Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

O widze Panowie że nie tylko wybitni znawcy zegarków ale i mody ;)

 

Sorry jeśli komuś zburzam światopogląd, ale to że się zasady ubioru luzują nie znaczy że żółty diver będzie pasował do każdej koszuli.

Kolory ubioru czy to formalne czy casual też się dobiera z głową i niektóre kolory, nawet jako akcenty się najzwyczajniej ze sobą gryzą.

Z tego też powodu nawet w świecie sport watchy dominują czerń, niebieski, a potem srebrny/biały.

 

To moje zdanie. Jeśli preferujecie postawę bardziej nonkonformistyczną, dla mnie to również OK :)

 

Cytat

Ale mleko się już rozlało. Męcz się z karibanem

 

Dziękuję przeżyję z takim dylematem i życzę wyłącznie podobnych :)


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cieszę się, że od zawsze jestem z modą na bakier i nie mam problemu z doborem koloru tarczy Doxy do ubioru :D i gdyby portfel był z gumy pewnie miałbym wszystkie....no może poza czarną, bo wieje nudą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Jash napisał(-a):

Cieszę się, że od zawsze jestem z modą na bakier i nie mam problemu z doborem koloru tarczy Doxy do ubioru :D i gdyby portfel był z gumy pewnie miałbym wszystkie....no może poza czarną, bo wieje nudą.

 

Sam wiejesz nudą synek 🤷

 

3-polaroid-web.jpg

 

I to nie wiesz jak bardzo 🤣🤣🤣

 

DSC_1265.JPG

 

Poza tym, to na zegarkach to Ty się raczej słabo znasz 🤣

 

IMG_20200110_151415.jpg

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
49 minut temu, karol1302 napisał(-a):

 

Poza tym, to na zegarkach to Ty się raczej słabo znasz 🤣

 

 

 

No jak koleguję się z Tobą to ciężko, żebym się znał c'nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karol1302 napisał(-a):

 

Sam wiejesz nudą synek 🤷

 

3-polaroid-web.jpg

 

I to nie wiesz jak bardzo 🤣🤣🤣

 

DSC_1265.JPG

 

Poza tym, to na zegarkach to Ty się raczej słabo znasz 🤣

 

IMG_20200110_151415.jpg

No ten pogodzi wszystkich modnisiów sądząc po kolorach…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się czarny Sharkhuter 50th anniversary bardzo podoba, to chyba moja ulubiona wersja 300. Nie tak dawno był egzemplarz w idealnym stanie w cenie nowego 300 cosc, niestety jak zwykle za dużo kombinowałem, zamiast kliknąć. 😑
 

Doxa-SUB-300-Sharkhunter-Bermuda-51.thumb.jpg.3eb2ab914e59a38fc20b1aae92409c2f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, desmo napisał(-a):

Nie jest ale jako wesoły akcent pasuje do niebieskich koszul i jeansów ( do czarnych, białych, czerwonych czy  zielonych  zresztą też ) . Jakby były tańsze to by się miało wszystkie 😎

Są tańsze i można kupić całą paletę barw :D

 

s-l1600.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20211120_104253-01_20211120104343073.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, tommly napisał(-a):

Są tańsze i można kupić całą paletę barw :D

 

s-l1600.jpgCertyfikat mam w poważaniu a dopłata za „podobanie się”  jest niestety spora… 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bransoleta do tych ładnych nurków ma jakąś regulację?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.11.2021 o 16:38, desmo napisał(-a):

No ten pogodzi wszystkich modnisiów sądząc po kolorach…

 

Ten jest po prostu przeznaczony dla kleru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

IMG_20211120_104253-01_20211120104343073.jpg

Miałem brać identyczną, tylko była na gumie, a sama bransa u producenta, to z kolei za duży koszt.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

A bransoleta do tych ładnych nurków ma jakąś regulację?

300T (grubszy) ma mikro, ale jak pisał Jash kosztem "solidnego" zapięcia. A sama mikro moim zdaniem.jest mega flapsiarska.

300 (chudszy, ale z COSC) ma zdecydowanie tanie zapięcie, ale pięknie układa się na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tommly napisał(-a):

Miałem brać identyczną, tylko była na gumie, a sama bransa u producenta, to z kolei za duży koszt.

Według mnie jak brać to tylko na bransolecie, jest mega wygodna, nawet nie myślałem o żadnym pasku tak dobrze mi się nosi, a co do koloru żółty jest mega, zwłaszcza na jesień, zimę fajnie popatrzyć na słońce na nadgarstku, ja polecam :)  a co do 300T ,dla mnie bransoletka jest wygodna i chwalę możliwość regulowania,  z tego co czytałem  jak ktoś ma mniejszy nadgarstek to może być problem z układaniem się... 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kobuz napisał(-a):

300T (grubszy) ma mikro, ale jak pisał Jash kosztem "solidnego" zapięcia. A sama mikro moim zdaniem.jest mega flapsiarska.

300 (chudszy, ale z COSC) ma zdecydowanie tanie zapięcie, ale pięknie układa się na nadgarstku.

 

300 ma mikroregulację, a 300t dopasować można za pomocą "przedłużki nurkowej", którą jednak trudno uznać za typową mikroregulację, bo przeznaczona jest do czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, ze mam problem z tymi kolorami u Doksy. Zawsze bardzo podobała mi się ich blada akwamaryna i możliwe, że kupiłbym 200 z taką tarczą, ale nie ulega dla mnie wątpliwości, że w tej linii kolory zostały zmienione. Wprawdzie fotografie strasznie przekłamują i każde zdjęcie starej czy nowej Doksy pokazuje inne odcienie, jednak oceniam, że dawny kolor tarczy został w tańszej linii 200 "podrasowany" i jest bardziej intensywny i ciemniejszy. Najbardziej zaszkodziło to akwamarynie, która stała się jebitnym olejnym odcieniem turkusu, oraz pomarańczy, która wpadła w czerwień. Jeśli to miał być sposób pokazania, ze "200" to nie jest taka prawdziwa, dorosła Doxa Sub, to się udało. Czy podobny zabieg dotknął również współcześnie robione "trzysetki"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Muszę przyznać, ze mam problem z tymi kolorami u Doksy. Zawsze bardzo podobała mi się ich blada akwamaryna i możliwe, że kupiłbym 200 z taką tarczą, ale nie ulega dla mnie wątpliwości, że w tej linii kolory zostały zmienione. Wprawdzie fotografie strasznie przekłamują i każde zdjęcie starej czy nowej Doksy pokazuje inne odcienie, jednak oceniam, że dawny kolor tarczy został w tańszej linii 200 "podrasowany" i jest bardziej intensywny i ciemniejszy. Najbardziej zaszkodziło to akwamarynie, która stała się jebitnym olejnym odcieniem turkusu, oraz pomarańczy, która wpadła w czerwień. Jeśli to miał być sposób pokazania, ze "200" to nie jest taka prawdziwa, dorosła Doxa Sub, to się udało. Czy podobny zabieg dotknął również współcześnie robione "trzysetki"?

Są żarówiaste bo mają przyciągnąć młode pokolenie. Zgaszone kolory lubili dziadkowie i rodzice 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, desmo napisał(-a):

Są żarówiaste bo mają przyciągnąć młode pokolenie. Zgaszone kolory lubili dziadkowie i rodzice 😉

 

No to ja nie jestem młode pokolenie w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Moim zdaniem nie są żarówiaste tylko użytkownicy tak podbijają kolory na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jash napisał(-a):

Moim zdaniem nie są żarówiaste tylko użytkownicy tak podbijają kolory na zdjęciach.

Widziałem na żywo ( oświetlenie  sklepowe )  i są z tych mocniejszych zwłaszcza w 200 - tkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

200 nie widziałem. Tylko 300 i 300T i wyżej. Nie mniej kiedyś już chyba Piotrek pisał że w Doxach nawet w ramach tego samego modelu i koloru tarcze są inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Muszę przyznać, ze mam problem z tymi kolorami u Doksy. Zawsze bardzo podobała mi się ich blada akwamaryna i możliwe, że kupiłbym 200 z taką tarczą, ale nie ulega dla mnie wątpliwości, że w tej linii kolory zostały zmienione. Wprawdzie fotografie strasznie przekłamują i każde zdjęcie starej czy nowej Doksy pokazuje inne odcienie, jednak oceniam, że dawny kolor tarczy został w tańszej linii 200 "podrasowany" i jest bardziej intensywny i ciemniejszy. Najbardziej zaszkodziło to akwamarynie, która stała się jebitnym olejnym odcieniem turkusu, oraz pomarańczy, która wpadła w czerwień. Jeśli to miał być sposób pokazania, ze "200" to nie jest taka prawdziwa, dorosła Doxa Sub, to się udało. Czy podobny zabieg dotknął również współcześnie robione "trzysetki"?

 

Niestety ten aquamarine w rzeczywistości nie jest taki pastelowy i bliżej mu do bladoniebieskiego: https://www.watchvault.com.au/archive-2/doxa-sub-300t-aquamarine-dial

 

A szkoda...

 


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Otóż mam wrażenie, ze w modelu 200 ten bladoniebieski jest doprawiony grynszpanem.

Miałeś kiedyś suba 200, 300, 750, 1000, 1200 w ręce i nosiłeś chociaż przez 1 dzień ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.