Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Też malowanka. Ogólnie przygotowany, wypieszczony do sprzedaży


Wołny, ałmazy, WP, mołnie precyzyjne itd.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie do końca bo wskazówki fatalne no i pokazane są dwa zestawy zdjęć- obecnego właściciela i poprzedniego sprzedającego


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takiej Omedze?

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-omega-vintige-geneve-oryginal-CID87-IDfFhwF.html

Czy oprócz słabych wskazówek i paska Bisset jest OK? Bo nie wiem czemu, ale wydaję mi się coś nie tak z tym ogłoszeniem...

(btw jaki byłby koszt i trudność znalezienia oryginalnych wskazówek?)

Edytowane przez mibartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no fatalnie to wygląda...a ten pasek z napisem Bisset jednoznacznie określa wartość tego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

co myślicie o takiej Omedze?

Czy oprócz słabych wskazówek i paska Bisset jest OK? Bo nie wiem czemu, ale wydaję mi się coś nie tak z tym ogłoszeniem...

(btw jaki byłby koszt i trudność znalezienia oryginalnych wskazówek?)

Nie ma zdjęcia mechanizmu, nawet nie chciało się zdjąć tego pożal się Boże paska i zrobić foty dekla.

Jak się bardzo napalasz poproś o wymienione zdjęcia w dużej rozdzielczości i wtedy je zaprezentuj na forum.

A tak przy okazji, warto czegoś ciekawego poszukać na forumowym bazarku a nie wchodzić w niepewne interesy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież za ten szmal nie ma się co w to bawić. Wskazówki to już będzie jakiś wydatek, tarcza też budzi wątpliwości, a w podobnym pieniądzu można kupić podobne zegarki w oryginalnym stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Tarcza wygląda przyzwoicie ale mechanizm już daje do myślenia. "

Ale żartujesz? Przecież to fake,gołym okiem widać i z przodu i z tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą znalazłem na All... taki oto opis Poljota :D

 

 

!!!! POLJOT ZŁOTO 583 !!!!
Witam. Zapraszam do zakupu zegarka POLJOT widocznego na fotografiach. Zegarek w złotej kopercie 14 karat. Waga samego złota 14,74 g. Zegarek nie jest nowy i z tej racji przeszedł drastyczne SPA u dość wymagającego i upierdliwego zegarmistrza więc nie ma się do czego czepnąć ! W czasomierzu wymienię jeszcze szkło (pleksi) bo obecnie zamontowane to prywaciarskie współczesne (niestety) polskie wykonywane przez cwaniaczka z butelek PET po wodzie mineralnej. Ale oryginalne już w drodze. Z takim tarcza "przejrzy' ukazując całe swoje piękno . Pudełko i papiery nie są od tego zegarka ale oczywiście dodam aby ochronić w czasie transportu pocztą. Można odebrać osobiście.
!!!! POZDRAWIAM !!!!

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ubawiłem na olxie :-) moze zacytuje fragmenty oferty:

 

"porysowało sie to czarne w koło szkiełka wiec wyjełem to"

 

"z fotek widać że wyszło z nie wiadomych mi przyczyn to pokrętło"

 

.....a taki ładny epos był :-)

https://www.olx.pl/i2/oferta/zegarek-meski-epos-sportive-3396-diver-CID87-IDn9I6m.html

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sie ubawiłem na olxie :-) moze zacytuje fragmenty oferty:

 

"porysowało sie to czarne w koło szkiełka wiec wyjełem to"

 

"z fotek widać że wyszło z nie wiadomych mi przyczyn to pokrętło"

 

.....a taki ładny epos był :-)

https://www.olx.pl/i2/oferta/zegarek-meski-epos-sportive-3396-diver-CID87-IDn9I6m.html

Jakieś 2-3 miesiące temu pisałem do Gościa z propozycja zakupu, ale po jego odpowiedzi było odrazu widać, że nie ma z kim gadać. I jak widać leży zegarek dalej w domu a nie u nowego nabywcy.

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

 

Wysłane z mojego PLUS przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizując frazay typu "wziełem" oraz "wyszło z niewiadomych mi przyczyn" można stworzyć wstepny profil psychologiczny ;-)b75e2f29494b2b3cfb9ed7146824fcb3.jpg

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chrono 24 znalazłem takie casio.Zegarek spoko ale czy ta cena nie jest majsterszytkiem?      

Casio CS-821 CALCULATOR / Inkl. MwSt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ja przed chwilą znalazłem na All... taki oto opis Poljota :D

 

 

!!!! POLJOT ZŁOTO 583 !!!!
Witam. Zapraszam do zakupu zegarka POLJOT widocznego na fotografiach. Zegarek w złotej kopercie 14 karat. Waga samego złota 14,74 g. Zegarek nie jest nowy i z tej racji przeszedł drastyczne SPA u dość wymagającego i upierdliwego zegarmistrza więc nie ma się do czego czepnąć ! W czasomierzu wymienię jeszcze szkło (pleksi) bo obecnie zamontowane to prywaciarskie współczesne (niestety) polskie wykonywane przez cwaniaczka z butelek PET po wodzie mineralnej. Ale oryginalne już w drodze. Z takim tarcza "przejrzy' ukazując całe swoje piękno . Pudełko i papiery nie są od tego zegarka ale oczywiście dodam aby ochronić w czasie transportu pocztą. Można odebrać osobiście.
!!!! POZDRAWIAM !!!!

 

MISZCZ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale drastyczne SPA u upierdliwego i wymagającego zegarmistrza powinno chyba zawierać wymianę szkiełka(?) i to w dodatku na jakieś dobre, nie "prywaciarskie"

......albo pogubił sie chłop w ciagu logicznym i rozstroił opis :-)

Dobre!

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.