Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Poproszę o podpowiedź : Z jak Zbigniew ?

 

A już Ci, jego miałem na myśli. ;)  Coś mi się snuło we mgle niepamięci z wcześniejszych dyskusji, a że skuteczność i pomysłowość w robieniu z ludzi wała porównywalna, to tak coś podejrzewałem. Poszperałem jednak we wcześniejszych postach i chyba raczej się pomyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SA to większa firma niż Zbigniew, zdecydowanie.

Oczywiście ich certyfikatem można uszczelnić sobie okna w zimie, co najwyżej, bo taki certyfikat jak oni, to i ja mogę wydać. Mam wrażenie, że te ich aukcje są podbijane przez ich konta, ale mogę się mylić... Może wystarczy ostra polerka, niezłe zdjęcia i durny opis, żeby zegar wart stówę sprzedać za 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klubowa Antea na Allegro.

 

"Oferuję Państwu zegarek,który jest prawdziwym rarytasem kolekcjonerskim.Nieosiągalny i nietuzinkowy limitowany model niemieckiego, niszowego producenta Stowa model Antea red seconds z limitacją tylko 55sztuk stworzonego dla Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków.Sprzedawany egzemplarz posiada nr.54.Zegarek ten wyprzedał się momentalnie, a pojedyńcze sztuki z tej limitacji osiągają ceny na zagranicznych portalach w okolicach 3000 dolarów(służę linkami).Zwykły model Antei kosztuje obecnie ponad 800euro i oczekuje się na zegarek bardzo długo z uwagi na fakt,że właściciel marki wykonuje ich niewiele i tylko na zamówienie.Zegarek jest w stanie idealnym szkło czyste,pasek oryginalny bez przebarwień czyściutki,założony kilkukrotnie (większość czasu w rotomacie).Maleńkie mikroryski na kopercie widoczne tylko pod światło lub pod mikroskopem,generalnie czasomierz jest jak nowy i wygląda naprawdę jak małe dzieło sztuki,powala na kolana jakością wykonania.Świetna okazja dla kogoś kto chciałby zrobić sobie lub osobie najbliższej oryginalny prezent pod choinkę i być w posiadaniu czasomierza,którego nie kupi się w sklepie .Wymiary zegarka to 39mm bez koronki,mechanizm to pięknie zdobiona szwajcarska eta 2824 ,gdzie występuje rotor z czystego srebra z logiem klubu oraz nr.limitacji.W zestawie oprócz zegarka:piękna metalowa skrzynka,paragon zakupu,karta z nr.limitacji,stylowy woreczek z nazwą producenta,kartonowe pudełko.Zachęcam do oglądania zegarka w Olsztynie,zdjęcia nie oddają jego piękna.Można nasycić na żywo wzrok pięknie płynącą czerwoną wskazówką sekundnika na tle kremowej tarczy.Na pytania odpowiem pod nr.xxxxxxxxxx.Koszt przesyłki po wcześniejszej wpłacie na konto to 30zł.Zapraszam do licytacji od 1zł bcm.Taka okazja może się nie powtórzyć"

 

Dla mnie majstersztyk ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany mistrz marketingu i wciskania trupów za duże pieniądze. Paskudnie zniszczony zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli malowanka to świetnie zrobiona, chociaż prawdę mówiąc mam wątpliwości czy nie było jedynie czyszczone.

 

pozdrawiam

Narfas

Malowanka na 100% :)

 

Juz jeden z naszych kolegów całkiem niedawno sie na niego nacial i pomagałam mu sie z tego wyplątać . Wtedy jeszcze nie miał gwiazdki i napisu pilot ale jak widac sprzedający wziął sobie do serca moje uwagi i uzupełnił braki na tarczy pędzelkami :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Qwa JUDASZEM te makra robia:[

Makro robione przez lupę.

Świat się kończy :wacko:

Edytowane przez Pilot Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, ja sam czesto robie zdjecia prze lupe, dokladajac ja pod obiejtyw telefonu i wychodzi bardzo fajnie! Ale to co jest w tej aukcji to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten gościu ewidentnie handluje różnymi starociami, a nie udaje speca od zegarków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malowanka na 100% :)

 

Juz jeden z naszych kolegów całkiem niedawno sie na niego nacial i pomagałam mu sie z tego wyplątać . Wtedy jeszcze nie miał gwiazdki i napisu pilot ale jak widac sprzedający wziął sobie do serca moje uwagi i uzupełnił braki na tarczy pędzelkami :)

Twoje uwagi Piotr są bardzo cenne, poszedł tysiąc złotych wyżej niż ostatnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% renowacja najwyzszych lotow, az mialem prpblem czy byl poddawany renowacji czy to tak dobrze zachowany oryginal!

 

 

 

 

 

:C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artysta :D Zegarek poddany był częściowej profesjonalnej renowacji. :lol::P:D

http://allegro.pl/delbana-szwajcarski-meski-klasyk-i4921583525.html

 

farbki..pędzelek... godzina pracy artysty... wszystko kosztuje :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.