Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

Ohhh łatwizna, jakbyś miał Cadisena albo Pagani to byłoby wyzwanie, do tego ubrany jak np. Kuba Wojewódzki.. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.08.2021 o 11:47, poiuyt napisał(-a):

Hmmm...

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0276/8522/4530/products/DOXA_Press_SUB_600T_861_50_231_33_1652x1800.jpg?v=1630055780

Limitka to wiadomo, dla kolekcjonerów. Ponoć na początku nie szło jej kupić, bo sklep się zablokował :D

 

Na pewno powstaną wersje "normalne", i pomarańcz z normalnym bezelem bez wkładki to kto wie, może nawet by mi bardziej pasowała. Zwłaszcza na bransolecie, bo na gumie ta koperta trochę dziwnie się układa, z tego co widziałem na instagramach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Ohhh łatwizna, jakbyś miał Cadisena albo Pagani to byłoby wyzwanie, do tego ubrany jak np. Kuba Wojewódzki.. 

 

Tjaa... Jakbym miał Cadisena robionego na Roleksa (a sprzedawca miał akurat Roleksa autentycznego), to z pewnością rozpoznałby we mnie bratnią duszę :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mogę powiedzieć, że bransoleta "200" wygląda w naturze niezbyt ciekawie. Mówiąc konkretnie, jest cała wyświecona do połysku jak para jajec i to jednak robi dziwne wrażenie na ręce. Gdybym kupował, to jednak bez tego i najwyżej bym dokupił jakiś mniej kłujący w oczy mesh.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dziadku ...

doxa.thumb.jpg.30126281704bead4b44fa5a520c09908.jpg

7 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):

Dziś do pomarańczy dołączyła cytryna 🍋dzięki zdjęciu numer 3✌️

Lysolek007.jpg

IMG_20210903_124232.jpg

IMG_20210730_203920-01.jpeg

 

Zdj. nr 3 moim skromnym zdaniem - petarda (nie dziwię się, że zaowocowało 🍋 ("żółtym"),

ale i nr 1 jest "diverskie" na wskroś. 🏊‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka zdjęć Dośki z wakacji ;] 

IMG_20210729_213901.jpg

IMG_20210728_110250.jpg

IMG_20210727_212600 (1).jpg

IMG_20210725_084823.jpg

IMG_20210731_192010-01.jpeg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2021 o 15:17, lysolek007 napisał(-a):

Dziś do pomarańczy dołączyła cytryna 🍋dzięki zdjęciu numer 3✌️

Lysolek007.jpg

IMG_20210903_124232.jpg

IMG_20210730_203920-01.jpeg

Gratki, przypadkiem głosowałem na twoją fotkę. No może nie przypadkiem, bo była najlepsza w konkursie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kobuz napisał(-a):

Gratki, przypadkiem głosowałem na twoją fotkę. No może nie przypadkiem, bo była najlepsza w konkursie :D

Dzięki za głos 👊 a co do konkursu to naprawdę było dużo fantastycznych zdjęć ;] 

 

 

 

 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

820202115751.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa książka dla fanów Doxa Sub i nie tylko, jest do pobrania za darmo , napisana przez Dr Peter McClean Millar, autor poprosił nawet o zamieszczenie jednego z moich zdjęć ;] miłej lektury :)

 

doxaice_(2).pdf

IMG_20220103_214752.jpg

IMG_20220103_214801.jpg

IMG_20220103_214739.jpg

IMG_20220103_214824.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za wrzutę!

 

Wiadomo coś o dodruku książki na 50-lecie Doxa Sub?

Edytowane przez Kobuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.09.2021 o 22:01, Kobuz napisał(-a):

Super, dzięki za wrzutę!

 

Wiadomo coś o dodruku książki na 50-lecie Doxa Sub?

Nie ma za co :)

A co wydania na 50-lecie widzę że jest dostępna tutaj link 

https://www.thedoxabook.com/


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Doxa produkuje jeszcze jakiekolwiek inne zegarki aniżeli te z kolekcji SUB? 🤔

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś oficjalna strona z ich aktualną ofertą? Chętnie bym przejrzał eleganty. 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nawet nie wiem, bo nie jest zwykła Doxa w kręgu moich zainteresowań :D jak chcesz zerknij na stronę Kruka, powinni mieć na stronie wszystko, albo prawie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To że mają w Kruku i innych sklepach jakieś leżaki z przed 2-6 lat, nie świadczy że Doxa ma teraz w aktualnej ofercie cokolwiek innego niż SUBy. 

 

Chyba, że produkują i leci to bezpośrednio do AD czy tam hurtowni / sklepów. 

 

Dlatego zapytałem 🙃


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Proponuję lepiej przeczesywać internet i zapytać u żródła ;)

 

O marce Doxa, jednej z wiodących firm w branży zegarmistrzowskiej - Oficjalny dystrybutor marki DOXA (classicwatch.com.pl)

 

Skoro są tu produkty na zamówienie to chyba Doxa nie tylko Suby robi, może strony nie ma, a prowadzą ją lokalni dystrybutorzy

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma szukanie w internecie do mojego pytania?

AD będzie mówił że to nowe zegarki. Przecież nie powie że to stare, niesprzedane modele a Doxa odpuściła ich produkcję bo im nie szło 🤣

 

To że coś jest na zamówienie absolutnie nie znaczy, że jest to produkt, który Doxa będzie specjalnie dla mnie składać :) obstawiam że po prostu będą musieli sprowadzić go specjalnie dla mnie.

 

Może później poczytam / poszukam co i jak, ale jak dla mnie Doxa nie produkuje już nowych "nie-subowych" modeli.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash serio zupelnie pytam, bo wiem ze jestes dobrze poinformowany w temacie Doxy :)

Strona, ktora wczesniej wkleilem pokazuje w kolekcji same Suby a mowisz, ze firma robi wiecej.

Dziwne to troche (dla mnie przynajmniej) w 21 wieku, ze producent nie ma info o swoim portfolio na stronie.

Zerknalem na kilku dystrybutorow w UK i tez nie widze nic poza diverami:

 

https://www.watchesofswitzerland.com/c/Brands/DOXA

https://www.jurawatches.co.uk/collections/doxa-watches

https://www.james-porter.co.uk/watches/doxa

 

To nie musi o niczym swiadczyc ale jest troche zaskakujace, na Chrono24 niby widze jakies nie-nurkowe modele jako nowe...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.