Nie bardzo pasuje moim zdaniem.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501
post-0-0-13503000-1330811524.jpg

post-0-0-14673700-1330811522.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurki w zbyt duzych odstepach. Ostatnia dzurka w ogóle bez sensu. Pasek zapięty na nią pod szlufke wejdzie tylko czubkiem.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba - uważam że bez tej ostatniej dziurki pasek wygląda jakoś dziwnie :wink: po prostu czegoś by mi w nim brakowało - jakiś taki niedokończony dla mnie by był :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Korba, widzę, że jakiś u Ciebie dzień nastawiony na krytykę :razz:

To, w jakich odstępach są dziurki chyba nie ma większego znaczenia - ważne, żeby pasowało na rękę. W razie czego zawsze można jeszcze wybić.

A co do poprzedniej wypowiedzi, niektóre Paneraie (które są jakby nie było zegarkami nurkowymi) są sprzedawane na "aligatorach" i jakoś pasuje idealnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu jest na pasku własnorecznie zrobionym. Wiosna jakiś kolory by trzeba wprowadzić i zrobiłem czerwony :wink:

 

post-12273-0-71964400-1330811652.jpg

 

post-12273-0-49621800-1330811654.jpg

 

Zdjęcia takie sobie robione na szybko pasek skonczyłem teraz i chciałem się pochwalić jaknajszybciej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu wrzucam swoje uwagi. Subiektywne- zaznaczam. Lotnik na gumie mi sie nie podoba, a dziurki w pasku tez sa jego ozdobą i powinny byc rozstawione według jakiejs zasady. W takim razie w ''customowym'' pasku, robionym pod jednego, konkretnego uzytkownika wystarczyłaby jedna dziurka. :lol:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobiłem z trzema i powiem szczerze że nie wyglądał najlepiej...


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robionym pod jednego, konkretnego uzytkownika wystarczyłaby jedna dziurka

 

To ten user musiał by do mnie przyjechać na czas robienia paska żeby wszystko przymierzyć i takie tam przed wybiciem tej jednej jedynej dziurki :wink: już nie mówię że wyglądało by to potwornie brzydko :lol: dlatego tak jak nick555 mówi - dziurki muszą być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasek musi miec te minimum 5 dziurek. Nawet customowy. Dziurki nadaja mu uroku. Ale tak rozstawionych, że nawet zapięty na ostatnią (gdy będe miał fanaberie zapiąc go na rekawie kurtki na przykład) był zapięty bezpiecznie i właził pod szlufke. A lubie strasznie dłuuuugie paski.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja np nie lubię dłuuugich bo mam mały obwód nadgarstka :lol: zresztą tak jak solo501 bo akurat kwestia obwodu nadgarstka to była pierwsza poruszona kwestia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam nadgarstka jak Pudzianowski (albo jak kultowy strapmaker Delaurian, który przyznał się w wywiadzie, że ma obwód 24cm, i dlatego zaczął sam robic paski, bo nic na niego nie pasowało) :lol: Mam 18cm, ale lubie długie paski. Niech sie zawijaja. Denerwuja mnie fabryczne króciaki, w których drugą, ruchoma szlufke musze zdejmowac, bo niczemu nie służy, bo pasek pod nia nie włazi.

Raz zrobiłem lotnika 22x22, o długosci czesci z dziurkami 17cm. :) Przesadziłem jednak. Końcówka paska sporo wyłaziła ponad górne ucho zegarka. Sprzedałem go koledze ''Bagnet'' który łapke ma spora. Jemu spoko pasował i za długi nie był. :)


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Mnie tam w ogólne nie razi rozstaw dziurek. Moim zdaniem źle to nie wygląda :wink:

Sam pasek trochę się już wyrobił i zapięty na ostatnią :oops: dziurkę pasuje idealnie. A że zegarek noszę tylko i wyłącznie na gołej skórze (nie zakładam na kurtkę itp.) to problem z głowy. Co do długości pasków, mam jakiś uraz do długich. Może po prostu muszę trochę "przypakować" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.