Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wojtekimarco

CYMA metamorfoza

Rekomendowane odpowiedzi

Coś bardzo brudny ten NOS :lol:


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś bardzo brudny ten NOS :lol:

 

Sopockie mają inną definicję na NOS (New - old stock):

dla nich jest to zegarek nowo-robiony wyglądający jak stary. :)


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sopockie mają inną definicję na NOS (New - old stock):

dla nich jest to zegarek nowo-robiony wyglądający jak stary. :)

Trafne spostrzeżenie Piotrze :)

Sopocka przetwórnia OS na NOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że znany serwis aukcyjny ukrył dane licytujących ponieważ najprostszym sposobem było by poinformowanie osób licytujących podając też odpowiednie linki. Kiedyś zgłaszałem to do Administracji serwisu ale nie uzyskałem nawet odpowiedzi, a SA dalej handlowali.Można podać tu szczegółowe informacje łącznie z ukazaniem zegarków jakie te firmy które oni oferują naprawdę produkowały tylko jeżeli ktoś trafi tu to będzie musztarda po obiedzie, pozatym jak już, to będzie to mały odsetek ludzi chcacych zidentyfikować zakup co jak do tej pory oprócz Ciebie Wojtku się nie zdarzyło.

Allegro tylko głosno pisze o ochronie uzytkowników. Miałem raz spór z uzytkownikem, któremu po 2 dniach wystawiem "pozytyw" a potem  sprzęt okazał sie wadliwy. Próby polubownego rozwiązania sporu spełzły na niczym. Poszedłem do fachowca z32 - letnim starzem i wyjaśnił w czym lezy wada. Żądałem od Allegro zmainy komentarza i opisu na prawdziwy . Po kilku próbach stanowczo odmówli twierdząc, że regulamin ważniejszy od prawdy. Zatem przestrzegam przed poleganiem czy wierzę w jakakolwiek ochrone ze strony Allegro. To zwykły pic. Wysłali mnie na komende a potem , zebym sobie po sądach pochodził...

Po przeczytaniu wątku CYMA dochodzę do wniosku, ze CYMY i Grany sprzedawane na Allegro to zwykłe zegarmistrzowskie kundle.

Trafne spostrzeżenie Piotrze smile.gif

Sopocka przetwórnia OS na NOS.

Po przeczytaniu wątku CYMA dochodzę do wniosku, ze CYMY i Grany sprzedawane na Allegro to zwykłe zegarmistrzowskie kundle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.