Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/omega-seamaster-41mm-diver-automatic-i6010740230.html

 

Profesjonalne zdjęcia kalkulatorem, no i ten wstęp dla wybrańców: "Jesli ktos wie czego szuka to doskonale wie jaki zegarek mam do zaoferowania," :D

Dalej wcale nie gorzej: "zegarek posiadam od dwoch lat i ma normalne slady urzytkowania, nie posiadam pudelka ani kart servisowych ale informacje do miejsca zakupu udziele przez telefon. Nie uzywam go juz, bo mam inny a szkoda by ten lezal w szufladzie. zapraszam do zakupu rewelacyjnego zegarka. pozdrawiam pasjonatow zegarkow"


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/omega-seamaster-41mm-diver-automatic-i6010740230.html

 

Profesjonalne zdjęcia kalkulatorem, no i ten wstęp dla wybrańców: "Jesli ktos wie czego szuka to doskonale wie jaki zegarek mam do zaoferowania," :D

Dalej wcale nie gorzej: "zegarek posiadam od dwoch lat i ma normalne slady urzytkowania, nie posiadam pudelka ani kart servisowych ale informacje do miejsca zakupu udziele przez telefon. Nie uzywam go juz, bo mam inny a szkoda by ten lezal w szufladzie. zapraszam do zakupu rewelacyjnego zegarka. pozdrawiam pasjonatow zegarkow"

 

Zegarek ładny no ale zdjęcia jakby przez mgiełkę lekką :P no i ten opis :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, porządny sprzęt, nie jakiś tam podrabianiec w style Frederique Constant czy Maurice Lacroix  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sprzedam-uzywany-zegarek-firmy-breitling-i6031090908.html

 

Mistrz!!!

 

cytuje, gdyż pewnie nie będzie to do trzech razy sztuka ;)

"Witam sprzedam używany zegarek marki 

Breitling For Bentley Motors
Stan zegarka oceniam jako dobry wszystko działa w 100%
waga zegarka to 170 gram wszystkie mechanizmy sprawne 
Zegarek mechaniczny  znaleziony w szafie po dziadku 
Zegarek był już wystawiany na allegro z nie znanych
Mi przyczyn administrator allegro dwa razy usuną moją licytację
Dlatego wystawiam w kategorji inne marki Zegarek ładnie się prezentuje Zapraszam do licytacji ........."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezczelność w postaci podróby za 4 tys., czy też zegarek po dziadku - to wszystko było. Wkładem owego allegrowicza w poprawienie humoru jest twórcze wykorzystanie google translatora :)

http://allegro.pl/zegarek-breitling-bentley-i6043849298.html

 

tradycyjnie wklejam treść, bo zaraz go nie będzie ;) 

 

P.S. mistrzem jest lekceważący zameczek :D

 

Proponuję Zegarek Breitling Bentley używany sporadyczne w stanie b.dobrym- (posiada normalne ślady użytkowania) otrzymałem jego w prezencie po św Pamieci Dziadku

 

Ruch: Kinetyczny (Automatyczny)

Jakość: Szwajcaria

Przypadek:ze stali nierdzewnej

Tył: stal nierdzewna pchnięcie-w przypadku z powrotem z Breitling grafiki

Skośna krawędź tnąca: Jednokierunkowy cutwork skośna krawędź tnąca ze stali nierdzewnej z tachymetrem

Korona: korona ze stali nierdzewnej z Breitling logo i dwie cichsze korony po obu stronach z tego

Bransoletka: czarny rzemień z krokodylowej skóry z patentem biały szew i gorąco Breitling ozdobiony wypukłym wzorem grafiki i wygrawerowana stal nierdzewna dodają zameczek z Breitling logo wierzchem

Zespół Typ: Skóra

Zameczek wachtowy: Lekceważący Zameczek

Szkło: Szafir

Kolor: czarny

Tarcza Kolor: czarny

Płeć: męski

Średnica: 54 x 47 mm

Bransoletka Długość: 213 x 24 mm

Case Thickness: 16 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny okaz Montepulciano :lol: Trudny 'przypadek z stali nierdzewnej' oraz 'pchnięcie-w przypadku z powrotem z Breitling grafiki' miażdżą, 'dwie cichsze korony' dobijają, ale masz rację że 'Lekceważący Zameczek' wygrywa :lol: Prawdziwy majstersztyk B) 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić i to może jest super okazja, ale opis każe powątpiewać:

 

http://allegro.pl/zegarek-poljot-de-luxe-29-kamieni-grubo-zlocony-i6031712106.html

 

Sprzedam piękny zegarek Poljot de Luxe,grubo złocony,automatic,29 kamieni. Zegarek z szuflady bardzo mało noszony w stanie idealnym, na dobrym i punktualnym chodzie. Zegarek dla notariusza. Wyprzedaż kolekcji. Zegarek z szuflady rzadko noszony. Staram się nosić jeden zegarek dziennie ale to i tak wychodzi raz na trzy miesiące. Muszę niektóre sprzedać żeby kupić nowe, żona nie pozwala mi na więcej i tak uważa że to jakaś patologia z tymi zegarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość German76

Pewien element został wyjęty :/

 

Zegarek bardzo fajny, licytacja dobiega końca, proszę o szybką odpowiedź, czy bez tej pierdułki zegarek jest pełnowartościowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zegarek bardzo fajny, licytacja dobiega końca, proszę o szybką odpowiedź, czy bez tej pierdułki zegarek jest pełnowartościowy!

Żartujesz ? to fejk i to lipny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ty tak na serio?

Przecież to jest szrot. Podróbka zrobiona na jakimś werku seikopodobnym . A ten element, to wachnik. Bez tego nie pochodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada na werk seagulopodobny :-P

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość German76

Kolego ty tak na serio?

Przecież to jest szrot. Podróbka zrobiona na jakimś werku seikopodobnym . A ten element, to wachnik. Bez tego nie pochodzi. ;)

no przecież sie zgrywam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.