Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotru

Szwajcaria: Japonia

w cenie ok .1000 zł  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mathu
post-0-0-40251300-1331591317.jpg

post-0-0-49621000-1331591315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spośród wskazanych moim faworytem jest Citizen BL5250-02L. Proszę tylko o podpisywanie zdjęć, to ułatwi zwłaszcza nowym użytkownikom odnalezienie informacji o poszukiwanych modelach w google. Dobrze byłoby gdybyś wskazał jakąś alternatywę dla zegarków pozostałych marek.

Jash dzięki za fotki. Jeśli miałbyś jakieś dokładniejsze dane na temat w/w modeli, podziel się nimi lub wrzuć link, jeśli oczywiście możesz.

PS: Ostatnie Candino jest piękne, widać że Szwajcarzy, mimo przejęcia, trzymają fason. Kiedy w sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co do diverów Candino nic jeszcze nie wiem. Ten ostatni jest już normalnie w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. A czy ktoś dysponuje jakimiś danymi na temat firmy Zodiac, dość często chwalonej? Jedyne co udało mi się znaleźć to krótka wzmianka na oficjalnej stronie: http://www.zodiacwatches.com/webapp/wcs/stores/servlet/ContentView?langId=-1&storeId=33054&catalogId=21504&page=swissheritage. Miło byłoby gdyby ktoś zechciał przedstawić historię i opisać pokrótce rozwiązania stosowane przez tą firmę na przestrzeni dziejów. Może jakieś nowe ciekawe modele mają trafić w najbliższym czasie do sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co pokazałeś na początku to zagłosowałem na Seiko. Szczerze mówiąc miałem niedawno podobny problem, bo zdechł mi Timex i chciałem kupić jakiegoś woła roboczego z chronografem. Wybrałem więc to:

df3d49e23db13de7m.jpg

Kwarc z chrono i alarmem na 13 kamieniowej Rondzie, myślę że trochę posłuży. Bo wygląda na to że zegarki mechaniczne z chrono są jak dla mnie jednak za delikatne, choć miałem ochotę na Glycina albo Hamiltona ale po tym jak popsułem Poljota to sobie odpuściłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo będzie jeszcze fajniejszy. Poniżej fotki Candino, który mi przypadł do gustu. Nie najlepsze, bo światło okropne, ale lepsze to niż obrazek. W realu dużo zyskuje. Koperta 40mm, ale optycznie 42mm, szkło - szafir góra, mineralne w deklu, ETA 2824-2, pasek cielak.

 

 

 

Piękny. Co to za model? nie mogę go w sieci znaleźć. And how much is the fish? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsza ankieta na forum jaka była do tej pory. Taka chyba z nudów :rolleyes:

 

 

 

I tu się z Tobą zgadzam w stu procentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Piękny. Co to za model? nie mogę go w sieci znaleźć. And how much is the fish? :rolleyes:

 

Bo tego się w sieci nie szuka, tylko do mnie przychodzi B)

Cena 1549zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten diver Candino na kauczuku na zdjeciu nr 4 wyglada ekstra

macie jakieś fotki z reala?

Ile to kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ten diver Candino na kauczuku na zdjeciu nr 4 wyglada ekstra

macie jakieś fotki z reala?

Ile to kosztuje?

 

Na chwilę obecną, ani fotek, ani ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Candino, z wyglądu nie banalny i ma szafir :)


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seiko


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.