Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

Athos

Rekomendowane odpowiedzi

Znaleziony na ebay i kupiony z pomocą Rafała, nuras Athos - ostatnio jakoś spodobały mi się zegarki w takim stylu. Dwukoronkowy, szerokość 40mm, wysokość 44mm, grubość 14mm. Wg opisu na tarczy należy się spodziewać automatu, ale sprzedawca nie chciał otwierać bo nie ma narzędzi - mam nadzieję że z tego powodu, a nie że wie o zamontowanym wewnątrz buksiaku :blink:

post-3565-0-29075500-1331589998.jpg

 

Pytanie tylko co to za firma? jedyne informacje znalazłem na tym forum odnośnie kieszonki Athos, a tak poza tym to w sieci niewiele jest nawet zdjęć, oprócz tych:

P8168404.JPG

8743-ATHOS.JPG

na tym ostatnim zdjęciu widać napis swiss made, choć na moim widać napis na deklu "100% etanche 20 atmospheres" co raczej wskazuje na francję:

post-3565-0-48685200-1331589999.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Sadzac po deklu jest to francuz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek spokojnie - dotrze to otworze i zobaczymy :blink: ale na tarczy ma napis high frequency wiec jest spora szansa ze i werk bedzie fajnie wygladal ;)

 

pozdr

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, to zniecierpliwienie jak widzisz fotki a wiesz że przez jakiś czas jeszcze go nie będziesz widzieć :blink: co innego jak kupuje się zegarek o znanym wyglądzie, albo taki którego się nawet miało w rękach...

znalazłem jeszcze jednego, ale damka

post-3565-0-53618200-1331590266.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"na tym ostatnim zdjęciu widać napis swiss made, choć na moim widać napis na deklu "100% etanche 20 atmospheres" co raczej wskazuje na francję"

 

Napisy po francusku nie muszą wskazywać na Francję. Francuski jest jednym z 4 języków urzędowych w Szwajcarii i ponad 13% ludności jest francuskojęzyczna :blink:

 

Fajny zegarek gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje sie wywolany do tablicy podtytulem watku. Szwed to on raczej nie jest, nigdy nie rzucila mi sie w oczy taka nazwa (na rynku szwedzkim).


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w srodku - szwajcar - chyba eta :) bez demontazu balansu nie odczytam ale nie ma wielu opcji z 28800 i 4 cyfrowym oznaczeniem - calkiem przyzwoity werk i ladnie smiga:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zdjecie werku

IMGP0008-2.JPGIMGP0005-4.JPGIMGP0006-2.JPGIMGP0003-3.JPG

 

IMGP0001-4.JPG

 

%3Ctable%20style=IMGP0002-4.JPGFrom Drop Box">

 

nie wiem ale jak dla mnie cos jak 2824 :) data tez ma quick set na 2 ustawieniu :)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ETA 2824,masz racje Rafal.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki - nie moj a nie moglem dojrzec a przy cudzym balansie grzebac nie chcialem :)

 

Mam gada dzisiaj na reku

 

pozdrawiam

 

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek specjalnie dla Ciebie - na smiesznym pasku ze strusia po minimalnym odswiezeniu :)

 

IMGP0040-2.JPGIMGP0047-2.JPG

IMGP0041-2.JPGIMGP0024-2.JPG

 

IMGP0010-2.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.