Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

W tym duchu, taki chodzi po głowie. Trochę mniej daje po oczach.

 

Też super. Ja mojego wybralem m.in. dlatego ze ma wr100 i zakręcaną koronkę. Ten który pokazujesz ma chyba wr50 ale jeśli ma być ne elegancko to jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami zakładam taką staruszkę:

IMG-20190811-194716.jpg

 

IMG-20190811-175640.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Doxa przeszła test bałtycki...27 w cieniu a w słońcu ponad 30 i wielokrotnie hop do wody o temp. Ok 19 stopni. Bez problemu i żadnych śladów parowania.

post-74721-0-40756400-1567361115_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie Doxa D-Light :)

 

Świetna stylizacja! Aż się zaczęłam zastanawiać, czy mężowi takiej DOXY nie kupić...

 

Reszta zdjęć w galerii też prima sort :-) Jak oceniasz ten zegarek, zastanawiam się, czy Twoje zdjęcia nie dodają mu uroku?


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam moje rodzinne zegarki Doxa.

post-26579-0-57045900-1570788920_thumb.jpg


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zwłaszcza ta po prawej stronie. Sam mam takową, niestety, trupek... czeka na lepsze czasy i dawcę części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zwłaszcza ta po prawej stronie. Sam mam takową, niestety, trupek... czeka na lepsze czasy i dawcę części.

Dzięki ! Tą po prawej stronie całkiem często noszę.  Lubię głośne i wyraziste tykanie jej mechanizmu. Niedawno wróciła od zegarmistrza i całkiem przyzwoicie trzyma precyzję chodu. To zegarek po moim dziadku, który również dosyć mocno interesował się zegarkami. 


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są. Miałem taką, ale dostałem dobrą ofertę i zmieniła właściciela. Faktycznie tykała zajefajnie. 302eb00d7e2a868c85f54b449084c486.jpg20b65d961f7ee90c5adb730094974ecc.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już wszyscy zainteresowani wiedzą, ale wychodzi na to że seria Sub będzie dostępna u Polskich dystrybutorów marki Doxa. Nie wiem czy się cieszyć czy zaszyć gdzieś kartę i hasło do konta  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę swoją po tacie wreszcie kiedyś odrestaurować by wyglądała jak ta ze zdjęcia Qby.

Tylko moja nie była odrestaurowana. Pokaż Twoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może już wszyscy zainteresowani wiedzą, ale wychodzi na to że seria Sub będzie dostępna u Polskich dystrybutorów marki Doxa. Nie wiem czy się cieszyć czy zaszyć gdzieś kartę i hasło do konta :ph34r:

Możesz przybliżyć kto będzie ja miał w ofercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz przybliżyć kto będzie ja miał w ofercie?

Cytuję co przeczytałem w ostatnim "ZiP", nie wiem w sumie na ile temu dawać wiarę więc napisałem dziś do Doxy czy potwierdzają tę informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni strona poświęcona Subom, bo pomijając fakt że będąc spoza USA nie można tam zamawiać* (co akurat mnie aktualnie i tak nie dotyczy) to jeszcze nie podają nawet słowa o limitacji nowych 300T. Chciałbym wiedzieć czy zdążę odłożyć do przyszłego roku, czy od razu dać sobie spokój  :lol: 

*Na grupie FB jeden użytkownik stwierdził, że musiał zamówić Sub200 130 Years mailowo, co więcej, nie akceptowali płatności PayPal a tylko przelew  :blink:  A niby mamy 21. wiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni strona poświęcona Subom, bo pomijając fakt że będąc spoza USA nie można tam zamawiać* (co akurat mnie aktualnie i tak nie dotyczy) to jeszcze nie podają nawet słowa o limitacji nowych 300T. Chciałbym wiedzieć czy zdążę odłożyć do przyszłego roku, czy od razu dać sobie spokój :lol:

 

*Na grupie FB jeden użytkownik stwierdził, że musiał zamówić Sub200 130 Years mailowo, co więcej, nie akceptowali płatności PayPal a tylko przelew :blink: A niby mamy 21. wiek.

Nowe suby będę nolimited ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.