Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

druga próba to chyba 18 kt . Tessio Ty szukałes chronografa do 12 K :lol:


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja nie chcę żadnego chronografu, tylko stoper IWC i żaden inny :!: :twisted: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może stoper Rolka:)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak za 500zl to niezle :lol:

mechanizm rewelka...


Złodziejem jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołożysz parę stów...

 

Ja bym powiedział zer :wink:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale rozwaliła mnie fotka tej podróby:

 

I ktoś kupił tego śmiecia za 670 zł :shock: :( :?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Omega Kinetic?"

 

http://www.allegro.pl/item153325179_zegare..._automatic.html

 

WITAM WSZYSTKICH !!! Mam do sprzedania świetny zegarek firmy OMEGA. Zegarek nie posiada żadnych baterii jest automatyczny - aby chodził wystarczy go po prostu nosić. Zegarek jest wykonany naprawde perfekcyjnie. Nigdy niew miałem z nim njmniejszych problemów. Jest to zegarek kwarcowy i ma szafirowe szkło. Naprawde gorąco polecam !!! 100% satysfakcji !!!

Ręce opadają i uderzają o podłogę... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość black-rider

Czyżby producenci zegarków zaczęli wprowadzać technologię "bi-fuel" tak jak to robią producenci aut? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Panie, te Patki to automatami robione..."

 

http://allegro.pl/item153654301_sliczny_au...k_philippe.html

 

(...) ZEGAREK KUPIŁEM W NIEMCZECH NA FLUMARKU.NAPEWNO NIE JEST TO ZEGAREK WYKONANY SKŁADANY RECZNIE JEDNAK PATEEK WYKONUJE TEZ ZEGARKI ROBIONE AUTOMATAMI MYSLE ZE TO TAKI EGZEMPLARZ .JAK UDA MI SIE OTWORZY DNO ZEGARKA DOŁACZE ZDJECIE MECHANIZMU.

 

Dna się nie otwiera... Co najwyżej można je osiągnąć... O zgrozo, ten użytkownik ma 1313 pozytywnych komentarzy :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ilu chce kupić ;)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!!!Mam Do zaoferowania używany zegarek marki Rolex który dostałem w rozliczeniu od Kuzyna z Belgii. fantastyczny zegarek z złotymi wskazuwkami jest w stanie dobrym posiada minimalne ślady użytkowania szybka jest praktycznie nieporysana zaledwie jedna ryska niewdoczna wsumie.jedynym mankamentem jest to że rozerwana została oryginalna branzoleta.Zegarek został przywieziony z Beneluxu toteż nie wydaje mi się aby była to replika bądż podróbka.obecnie na aukcji jest taki sam zegarek wart 8500 zł.proszę sobie sprawdzić.Wiadomo że za darmo sie go nie pozbędę wiec proszę sie dobrze zastanowić.zapraszam do licytacji naprawdę warto wydaje mi się ponieważ zegarek jest piękny.Gorąco polecam.pozdrawiam .Bulasty!!!!!!!!!!!!!

 

http://allegro.pl/item154251198_rolex_dyst...j_polecam_.html


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zabiło zupełnie:

 

ZEGAREK marki GENUINE LEATHER original BCM. (numer 152786329)

 

:D:D:D


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Material: 18.karatowe zloto Pasek skora aligatora/orginalny mechanizm automatyczny tarcza biala szklo szafirowe srednica bez koronki: 38mm Funkcje: wietrzny kalendarz,fazy ksiezyca i chronograf stan zachowania 97% Dla prawdziwego konesera!!!! "

 

O słonecznym kalendarzu słuszałem, ale wietrzny? :)

 

EDIT: Nie zauważyłem, że dla tego opisu założono nowy temat.


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ZEGAREK marki GENUINE LEATHER original BCM. (numer 152786329)

 

O zegarkach marki "Quartz" juz słyszałem, ale to jest już na prawdę przegina!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusina

"PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST ZŁOTY MĘSKI SZWAJCARSKI ZEGAREK CHRONOGRAPHE SUISSE - JEST TO MODEL CHRONOGRAPHE SUISSE - ANTIMAGNETIC - INCABLOC - 17 RUBIS - W ZŁOTEJ KOPERCIE PRÓBA 0.750 - 18 KARAT. MODEL BARDZO RZADKO JUŻ SPOTYKANY O CIEKAWEJ STYLISTYCE - ORYGINALNY ZACHOWANY W STANIE BARDZO DOBRYM ! ! ! ( PATRZ FOTO ). MECHANIZM WYSOKIEJ KLASY CHRONOGRAF, ANTIMAGNETIC, INCABLOC - 17 RUBIS - CAŁKOWICIE ORYGINALNY CECHOWANY ZNAKAMI FIRMOWYMI, CO ŚWIADCZY O JEGO WYSOKIEJ KLASIE I ORYGINALNOŚCI, ZACHOWANY W STANIE - S U P E R ! ! ! ( PATRZ FOTO ), OCZYWIŚCIE NA PRAWIDŁOWYM CHODZIE. KOPERTA DWUDEKLOWA WYKONANA ZE ZŁOTA PRÓBY 18 KARAT - ( PUNCE I ZNAKI PROBIERCZE NA KAŻDYM ELEMENCIE KOPERTY ) - NUMEROWANA - 2 4 3 - W STANIE BARDZO DOBRYM ! ! ! ( PATRZ FOTO ). TARCZA BARDZO ŁADNY MODEL - CAŁKOWICIE ORYGINALNA OPISANA - CHRONOGRAPHE - SUISSE - 17 RUBIS - ANTIMAGNETIC - ZACHOWANA W STANIE BARDZO DOBRYM ( PATRZ FOTO ! ! ! ). WSKAZÓWKI ORYGINALNE STAN BARDZO DOBRY ( PATRZ FOTO ) SZKŁO STAN SUPER. WYMIARY TEGO MODELU: TARCZA 36 mm, KOPERTA 38 mm - Z KORONKĄ 40 mm , W KOMPLECIE NOWY SKÓRZANY PASEK SWISS BRECELE - KTÓRY WRAZ Z ZEGARKIEM TWORZY GUSTOWNĄ CAŁOŚĆ - GORĄCO POLECAM TEGO ŁADNEGO I ZADBANEGO CHRONOGRAFA - TAKICH JUŻ CORAZ MNIEJ ! ! !"

 

http://www.allegro.pl/item157543914_chrono...uper_model.html

 

Łehehehe, reklama dźwignią handlu. Chwała naiwnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusina
http://www.allegro.pl/item157543914_chrono...uper_model.html

Łehehehe, reklama dźwignią handlu. Chwała naiwnym

 

Co w tej aukcji jest nie tak ? :roll:

 

Przede wszystkim cena, za ten "MODEL BARDZO RZADKO JUŻ SPOTYKANY O CIEKAWEJ STYLISTYCE", jak dla mnie nie :roll: , a :D

Ale cóż, jak widać chętnych nie brakowało...

Jeśli dla Ciebie wszystko ok, to chętnie mogę Ci sprzedać za tyle swój, kupię sobie za to dwa następne, identyczne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.