Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Pochodzi on z limitowanej serii - 5 milionów sztuk.

Jest tak rzadki,że nawet gugle nie mogą znaleźć tej 'limitacji' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/jedyny-w-polsce-zegarek-pacifistor-dla-konesera-i5985923724.html

tu inna jego złota myśl

 

"Jeśli znasz Orkina, to oferowany zegarek na tej aukcji - jest o dwie klasy wyższy !

UWAGA ! 

Zegarek posiada międzynarodową gwarancję !

PACIFISTOR - to marka klasyfikowana o 2 klasy wyżej niż słynna Orkina."

 

No i imitację Kronen & Sohne. Piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowa moda wśród handlarzy podróbkami, i w sumie całkiem skuteczna, nie podają w opisie ani tytule aukcji, marki której podróbę sprzedają. Dzięki temu pewnie są szanse że nie zostanie taka podróba zgłoszona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu wędrówki orisa.

 

Kupuje 1 osoba, druga dzwoni, dokłada 10%, sprzedający oddaje poza allegro (sprawdzone) tej drugiej: http://allegro.pl/zegarek-oris-z-kolekcji-williams-f1-team-i5933986478.html

 

Następnie drugi dolicza prowizję i wystawia, nawet na myśl mu nie przychodzi, żeby domyć kilkuletnie ślady potu (prawdziwy mix DNA) : http://allegro.pl/oris-williamsf1-team-chronograph-z-dokumentami-i5996256979.html

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawnie dozwolone, połowa ludzi na tym forum kupuje i sprzedaje ;) Czasem się wymienia z dopłatą w obie strony ;)

Jak dla mnie nic strasznego i zabronionego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawnie dozwolone, połowa ludzi na tym forum kupuje i sprzedaje ;) Czasem się wymienia z dopłatą w obie strony ;)

Jak dla mnie nic strasznego i zabronionego ;)

 

Pewnie, z tym że sprzedający na pytanie jak długo ma zegarek, odpowiada "od roku", oraz podkupuje innych, trochę to irytujące :) Czy to nic zabronionego? Pozostawiam to Twojemu sumieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zadaje pytań ile czasu posiada bo i tak nikt prawdy nie powie ;-) a na Allegro każdy ma prawo wycofać aukcje wcześniej ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje sumienie podpowiada mi że jak będę mógł pod kupić komuś mój wymarzony zegarek na allegro, to tak zrobię ;-) z czystym sumieniem ;-) To jest wojna kolekcjonerów, przykro mi ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje sumienie podpowiada mi że jak będę mógł pod kupić komuś mój wymarzony zegarek na allegro, to tak zrobię ;-) z czystym sumieniem ;-) To jest wojna kolekcjonerów, przykro mi ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

Kolekcjonerów? Proszę Cię, to zwykłe chamstwo, wykaż trochę honoru. Polactwem bym to nazwał, takim z którego jesteśmy sławni niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz ;-) Ktoś zakończył aukcje przed czasem bo miał do tego prawo ;-) Świata nie zmienisz a i zdrowia szkoda ;-) Więcej luzu, jeszcze trafisz dobry zegarek i to nie raz :-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerów? Proszę Cię, to zwykłe chamstwo, wykaż trochę honoru. Polactwem bym to nazwał, takim z którego jesteśmy sławni niestety.

Proszę bardziej ważyć słowa....

DZIĘKUJĘ.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje sumienie podpowiada mi że jak będę mógł pod kupić komuś mój wymarzony zegarek na allegro, to tak zrobię ;-) z czystym sumieniem ;-) To jest wojna kolekcjonerów, przykro mi ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

 

 

Trochę przesadzasz ;-)

 

 

Czyli Ty podkupisz a ja przesadzam mówiąc Ci o honorze, żebyśmy się dobrze rozumieli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardziej ważyć słowa....

DZIĘKUJĘ.

 

Chwilunia, czy mam rozumieć, że na tym forum obnoszenie się z "podkupywaniem" jest dozwolone a Ty mi będziesz na czerwono pisał komentarze, że na to zwracam uwagę ??

Przemyśl to może i wyjaśnij swą logikę, bo jesteś teraz na bakier z zasadami zdrowego współżycia społecznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartuję sobie cały czas a ty na poważnie ;-) Oczywiście że nie jest to miłe, ale sam miałem kilka razy przypadek że przedmiot wystawiony na allegro ktoś rezerwowal a potem mnie olewa :-( Dlatego kto pierwszy zapłaci ten kupuje, było trzeba licytować i byłbyś na prawie ;-)

Pozdrawiam i życzę więcej spokoju bo świata nie zmienisz ;-)

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.