Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś po kupnie jakiegoś przedmiotu napisał do mnie sprzedający żebym właśnie tak zrobił. Pytając go dlaczego wytłumaczył że w ten sposób zwrócą mu się koszty dostawy itd.

Czyli płacąc powiedzmy 1zł+ ileś tam przesyłka, zarabia na tym.

Tak w skrócie działa mechanizm wyłudzania.

 

Bzdury piszesz kolego,allegro zwraca jedynie prowizję pobraną od sprzedaży,żadnych kosztów wysyłki zakupu i wystawienia.Ostatnio wystawiłem kilka starych tanich zegarków które leżały że tak powiem poza kolekcją i nie były używane.Koleś kupił jakieś tanie Casio,zapłacił przez PayU ale zegarek mu nie spasował i zadzwonił że coś tam nie halo i chciałby oddać - a że nie lubię się szarpać o parę dych -przyjąłem zwrot.Allegro oddało mi TYLKO prowizję od sprzedaży którą płacę ja a nie kupujący i tylko to ich interesuje-moje rozliczenie za zegarek czy wysyłkę to sprawa tylko między mną a kupującym.Bilans zakupu i zwrotu wychodzi na 0 .Nie pisz więc że ktoś zarabia na zwrotach bo to bzdura wierutna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co mi to pisał ? Był szczery przyznam. I po co miałbym to wymyślać niby bo nie rozumiem co miałbym zyskać na tym.

Piszę co się od niego dowiedziałem i tyle. A czy ty mi uwierzysz czy nie, zrób z tym co chcesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten koleś dobrze wiedział co robił wystawiając. Klikając tak i biorąc "winę" na siebie tamten typ odzyskuj prowizje czy coś takiego

Płaci prowizję żeby ją potem odzyskać ? I ani grosza więcej ? Bo nikt mu nic więcej nie odda ,to on musi oddać wpłaconą kwotę,gdzie tu interes?

Piszę co się od niego dowiedziałem i tyle. A czy ty mi uwierzysz czy nie, zrób z tym co chcesz

 

Nie jest kwestią wiary ale wiedzy jak działa system allegro. Nie ma brania winy na siebie , jest za to odstąpienie od umowy którejś ze stron i dobrej woli obu stron żeby się dogadać jak sprawę uczciwie załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldek1988BDG, mechanizm wyłudzeń trochę inny, ale pewnie chodzi Ci promocję sprzed 2 lat (innej możliwości nie widzę).

http://www.dobreprogramy.pl/Kilkadziesiat-tysiecy-zarobku-w-chwile-Allegro-odzalowuje-nieprzemyslana-promocje,News,59589.html

Allegro nie powtórzy tego błędu więc i wyłudzeń z tego tytułu nie będzie.

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex? Omega? IWC? A może TAG? Do wyboru, do koloru! Sprzedający "dostał je z zagranicy" i zapewnia, że "Chyba nikt nie pozna, że to nie oryginał." :lol:

 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1390728

 

Najgorsze jest to, że wszystkie już ktoś licytuje, a o IWC nawet kilka osób się bije...


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To smutne, ale popyt na takie podróbki nie maleje...

 

może się pomylił o jedno 0

 

Jego pomyłką było kupno "nowej japońska baterii Maxwell", która to przewyższyła 10-ktornie wartość tego "zegarka" :P

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie wklejajcie linków, tylko zdjęcia, zrzuty ekranowe etc. Potem linki już nie działają (przedmiot usunięty), a ja chciałem sobie przeczyścić kanaliki łzowe łzami śmiechu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KING TUTANKHAMEN - OKAZJA (http://allegro.pl/zegarek-nareczny-king-tutankhamen-okazja-i6631647636.html)

 

post-59751-0-89885100-1481493003.jpg

 

A tu kolejna okazja:

Zegarek PALJOT (http://allegro.pl/zegarek-paljot-661190-17-jewels-nakrecany-unikat-i5739644536.html)

post-59751-0-46095400-1481493388_thumb.jpg

"PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST

Zegarek

PALJOT 661190

17 Jewels

UNIKATOWY

... TAKIE OBIEKTY SĄ POSZUKIWANE I CENIONE PRZEZ KOLEKCJONERÓW NA CAŁYM ŚWIECIE."

 

No ja nie wątpię :D

Edytowane przez GrzegorzS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bo to jest "super okazja świąteczna". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....suuuuuuuuuuper   prooooooomocja ....w takiej cenie to i ze trzy sztuki bym kupił zanim podrożeją  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał z niewielką wadą - jest podróbką :D Mechanizm to chyba 7S26? :lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriae

Nie dość, że piękny to i z paskiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.