Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro wystawiam trochę więcej zegarków. Nazwa użytkownika Mr_Tik_Tak. Cena dla klubowiczów zawsze trochę niższa :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz na wesoło :-)1bf657c439e0908406ddfab5ab441905.jpg

Chyba najliczniej produkowany zegarek na świecie ten "stainless"

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego się tak dziwicie, ta firma jest bardzo popularna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysiek82, głęboko się zastanawiam nad glycine. W sierpniu jestem na mazurach, mam nadzieję że odbiór osobisty wchodzi w grę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimo

Rolex Oyster

Zapraszam do licytacji repliki zegarka Rolex. Jest to całkiem fajna replika. Dlatego że jest naprawdę masywna. Robi wrażenie. Wymaga jednak trochę dopieszczenia. Jakieś polerki na pewno i będzie jeszcze lepiej. Licytacja zaczyna się od 70zł dlatego że musiałem dać znaleźne i u zegarmistrza kupić baterie i naprawić zapięcie. Nad zegarkiem można nadal pracować żeby był jeszcze lepszy. Zapraszam do licytacji. 70zł to moja minimalna kwota i zarazem cena wywoławcza. Licytujesz na własną odpowiedzialną używaną REPLIKE zegarka z tego powodu zastrzegam sobie prawo do nie przyjęcia zwrotu czy też otrzymania komentarza negatywnego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"CELEBRITY PK znaczki diamenty zegarki złote zestaw"

Mistrz nożyczek koniecznie chce zostać marszandem, pozostałe aukcje  jegomościa równie ciekawe- nawet obraz Leonarda?  sprzedaje....

https://allegro.pl/celebrity-pk-znaczki-diamenty-zegarki-zlote-zestaw-i7415055656.html#imglayer

 

Może kupił bym jedną szufelkę zegarków; ile kosztuje ?  :D  :ph34r:  :huh:


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ się uśmiałem - Tevise chodzący na Ali za ~25USD do sprzedaży za 899 zł. Ależ przebitka. Ale uwaga - za te pieniądze KOMPLET DOKUMENTÓW i PUDEŁKO

 

https://allegro.pl/tevise-green-heritage-rolex-i7460913002.html?reco_id=6fe6c2d1-96f8-11e8-b284-ecf4bbd0c338


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/stalowy-tissot-prs-516-chronograpf-super-stan-i7524412972.html?reco_id=c9b106ac-a842-11e8-af87-246e963     i niby całkiem OK. ale to profesjonalne skalibrowanie az mnie zawstydza,ze ja tylko po zmianie bateri w chrono potrafie ustawic wszystkie wskazówki ale do profesjonalnej kalibracji tio mi sporo brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie, jaką reklamę kontekstową mi googiel wyświetlił :-) To wprawdzie nie allegro, ale też śmieszne.

 

Lindau


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki opis już gdzieś widziałem.- Mechanizm zegarka ETA zasilany za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.Czyli po naszemu kwarcok

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki opis już gdzieś widziałem.- Mechanizm zegarka ETA zasilany za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.Czyli po naszemu kwarcok

No tam, pewnie dlatego ludzie kupują go w przerażających ilościach. Poczytałem komentarze - widać że lipne, ale jeden mnie rozbawił do łez:

"Zarąbist …, mam od 2-ch tygodni i jeszcze ani razu nie nakręcałem."


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam, pewnie dlatego ludzie kupują go w przerażających ilościach. Poczytałem komentarze - widać że lipne, ale jeden mnie rozbawił do łez:

"Zarąbist …, mam od 2-ch tygodni i jeszcze ani razu nie nakręcałem."

Bo to jest nakręcany na baterie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.