Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Rewelacyjny Szwajcar z Myiotą :) Masakra po prostu.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zegarek-a-langesohne-okazja-prezent-zam-i3801569955.html

 

Witam! Mam do sprzedania piękny markowy zegarek A.Lange&Sohne- nie myślę że jest to oryginał :-) bo taki zegarek musiałby kosztować około 70tyś.zł Posiadaczem w/w zegarka stałem się 4 lata temu i od tej pory zegarek leży nie noszony. Nie jestem specjalistą stąd opis będzie bardzo lakoniczny. Swego czasu jak go nabywałem wg. wyceny zegarmistrza zegarek był wart 2500zł i stwierdzone zostało że jest w pełni sprawny (przy mnie został sprawdzony i wyczyszczony co kosztowało 150zł). Na obudowie od dołu widnieje informacja Grace Boss Automatic....oczywiście zegarek jest do sprawdzenia w dowolnym zakładzie zegarmistrzowskim....Ewentualnie zamienię na....

 

Wie, że podróba. Oficjalnie to przyznaje, a jednak pozwala sprawdzić.

To się nazywa uczciwy sprzedawca :lol:


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał dostać adres do tego zegarmistrza, co to na 2,5 kafla wycenia. Mam jeszcze gdzieś w szufladzie prawie sprawny szanghajski werk z wahnikiem w małe omegi, może weźmie za 5 stów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie, że podróba. Oficjalnie to przyznaje, a jednak pozwala sprawdzić.

Musze przyznac, zdumiewajace  :blink:  Jakby tego bylo malo, ze pozwala potwierdzic, ze podroba to w dodatku:

a) ludzie licytuja wiedzac, ze to podroba :)

B) przekroczyli przynajmniej 5 krotnie wartosc za jaka mogliby go kupic na jakims tureckim bazarku  :D

Dlugo bede sie zastanawial o co kaman i watpie, zebym znalazl zadowalajaca mnie odpowiedz ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to nie majstersztyk, ale za cholerę nie mogę znaleźć:

"Tarcza | Błękitna , wypukłe indeksy godzinowe , białe napisy - Worldmaster, 17 JEWELS, " 

 

http://allegro.pl/zegarek-atlantic-d-line-jedyny-taki-retro-i3906170754.html

 

Swoją drogą na Tablicy wystawił za 800 PLN. Ciekawe, czy licytacja da mu więcej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że jest "Z NIEBIESKIM PIERŚCIENIEM PO KTÓRYM CHODZI SEKUNDIK". Chodzi po tym pierścieniu jak skazaniec po spacerniaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Kole i był wizualnie ładny Atlantic Worldmaster 21 kamieni:) Ponieważ nie potrafię rozpoznać oryginału od falsa więc spytałem się czy to autentyczny worldmaster, dziadek tak się obruszył i powiedział że tak, tylko i to wymienił i to bo był zdezelowany:) Wspomnaił coś o allegro, a ja mu na to, że strach tam kupować bo jest zalew podróbek a on na to, że raczej się ja się mylę, bo nikt by nie sprzedawał tam podróbek:D


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek kieszonkowy wart jakies 40-50zł (współczesny)  cena na chwile obecną ponad 360zł  normalnie oszołomstwo kupujących nie zna granic

link do aukcji  -  http://allegro.pl/zegarek-kieszonkowy-mechaniczny-unikat-1882-r-i3953028500.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro - the best of:

"WOJSKOWY CHRONO buran XL diesel U-BOAT g-shock AIR" - :blink:

        

               Specjalna okazja dla:  oddziału “delta” - do dzieła!

 

Pinokio: Ej chwileczkę… ja myślałem, że będziemy się nazywać “eskadra super cool”
Ciastek: Miało być “Komando Skorpion” !
Owczarek: Ja byłem za “szwadron wilków alfa”

Osioł: Dobra, dobra, dobra… Od dziś nazywamy się “Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa”

 

No i mao mi sie nie posikao :lol:

Edytowane przez jaccarta

Tempus fugit - ... zegarek manet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.