Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie oświecić co z tymi zegarkami jest nie tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne :) 

Zegarmistrz sabotażysta :)

 

http://allegro.pl/omega-zegarek-i5808220364.html

 

zaraz pewnie ten zacny zegarek usuną więc cytuje

 

"Dziś na aukcji moja prywatna Omega zegarek sprzedaje jako nie sprawdzony bo czasem potrafi się zatrzymać i zaraz ruszyć zaniosłem go do zegarmistrza ale trafiłem do najgorszego chyba w moim mieście nie dość że nie wymienił baterii bo stwierdził że takiej nie ma to jeszcze zgubił mi śruby od koperty i jest przykręcona tylko na połowę po zdjęciach można stwierdzić sekundnik chodzi tak że nie wiem czy to kwestia baterii czy czegoś innego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... nie sprawdzony bo czasem potrafi się zatrzymać i zaraz ruszyć ...

To pewnie wina tych zagubionych srub, bo niezawodnosci tego zegarka chyba nikt nie kwestionuje ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie oświecić co z tymi zegarkami jest nie tak? 

 A to, że nawet Omega nie wie, że produkowała Geneve Seamastera. Tu masz wątek gościa, który kupił taki zegarek kilka lat temu i próbował wyjaśnić w Omedze swoje wątpliwości http://forums.watchuseek.com/f20/vintage-seamaster-166-037sp-question-55339-2.html .Sprawę wyjaśnia użytkownik  JJW1967 . Nie dziwi cię ilość NOSów na naszym Allegro? Przecież niektórzy sprzedawcy co tydzień wystawiają po kilka zegarków z lat 50-tych, 60-tych , 70-tych w stanie 0. Czy jest na tym forum ktoś kto wierzy w to że to są naprawdę zegarki w stanie 0? To bardzo dziwne, że ci sprzedawcy znajdują na rynku wtórnym tyle zegraków w stanie 0 i ani jeden z właścicieli, którzy tak dbali o te zegarki nie ma do zegarka dokumentów i oryginalnego pudełka :) Pewnie zegarki im się tak dobrze zachowały bo trzymali je pod poduszkami i pudełka ich w nocy w głowy uwierały :D:D D Prawda jest  taka, że u większości stałych sprzedawców z Allego produkcja aż huczy ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi  :o  przyznam że nie zatrybiłem dla tego pytałem właśnie 

A to że zegarki są robione na NOSy to wiadome nie od dziś 

Czujne oko - dobra robota  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw von Sztalinger

Czepiacie się, jest w tym jakaś surowa prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dostałem go od ojca ładnych parę lat temu i tylko leżał i się kurzył."

 

Oj ładnych parę lat. Na początku lat 90tych, kiedy kg szynki kosztowało 130 tyś złotych. Stąd zegarek sprzedaję dziś w podobnej cenie, bo tylko pasek trochę znosiłem.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh no ........... wchodzę żeby dodać tego poetę od Lange a tutaj temat już na topie. Gość powinien dostać Oskara za scenariusz i ....... zdjęcia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Dostałem go od ojca ładnych parę lat temu i tylko leżał i się kurzył."

 

Oj ładnych parę lat. Na początku lat 90tych, kiedy kg szynki kosztowało 130 tyś złotych. Stąd zegarek sprzedaję dziś w podobnej cenie, bo tylko pasek trochę znosiłem.

Tzn 13 zł - z wysyłką?

 

Wysłane z mojego MX_Base przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrz ortografii

 

http://allegro.pl/zegarek-omega-z-1988r-naklad-900szt-limitowany-i5830609681.html

 

a tutaj cały tekst, bo zegarek wygląda mi na podróbę

 

"omega official timekeeper of the olimpic games calgarn and seoul 1988r limited edition omega seamaster olimpic limited edition tylko 900szt tej wersji poszukiwany wtopione zloto 18k w tytan w zegarek i orginalnom branzolete ceny tej perelki siegajom 3,450 euro sama branzoleta orginalna 500dolarow u mnie za ile wylicytujesz za tyle masz pozdrawiam i milej licytacji istnieje morzliwosc zakonczenia przed czasem prosze pisac na meila jest taki na stronie chrono24 za 9800zl uzywany i jest poza polskom w Szwajcarji do sprowadzenia a muj jest na miejscu w Polsce pozdrawiam"

 

facet chyba "Misia" nie oglądał - mieszają mu się rózne systemy walutowe ;)

 

Dodam jeszcze że aukcja zaczyna się od 1,5 K i jest ustawiona cena minimalna, więc raczej nie zgadza się to z opisem:

"u mnie za ile wylicytujesz za tyle masz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.