Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Ze starociegdynia już dwa razy się spotkałem, brałem od niego radzieckie, na które opuszczał szybko ceny, między innymi Kamę. Ot, taki luźny gostek. Na olxie potrafi skakać z cenami zegarków, raz ma wystawionego za 80 po czym po kilku godzinach już za 20 zeta. Macałem wczoraj tę Belcę z tego linku. Niby ładna damka z opisem swiss made tylko w necie nie mogę nic o niej znaleźć. Dodam że na olx ta Belca jest wystawiona za 3 dyszki z kilkoma innymi damkami chyba że dziś już coś zmienił. Wcześniej widziałem ją u niego za 80 zeta. Dodam że Belca rusza po lekkim ruszeniu koronki i mechanizm też ładnie wygląda. Nie, nie reklamuję go. Ta damka kusiła mnie ale zrezygnowałem, nic o nie nie wiem :(

 

http://allegro.pl/zegarki-meskie-i-jeden-damski-i5256278831.html

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macałem wczoraj tę Belcę z tego linku. Niby ładna damka z opisem swiss made tylko w necie nie mogę nic o niej znaleźć.

De facto to jest Marvin składany w Danii na rynki skandynawskie.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nu wot spostrzegawczość. :D

 

Dobrze, że nie do turboodrzutowy. :ph34r:


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pojechał jak i na innych swoich Delbanach :P

http://allegro.pl/delbana-dla-kazdego-bcm-i5272990060.html

 

Chłopak się niestety rozkręca. Kupiłem niedawno od niego fajną sztukę, oryginalną i nieruszaną. A teraz zaczyna przekombinowywać... A miał naprawdę fajne te Delbany.

 

 

Pasek ciekawy, z tworzywa sztucznego, lata 60-te, pasujący do koperty.

Zapomniał dopisać, że i do wskazówek... :ph34r:


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Tylko co na to Tissot, przecież tam na zdjęciach jego zegarki i znak towarowy przeplata tym badziewiem, z zerżniętym designem i tym kretyńskim logo jak z resoraka. W chodzisz w miniaturkę głównego zdjęcia i masz same Tissoty, dopiero schodząc w dół strony  natrafiasz na zdjecia tego dziwa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Rozmawiałem ostatnio z facetem ściągającym zegarki z niemieckiego amazona i sprzedającego po okazyjnych cenach m.in. na alle. Mówił, że poważniejsze firmy monitorują portale sprzedażowe. Miał już sytuację, kiedy sprzedawał zegarki znacznie poniżej ceny rynkowej i wtedy zgłaszał sie do niego producent i wykupował całą partię. Jakiś tam monitoring zatem jest.

 

Wydaje mi się, że inna jest sytuacja kiedy ktoś oferuje w miarę udane podróbki i wystawia aukcje, na podstawie których trudno stwierdzić autentyczność czasomierza, a inna kiedy ktoś przeplata zdjęcia oryginalnych zegarków swoim badziewiem, co jest obliczone ewidentnie na oszukanie potencjalnego nabywcy, niejako pod szyldem znanej i cenionej firmy. 

 

Nie wiem, nie znam się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten sprzedający ma zwyczaj wrzucania tego chińskiego badziewia, i przeplatanie aukcji zdjęciami oryginałów.

http://allegro.pl/sportowy-elektroniczny-zegarek-meski-shock-i4833533444.html

Tutaj tak się w oczach mieni, że w sumie nie wiadomo, co tak naprawdę sprzedaje...

Chociaż ostatnio zauważyłem, że trochę przystopował, niedawno na głównych zdjęciach jego aukcji pełno było G-shocków, Edifice'ów, Tissota, Armani i Panerai. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz?


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przy okazji można też omyłkowo kupić jedną sztukę z dwóch, i to w tej zaskakująco korzystnej cenie!.. :blink:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....że żartuję?:-)

Twój żart zrozumiałem.

Moje pytanie było retoryczne :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.