Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Encanto

Klub Miłośników Zegarków DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

dsc0263z.jpg

 

Zauroczyła mnie ta tarcza :). Myślałem,że będzie zimna i nudna gdzie jedynym ożywiającym akcentem będzie wskazówka minutowa.

A tutaj proszę chodzą a właściwie zap... po niej kolory :) od różnych odcieni szarości poprzez pomarańcz i na niebieskim(nie wiadomo skąd) kończąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Poznaniu bardzo przyjemne i kameralne SUBspotkanie ;)

65230548.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

83765804.jpg

 

Uploaded with [u

RL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/url]

64859573.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

22874491.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ps. gratuluję Waldi nowego nabytku ;)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem nowe zdjęcia, zainteresowanych serdecznie zapraszam do galerii :)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60842-doxa-sub/page__pid__728772__st__20#entry728772


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ciagnie mnie jak szlag do 1200T :) Być może wkrótce dołącze do klubu :)

Mam pytanie do szpeców od Doxy, co sądzicie o 1200T? Myślę albo o Numie albo Pro. Opinie mile widziane.

Edytowane przez stfraw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobny dylemat. Jak nie kupię PAMa 000 to będzie Doxa.

Zastanawiałem się między 1200T, 1500T a 5000T. Niestety od 1200T Numa odrzuca mnie kolor tarczy. Na stronie Doxy granatowy, a na forach bladoniebieski. Ostatecznie jak zostanie tylko Doxa będę wybierał między 1500T Professional a 5000T Sharkhunter.

Edytowane przez Robson01

Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robson01 - To są dwie różne limitacje NUMy :( .Turkusowa(wyszła pierwsza) i jest limitowana do 50 szt.

Ostatnio DOXA rozesłała granatową NUMę w limitacji 100 szt.

 

stfraw - 1200 to klasyka Panie klasyka :). Trzeba brać póki jeszcze są :)

 

Jakbym miał wybierać to kupiłbym niebieską numę( tylko zyska na wartości) póki widnieje jeszcze na stronie.

Z czasem dokładając jakąś pomarańczkę.

 

Każda NUMA to pro :lol:

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest ciemny niebieski prawdopodobnie ciemniejszy niż 1000 caribbean.

 

Turkusowa NUMA na dzisiaj z drugiej ręki to wydatek ponad 3k usd przy cenie wyjściowej 1690 :)

 

Foto z WUS.

 

NUMA turkusowa

 

doxanuma013.jpg

 

NUMA niebieska/granatowa

 

13220624076880.jpg

 

Panowie tylko jak chcecie kupować na stronie DOXY to zauważcie ,że doxa dla klientów w europie stosuje przelicznik 1usd=1euro :lol: ...

 

Co dla nas to już koszmar.

Lepiej szukać używek albo znaleźć źródło w PL które istnieje :(

Edytowane przez waldii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw - 1200 to klasyka Panie klasyka :). Trzeba brać póki jeszcze są :(

 

Jakbym miał wybierać to kupiłbym niebieską numę( tylko zyska na wartości) póki widnieje jeszcze na stronie.

Z czasem dokładając jakąś pomarańczkę.

 

Każda NUMA to pro :lol:

Właśnie cały czas się zastanawiam, w Numie niebieskiej razi mnie to, że na bezelu jest pomarańcz, w turkusowej na bezelu cyfry są turkusowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej szukać używek albo znaleźć źródło w PL które istnieje :(

Pisałem Ci Waldi, że to nie źródło a kałuża, która już wyschła lub co bliższe prawdy, była częścią wielkiej fatamorgany.

To co z niej zostało to podobno 1200t w wersji prof, jeśli któryś z kolegów jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw.

Co do samej NUMY to jest tak jak pisze Waldi - to dwa różne kolory.

1500t jest godna zainteresowania, jeśli nie przeszkadza Wam ta koszmarna bransoleta "blink blink" w stylu 5000t

Co do 5000t to już, jak to mówią, końcówka banderoli :lol:


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stfraw - 1000 caribbean to mój ulubiony sub :(.

 

dsc00212ec.jpg

 

Turkus mimo ,że ciekawy to nie wiem czy nie zmęczył by mnie zbyt szybko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, kusi mnie ta limitacja niebieskiej NOMY, a z drugiej strony nie planuję więcej niż jednego Suba, no i nie mieć "pomarańczki"? Hmm... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie nowa Doxowa bransoleta się podoba (jak to nazwał Karol "blink blink"), chyba bardziej niż poprzednia. Dlatego mimo wszystko bardziej kusi mnie 1500T Professional lub 5000T Sharkhunter (szkoda że pomarańczowa już się rozeszła)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako przeciwwaga dla tych nowych dox stara ale wciąż tykająca której posiadaczem jestem od wczoraj i pokazuje bo chyba takiej jeszcze w klubie nikt chyba nie przedstawiał.

post-43433-0-95624800-1322313065_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Źródła i kałuże"

Z przyjemnością czytam artykuły, w których miłośnicy zegarków opowiadają o swojej pasji. Zwłaszcza jeżeli wypowiedzi

dotyczą modeli mocno związanych z historią rzemiosła zegarmistrzowskiego i manufaktur. SUB'y bez wątpienia nawiązują

do najlepszych lat DOXY i wyniosły markę na wyżyny. Niestety sprzedaż tych modeli na terenie Polski jest mocno

ograniczona a jeszcze nie dawno w ogóle nie była możliwa. Dzięki temu posiadanie tych modeli stało się jeszcze bardziej

pożądane.

Chciałbym odnieść się do Pana słów dotyczących "źródeł i kałuży" dostępności SUB'ów - (jak dobrze odczytałem sprzedawanych

w naszej firmie) -

w połowie lat 50 XX wieku Zbigniew Herbert pisał :" ... gdy wyschnie źródło gwiazd będziemy świecić nocom ..." - metafora:

jeżeli sprzedany zostanie ostatni model - pozostanie nam już tylko opowiadać o nich, co przecież nie przeszkadza w rozwoju pasji.

 

A teraz na poważnie:

Oprócz standardowych zegarków oferujemy Klientom, także te które są rzadkimi okazami, jak SUB'y. Na takie zegarki czeka się nawet

miesiącami, ale dla pasjonaty nie jest to przeszkodą. Z "kałużą", o której Pan pisze nie ma to nic wspólnego,

ponieważ takich zegarków nie umieszcza się w gablotach w liczbie kilkudziesięciu sztuk z powodów oczywistych, jednak

na życzenie Klienta można sprowadzić każdy model który jest aktualnie dostępny na rynku.

 

Mam prośbę o nie wydawanie opinii i wyroków dotyczących naszego asortymentu i podejścia do Klienta jeszcze przed

wypróbowaniem.

 

Kiedyś wchodząc do salonu Patek Filippe w Londynie zaskoczył mnie następujący widok, na całej lewej stronie ściany

był wyeksponowany tylko jeden zegarek, po prawej stronie także umieszczony był tylko Nautilus - sprzedawca

powiedział, że tego typu zegarki sprzedajemy tylko i wyłącznie na zamówienie, bo taka jest polityka manufaktury.

"Nie praktykujemy sprzedaży masowej".

Uczymy się takiej filozofii obsługi Klienta chociaż jesteśmy jeszcze na początku swojej drogi. Mam jednak

prośbę żeby nie porównywać naszego asortymentu do "kałuży" ze względu na duży wkład ludzi pracujących

na co dzień w naszej firmie oraz Klientów, których obsługujemy.

 

Z poważaniem

Wojciech Ignalewski

"ZEGGER"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego Windfiord, nigdy i nigdzie nie odniosłem się do prowadzonego przez Ciebie sklepu, nigdy i nigdzie o nim nie wspomniałem, nie dawałem nawet nic do zrozumienia jak również nic nie sugerowałem, dlatego to co napisałeś, o porównywaniu "Twojej firmy", uważam za mocno przesadne i całkowicie bezzasadne.

Cieszę się i podziwiam ludzi podchodzących, tak jak Ty, z pasja do prowadzonego przez siebie interesu.

Pozdrawiam serdecznie życząc odrobiny więcej dystansu.

Dzisiaj przyjechała :)zdjcie0470l.jpg

Ps:Karol obyło się bez wiesz czego :D:);)

farciarz hehe dobrze zatem, że ją przytargałem do Poznania :)


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie chyba sprawić sobie tą książeczkę- będzie co oglądać w smutne, zimowe wieczory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej uważaj, bo jeszcze sobie sprawisz kolejny " niefajny" zegarek ;):):D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nic nie mów, bo już pomału "tylko szukam i oglądam" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz chciał zmienić awatara to daj znać :) mam jeszcze taki w odwrotnych barwach ;):):D


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.