Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pasjonat

Portugalczyki. Który ładniejszy?

Który model bardziej Wam się podoba?  

158 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to że każdy z nich ma swoich fanów a głosy układają się bardzo podobnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najpiękniejszych zegarków na świecie w każdej z tych wersji kolorystycznych. Nosiłbym go jako zegarek elegancki i wybrałbym jasną tarczę. Zawsze podobały mi się niebieskie wskazówki na jasnym tle. Natomiast indeksy niebieskie już nie tak bardzo. Wybieram wersję ze złotymi. (a najlepiej dwa zegarki - dodatkowy z czarną tarczą) :P


Keep flying and stay shiny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba czarny drugie miejsce biały z niebieskimi wskazówkami trzeci wiadomo . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny jest megaelegancki i jak dla mnie najlepszy. Ale to tylko gust...


Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk z jasną tarczą i złotymi wg mnie jest za mdły - tarcza jest spora i małe jasne złote indeksy wg mnie jej nie równoważą - dlatego ja wybierałbym między czarnym lub jasna z niebieskim - na dzień dzisiejszy kupiłbym chyba niebieskiego (ale nie kupię bo cena zaporowa <_< )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to trudny temat. Nie wybieram, bo każdy z nich jest piękny. Sprawa bardzo indywidualna. Niebieski nie jest tak uniwersalny jak czarny i biały. W białym subtarcze wydają sie srebrne. W czarnym zresztą też. Biały wydaje się kompetentny. Czarny - intrygujący. Niebieski - trochę wariat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna sprawa. Każda z tych wersji mi się bardzo podoba. Jeśli miałbym już wybrać, to chyba jednak wersję z niebieskimi wskazówkami. Chyba jednak najbardziej uniwersalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model tylko czarny imho:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, to tak jakby wybierać między cudowną blondynką, równie piękną szatynką i olśniewającą brunetką. Nie mam zdania, wszystkie mnie kręcą ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złote wskazówki/czarny/niebieskie wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie są piękne i gdybym miał teraz kupować taki zegarek, to bym miał ciężki orzech do zgryzienia. Zagłosowałem na model z niebieskimi wskazówkami, ale zupełnie bez przekonania że to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat, pewnie pare osób chętnie odda swój głos :)

 

Mnie najbardziej podoba się czarny - na żywo oddaje całe piękno tego zegarka.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko i wylacznie z niebieskimi indeksami i wskazowkami :) jest idealny.to jest to.na drugim miejscu czarny.i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej uwielbiałem białego ze złotymi indeksami a z czasem polubiłem bardziej bialego z niebieskimi :)

Czarny zawsze był dla mnie mało wyrazisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poleciał na złote indeksy (bo jest to wersja bardzo elegancka, idealna na spotkania biznesowe).

 

 

Podoba mi się jeszcze wersja z niebieskimi indeksami, ale założyłbym do niej jakieś pasujące NATO (np. w kolorach flagi francuskiej) i miałbym ideał na lato :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na biały z niebieskimi wskazówkami, następnie byłby

- niebieski z białymi tarczami od chrono,

- czarny

- złoty.

 

PS.Czy ten model IWC nie przypomina Wam bardzo modelu TAG-a? (a może odwrotnie)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos poleciał na złote indeksy (bo jest to wersja bardzo elegancka, idealna na spotkania biznesowe).

 

To prawda, złoto dodaje elegancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przypomina mi Taga :)

 

- niebieski z białymi tarczami od chrono,

 

Nie ma Robert takiego :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) wg mnie złote skazówki gryzą się ze stalową kopertą - nie lubię takich połączeń, tak jak diamentów i stali,

2) z granatowym paskiem - miałem, ale biała tarcza wydawała mi się taka duuuża, "patelniasta" i oddałem,

3) czarny - mam, czarna tarcza nie wydaje mi się "patelniasta" - czarne wyszczupla ;) - jest OK.

 

W ogóle PA wg mnie to takie "garnki" ale fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Robert chrono, to sekunda i rezerwa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.