Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was wie dlaczego na serię Doxa SUB 200 i 200 Chrono nie ma rabatów porównywalnych jak na pozostałe modele ?

Inne serie chudzą po - 40%  a ta seria trzyma cenę na max -15% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie dają 15% ? Zastanawiam się nad zakupem SUB 200.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

IMG_20220515_101910 (1).jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SQ2EJQ napisał(-a):

A gdzie dają 15% ? Zastanawiam się nad zakupem SUB 200.

 

generalnie z 15% w tym segmencie nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pow..   innych, nadepnąć na odcisk etc

faja kolekcja, gratuluję 👍

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20220528_195055.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20220530_103409.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne sa twoje zdjecia Doxy @lysolek007 - obawiam sie, ze lepsze niz same zegarki na zywo. (Przez ciebie rozwazalem Sub 200 przez jakis czas.)

 

A swoja droga to masz cos w kolekcji oprocz nurkow :) ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Swietne sa twoje zdjecia Doxy @lysolek007 - obawiam sie, ze lepsze niz same zegarki na zywo. (Przez ciebie rozwazalem Sub 200 przez jakis czas.)

 

A swoja droga to masz cos w kolekcji oprocz nurkow :) ?

 

Dzięki wielkie 👊, Doxy są zajebis.e zegarki nie tylko na zdjęciach, a Sub 200 to szczególny dla mnie zegarek. A co do kolekcji to samymi nurasami człowiek nie żyje 😁 jest Tissot Heritage Navigator 160th, Citizen Signature Moonphase, Citizen Cirrus Altichron, Casio Riseman, Casio Edifice i Seiko Age of Discovery. Coraz częściej myślę o znacznym zredukowaniu kolekcji bo troche mi się tego nazbierało... 

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20220611_101917.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ryzykujesz z tymi kroplami. W końcu się przejedziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rocznej przerwie wracam z tą samą pomaranczką 😉 

3B008FBC-321B-44D0-B0E2-88C6A3F1613F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie leży ok - mniejszy jest wygodniejszy. Wizualnie są świetne. @mario1971 jak wypada bransoleta względem gumy? Co wygodniejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwusetce ta guma jest nie za gruba i przez to mocno elastyczna - fajna. Zwykła klamerka jest tutaj dodatkowym plusem. W 300 jest już motylek, który ma już  grube zapięcie. Bransoleta w 200-tce jest ryżowa, leciutkia, endlinki są płaskie i zakrywają zaledwie połowę uch - brzydko to wygląda. W wersji na gumie tego problemu nie ma, bo guma licuje z krawędziami uch. W 300-tce tego problemu z bransoletą już nie ma. Jedna z wersji chyba jak dobrze pamiętam - 300 ma dodatkową szybką regulację w zapięciu, a 300T już jej nie ma.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mario1971 napisał(-a):

W dwusetce ta guma jest nie za gruba i przez to mocno elastyczna - fajna. Zwykła klamerka jest tutaj dodatkowym plusem. W 300 jest już motylek, który ma już  grube zapięcie. Bransoleta w 200-tce jest ryżowa, leciutkia, endlinki są płaskie i zakrywają zaledwie połowę uch - brzydko to wygląda. W wersji na gumie tego problemu nie ma, bo guma licuje z krawędziami uch. W 300-tce tego problemu z bransoletą już nie ma. Jedna z wersji chyba jak dobrze pamiętam - 300 ma dodatkową szybką regulację w zapięciu, a 300T już jej nie ma.

300T ma szybką regulację :)  


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

300T ma szybką regulację :)  

No przeca mówiłem, że chyba. 🙃


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.