Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, evilym napisał(-a):

Czy Doxa produkuje jeszcze jakiekolwiek inne zegarki aniżeli te z kolekcji SUB? 🤔

 

Doxa (nie Sub) swoje zegarki kieruję głównie na rynek Azjatycki, i tam jest w czym wybierać https://www.doxa-in-asia.com 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

Doxa (nie Sub) swoje zegarki kieruję głównie na rynek Azjatycki, i tam jest w czym wybierać https://www.doxa-in-asia.com 

Dzięki za rozjaśnienie tematu. 

Szkoda że odpuścili Europę. 

 

Z drugiej strony z takimi projektami nie mieliby łatwo... 😜

 

_20210924_165605.thumb.JPG.28bf147730c5b939e50d8742862445fe.JPG

 

_20210924_165545.thumb.JPG.037c9ef826cd3d69f9360187e36dfaa1.JPG

 

Mój Norton nawet ich stronę oznaczył jako podejrzaną... 😬

_20210924_165726.thumb.JPG.7c488aa380dfe4e805baf8118a6e658c.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20210930_102127.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
W dniu 24.09.2021 o 17:04, evilym napisał(-a):

Dzięki za rozjaśnienie tematu. 

Szkoda że odpuścili Europę. 

 

Z drugiej strony z takimi projektami nie mieliby łatwo... 😜

 

_20210924_165605.thumb.JPG.28bf147730c5b939e50d8742862445fe.JPG

 

_20210924_165545.thumb.JPG.037c9ef826cd3d69f9360187e36dfaa1.JPG

 

Mój Norton nawet ich stronę oznaczył jako podejrzaną... 😬

 

 

Modele Doxa Noble są normalnie dostępne i do kupienia w PL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2021 o 16:22, lysolek007 napisał(-a):

Doxa (nie Sub) swoje zegarki kieruję głównie na rynek Azjatycki, i tam jest w czym wybierać https://www.doxa-in-asia.com 

to z kolei trzecia noga 🤷‍♀️


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jash napisał(-a):

 

Modele Doxa Noble są normalnie dostępne i do kupienia w PL ;)

Tak, ciekawe czy mają wzięcie 😜

Ale patrzę też na modele dostępne chociażby w Kruku i raczej szału nie ma (głównie kwarce dla Pań).

Ten Pilot co ostatnio postowałeś (teraz za 1920zł) to akurat jeden z ciekawszych nie SUBowy modeli 😉 Chociaż na Azjatyckiej stronie go nie ma...

 

 


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, evilym napisał(-a):

............Chociaż na Azjatyckiej stronie go nie ma...

 

 

czytaj powyżej 🤷‍♀️


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gość z Instagrama naogladal się moich zdjęć Doxy i postanowił kupić ale to co dostał to masakra, Rysa na tarczy plus endlinki z wersji 300T

35437844e403ee3cc19b38a73567b480.jpg885711a3fe4074ab3ee4cf942dee1be6.jpg556cdf7dcb8f8a2ad1a08240ab766f00.jpgbc6becb17b247e4a80d43bfe937223a1.jpg03875d91feecbc737f9b875cd684f425.jpgd79f8e6097a6138b7c8a42489c3a5f0e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20211004_101059-01.jpeg

IMG_20211004_101614.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jash napisał(-a):

Gość z Instagrama naogladal się moich zdjęć Doxy i postanowił kupić ale to co dostał to masakra, Rysa na tarczy plus endlinki z wersji 300T

35437844e403ee3cc19b38a73567b480.jpg885711a3fe4074ab3ee4cf942dee1be6.jpg556cdf7dcb8f8a2ad1a08240ab766f00.jpgbc6becb17b247e4a80d43bfe937223a1.jpg03875d91feecbc737f9b875cd684f425.jpgd79f8e6097a6138b7c8a42489c3a5f0e.jpg

 

To nowy zegarek od AD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jash napisał(-a):

Gość z Instagrama naogladal się moich zdjęć Doxy i postanowił kupić ale to co dostał to masakra, Rysa na tarczy plus endlinki z wersji 300T

 

 

Do natychmiastowej wymiany razem z wiązką wyszukanych komplementów. Kto mu ten przechodzony towar usiłował wcisnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
2 godziny temu, machlo napisał(-a):

 

To nowy zegarek od AD?

 

To nowy zegarek prosto od Doxy, nawet nie AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Jash napisał(-a):

 

To nowy zegarek prosto od Doxy, nawet nie AD.

siedzę w Doxie praktycznie od zawsze, pierwsze suby kupowałem na początku lat 2000-cznych i nieststy nic się u nich nie zmienia, ta firma (mam na myśli SUB) działa tylko i wyłącznie dzięki fanatykom marki. Tak wielkiego bałaganu nie widziałem nigdzie indziej, tak tragicznej obsługi klienta również. Wielokrotnie w latach ubiegłych zamawiając zegarki, nigdy nie wiedziałem co do mnie przyjdzie i ile będę musiał za to zapłacić. Wielokrotnie opisywano na różnych forach, głównie na WUS sytuacje, kiedy ludzie dostawali nie te zegarki które zamawiali, niekompletne sety, i inne, było sporo sytuacji kiedy np. jakieś zegarki były wyprzedane od kilku lat a nagle pojawiały się znów w ofercie, bo ktoś w magazynie potknął się o jakiś karton w którym leżało jeszcze 9 wyprzedanych ramblerów 🤣... każdy kto jest niejako związany emocjonalnie z SUBem zdaje sobie poniekąd z tego sprawę i ma to ryzyko wkalkulowane. Nie powiem, wychodzą z tego całego bałaganu czasem i pozytywne historie - ja np. mam zegarek który nigdy nie wszedł do produkcji i jest jedyną sztuka jaka jest na rynku - nikt w całej doxie nie wie jak i czemu sprzedali ten zegar 🤦‍♀️ Kupując coś u AD mamy zatem trochę większą świadomość i szansę zakupu tego co chcemi i na takich warunkach jak chcemy, przy jednoczesnym zwiększeniu swoich szans na sukces jeśli po czasie okaże się, że coś nie teges z zegarkiem. Kupując ze strony szykujmy się na walkę z wiatrakami w przypadku niezgodności.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, karol1302 napisał(-a):

Nie powiem, wychodzą z tego całego bałaganu czasem i pozytywne historie - ja np. mam zegarek który nigdy nie wszedł do produkcji i jest jedyną sztuka jaka jest na rynku - nikt w całej doxie nie wie jak i czemu sprzedali ten zegar 🤦‍♀️ 

No to teraz jak nie dowiem się co to za zegarek, to nie wytrzymam 😣

Proszę o więcej szczegółów z tej historii i jakieś foty 😀


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze jest to, że chyba nikt do końca nie wie, w tym zapewne nawet Peter McClean Millar (co potwierdziłem sobie w trakcie wymiany zdjęć do jednej z jego publikacji), jaka byłą faktyczna sprzedaż i produkcja modeli limitowanych i to nie tylko ogółem, ale szczególnie z p[odziałem na kolory i warianty w danej palecie modelu Niestety,  stan umysłu to nie jak powszechnie wiadomo Rosja, stan umysłu to Doxa SUB 🤷‍♀️


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Pewnie Doxa Sub 😁

 

Może jakiś szalony kolor tarczy. W kolorze podbitego oka albo zapalenia przyzębia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy porównaniu tych dwóch zegarków produkt Doksy wygląda jak z bazaru. Specjalna tabliczka dopełnia obrazu sugerując, że to jakaś edycja specjalna dla wieśniaków znad Rzeki Żółtej. To naprawdę od Doksy, a nie jakiś Alibaba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Przy porównaniu tych dwóch zegarków produkt Doksy wygląda jak z bazaru. Specjalna tabliczka dopełnia obrazu sugerując, że to jakaś edycja specjalna dla wieśniaków znad Rzeki Żółtej. To naprawdę od Doksy, a nie jakiś Alibaba?

Od Doksy były sprzedawane m.in w Kruk cena wyjściowa była około 5 k ja akurat dałem połowę tej ceny

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Panowie taka doxa warta zainteresowania w 2k? 

 

Bez datownika sam bym przygarnął...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Daito napisał(-a):

Bez datownika sam bym przygarnął...

No trochę nie bardzo tam potrzebny. Mimo ceny dobrej i tak chyba zrezygnuje. Jeszcze ten brak AR mnie martwi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.