Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasjonat

Portugalczyki. Który ładniejszy?

Który model bardziej Wam się podoba?  

158 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Co do tego, że IWC każe więcej płacić za niebieski kolor to wydaje mi się, że jest to mało prawdopodobne.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu śledziłem ceny Portugalczyków w Aparcie i 2-3 lata temu wszystkie stalowe miały tą samą cenę (36 800,-). Później obydwa białe były droższe o 2 tys. od czarnego, później znowu cena wszystkich była identyczna. No a teraz jak widzę 4 tys. różnicy pomiędzy białym z niebieskimi wskazówkami a pozostałymi. Niezrozumiała jest dla mnie polityka cenowa Apartu, aczkolwiek, gdy kupowałem swoje Portugalczyki dostałem bardzo zachęcające rabaty, w ten sposób ceny nie odbiegały od oferentów z Zachodu. Dlatego, polecam negocjować w Aparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu śledziłem ceny Portugalczyków w Aparcie i 2-3 lata temu wszystkie stalowe miały tą samą cenę (36 800,-). Później obydwa białe były droższe o 2 tys. od czarnego, później znowu cena wszystkich była identyczna. No a teraz jak widzę 4 tys. różnicy pomiędzy białym z niebieskimi wskazówkami a pozostałymi. Niezrozumiała jest dla mnie polityka cenowa Apartu, aczkolwiek, gdy kupowałem swoje Portugalczyki dostałem bardzo zachęcające rabaty, w ten sposób ceny nie odbiegały od oferentów z Zachodu. Dlatego, polecam negocjować w Aparcie.

 

Czasem i to jest niepotrzebne - ja niedawno tylko przymierzałem Aquatimera i cena na dzień dobry powędrowała 10% w dół bez patzrenia na metkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najpiękniejszy niebieski, potem ewentualnie czarny. Złote indeksy mnie rażą, a może trzeba do nich dorosnąć.


Pozdrawiam,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie oprócz niebieskiego są fantastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem i to jest niepotrzebne - ja niedawno tylko przymierzałem Aquatimera i cena na dzień dobry powędrowała 10% w dół bez patzrenia na metkę ;)

Tylko 10% to pewnie na wstępie. Dobry negocjator uzyska rabat nawet parokrotnie wyższy :) A łatwiej o niego, gdy zegarek już jakiś czas leży w gablocie. I tu pojawiają się wątpliwości czy kupować taki wyleżany, naświetlony i nagrzany halogenkami zegar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 10% to pewnie na wstępie. Dobry negocjator uzyska rabat nawet parokrotnie wyższy :) A łatwiej o niego, gdy zegarek już jakiś czas leży w gablocie. I tu pojawiają się wątpliwości czy kupować taki wyleżany, naświetlony i nagrzany halogenkami zegar :)

Dla mnie wyłącznie niebieski, pasuje do 'wszystkiego' i zawsze jak widzę u kogoś takiego na łapce to wzbudza moja zdrową zazdrość i szacun. Sam mam tzw 'enry level' czyli biale portofino chrono na brązowych aligatorze ale ten portugalczyk jest u mnie na liście marzeń i nie obraziłbym się nawet na wyleżanego i naświetlonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niebieskie wskazówki nie ujmują elegancji a dodają oryginalnego charakteru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.