Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartek1977

----Witam mam do sprzedania super zegarek firmy Breitling jest on nowy nie używany zapakowany w pudełeczko z logiem "Swiss made" ...... zegarek prezentuje sie na rece jak mało który.. z tego słynie własnie firma Breitling a gdy dodac do tego serie Bentley ???... masakra, tarcza ma wielkosc 5.4x5.2 wiec odrysujcie sobie kołeczko na kartce o tych wymiarach a sami zobaczycie.. co bede ukrywał jest to jakby magnes na dziewczyny i ten połysk gdy swiatlo sie odbija od szybki której grubosc jest okolo 3mm.. mam taki sam tylko z biała tarcza i brażowym paskiem . i słuzy i jzu ponad dwa lata... pasek tego ktory jest an zdjeciu spod spodu ma cremowa skóra a zewnatrz czarna z odrobina połysku.. wsyztkie loga firmowe sa wybite nawet na pasku numery seryjne na pasku jak i oczywiscie z tyłu na tarczy przykrywajacej cały automat jelsi ktos jescze nie wie no to zegarek ten nie potrzebuje zadnych baterii !!! moje gg w razie pytań .....xxxxxxx na dostepnym niemal zawsze pozdrawiamm i zapraszam do licytacji mile widziane propozycje zakończenia aukcji

 

przedz czasem zgodnie z zasadami na allegro :D ---

 

http://www.allegro.pl/item259837747_zegare...zarny_new_.html

 

Magnez na dziewczyny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba gościowi przyznać pomysłowość legalnie przepchnąć ordynarną podróbę. Mam też kilka innych pomysłów np. wczorajsza gazeta wyborcza + gratis podróba ...(wpisz dowolną markę) cena wywoławcza 350 PLN - i tak można w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie ja miałem oczy, że nie zauważyłem tego w opisie :oops: Dzięki Staruszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Zapraszam na aukcjie gdzie tym razem oferuje bardzo rzadki zegarek wyprodukowany w chinach . Zostal wyprodukowan w tylko w 68 egzemplarzach ( dokladnie nie jestem pewiem co do ilosci ale ten chinczyk co go podarowal powiedzial ze nigdy produkcjia nie przekroczyla 80 sztuk ). Zegarek przywiozlem rok temu z chin ktory przebywal mojego wujka zalozyl on go z 5 razy tak dla szpanu .

 

 

Opis :

 

Zegarek jest na tyle specyficzny ze zamiast tarczy i dekielka z tylu posiada dwie szybki przez ktore widac wyrazne dzialajacy caly mechanizm . W wewnatrz znajduje sie 19 kamieni (jewels) oraz 3 pozlacane zebatki , informacja o kamieniach zawarta jest na jednej z zebatek . Jego produkcjia odbywala sie poprzez piaskowanie i frezowanie elementow co dalo fajny efekt na branzoletce takze jego zamkniecie nie chaczy o ubrania jak to w innych zegarkach , jest on caly srebny , nakrecany i w bardzo dobrym stanie (100 %) i co zaznacze nigdy nie byl otwierany a wiec caly mechanizm jest czysty i sprawny .

 

 

A teraz cos ciekawego ---- zegarka nie znajdziesz w polsce tak latwo (przynajmiej mi sie nie udalo a duzo jezdze) , ani tez w internecie , pare zegarmistrzow symuluje ze go zna ale to tylko blef (ich zdania sa rozne)

 

Zapraszam goraca do licytacji . W razie pytan prosze pisac .

 

 

 

2618978601wg0.jpg

 

Skeleton-diver limited

He,he,he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka powinna być sygnowana, okienko datownika czarne, a referencja podana na tym certyfikacie odnosi się do Constellation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś jak dokładnie brzmiał tytuł tego wątku? To poprawię... Ja nie mogę sobie przypomnieć a wartałoby przywrócić oryginalny.

 

Ja rozumiem że można się zwinąć z forum, ale po jaką cholere zmieniać wszystko - nie pojmuję...


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro ?...


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto również PONOWNIE zaakcentować by nie wklejać samych linków, które po czasie nie działają.

 

Wklejajmy tekst plus zdjęcia :!:

 

Linki niewiele dadzą potomności. :wink:


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam: zakochałem się w tym opisie:

 

 

"...mam do sprzedania 3 ROLEXy oraz jednego PATEKa.

Zdjęcia są zrobione aparatem 3,2 Mega Pixels.

Na razie nie stać mnie na lepszy aparat...."

numer 274318264

df2e4ed3ea263bdc.jpg

 

Biedaczysko wydał zapewne wszystko na te "orginały" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.