Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie go oglądam - jest jakby to wyrazić :rolleyes:  :wacko:  :unsure:  :blink: - kupa śmiechu z wyraźną przewagą kupy :D

I do tego kolor indeksów i wskazówek - jakby różowy ???

Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, że "rotomat" działa :) Dla mnie najbardziej interesujący jest napis Q&Q na deklu. Niezły franken :)

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fachowiec nie miał doświadczenia z kalkomanią i się rozjechała :)

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Sprzedający też jest dobry :) jak coś będę wystawiał na Allegro poproszę go o pomoc w opisaniu przedmiotu

 

http://allegro.pl/uzywany-automat-i4121320158.html

 

na wszelki wypadek załączam opis:

"Mam do sprzedania używany zegarek - naciąg automatyczny. Zegarek kilka razy na ręku - prezent, do którego jednak nie mogę sie przekonać i przyzwyczaić, dla mnie stanowczo za duży i za ciężki, pokazuje normalnie godziny i sekundy i dodatkowo inne funkcje jak na zdjęciu. Koperta chyba pozłacana więc takiego zegarka do pracy na rękę nie założę :) bo szkoda. Stan zegarka - jako laik jeśli chodzi o czasomierze - określam na bdb - lekkie zużycie paska, szkiełko bez rys czy zadrapań, nigdy nie otwierany - nie było po co bo raptem przez kilka lat w sumie był może tydzień na ręku."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki piękny zegar, leży i się marnuje. Trzeba puścić w obieg. Zadziwia mnie fantazja i elokwencja w opisach sprzedawców podróbek.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co koledzy myślicie o tym tagu? ponoć sam Barack Obama taki nosi tylko, że inny ale czy kwarcyki Taga tak wyglądają?? Widziałem tylko Aquaracer'a ale mechanizm wydawał się mniej "chiński". Posuzkuje czegoś wytrzymałego na wakacje i wpadają tego typu rodzynki co jakiś czas...

 

http://allegro.pl/oryginalny-tag-heuer-professional-diver-200m-bcm-i4126275776.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Co koledzy myślicie o tym tagu? ponoć sam Barack Obama taki nosi tylko, że inny ale czy kwarcyki Taga tak wyglądają?? Widziałem tylko Aquaracer'a ale mechanizm wydawał się mniej "chiński". Posuzkuje czegoś wytrzymałego na wakacje i wpadają tego typu rodzynki co jakiś czas...

 

http://allegro.pl/oryginalny-tag-heuer-professional-diver-200m-bcm-i4126275776.html

 

Może Cię to zdziwi, ale ten mechanizm wygląda zupełnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? W sumie, w kwarcu za dużo komplikacji nie ma ale ten wydawał mi sie juz wyjątkowo badziewny wobec czego podejrzliwie patrzylem na kolejnego Tag'a w oryginale na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za uświadomienie, myślałem, że "dobre" wkładając kwarce wkładają też w to trochę serca;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, tam. W "zwykłych" firmowych zegarkach często siedzą zwykłe kwarce niezłej jakości. Po co producent zegarka miałby przepłacać? ;) Takie 6-7 kamykowe ETY wsadzali kiedyś wszyscy do płaskich garniturowców na przykład. Sam mam dwa zegarki na tych werkach. Jeden opisany jako ETA, drugi już pod marką zegarka, w którym siedzi (choć niczym się od bazowej ETY raczej nie różni). Bajery w kwarcu to robi Casio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to jego oprawa jest wazna a nie wygląd pod deklem ale z drugiej strony czuje jakiś niedosyt patrząc na logo np Taga z pospolitym kwarcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówię, kwarce "niepospolite" robią w Japonii. Od Szwajacarów albo mechaniki, albo kwarce używane, za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wypadł z takiego myśliwca jak na aukcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aukcja pt.: ZEGAREK PALLAS 17 JEWELS SUPER MECHANIZM - LATA 50

 

Opis:

(Stan) techniczny sprawny mechanizm, można regulować położenie wskazówek. Jedynie zegarek nie nakręca się...

 

link: http://allegro.pl/zegarek-pallas-17-jewels-super-mechanizm-lata-50-i4185394518.html

 

Innymi słowy; chcesz mieć samo południe,.. to ustawiasz wskazówki na 12:00 i jest ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cwany" kanciarz - "zamalowane szkło, próby u jubilerów" - opis nawet nie dla naiwnych, raczej dla idiotów.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam była podróba złotego Rolka Daytony znanej marki Winner i nieudolnie zamazanymi niektórymi elementami, chociaż było widać z 10 sygnatur rolka. Aukcja zakończyła się zawrotną kwotą 112,50 (10 licytujących) i dopiero wtedy została usunięta.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżetowy Rolex to jest to! W Kambodży  takie wynalazki za 10 dolców można kupić, więc 112 zeta to i tak nieźle ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.