Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

A foty zrobione pewnie prosto po zakupie z hotelu w Turcji :)

Wiesz, wakacje muszą się zwrócić

 

Wysłane z mojego BAH2-W19 przy użyciu Tapatalka


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam:

34 ogłoszenia z wykupioną opcją "wyróżnione" dla tego samego zegarka:

 

 

02b2d8f442ec3acb9fd2b5ce2e964f8c.jpga8b2ff27f11d318acc5738ec08adeb50.jpg

"Sprzedam Nowy Niepowtarzalny zegarek firmy Marssel. Zegarek posiada Oryginalny Design, a jego mechanizm jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i jest Automatyczie nakręcany. Obudowa została wykonana ze Stali nierdzewnej podobnie jak zapiecie. Pasek zegarka jest wykonany z naturalnej skóry zwierzęcej. Sprzedaje ponieważ jest nieco zaduży na moją reke."

 

***

@MadGravediGGer77

Już się poprawiam :-) To z lenistwa chyba, bo wkleic linka jest łatwiej

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko ktoś z nowych użytkowników na forum spyta o wartość zegarka "po dziadku" zostaje zaatakowany za nieznajomość regulaminu. Tu "starzy wyjadacze" zamieszczają setki linków do ofert.

Szkoda, że nikt nad tym nie panuje.

Przypomnę I wpis w temacie:

Napisano 24 kwiecień 2006 - 17:52

mod mode:

W tym wątku wklejamy "ciekawe", kuriozalne, bezczelne, głupie etc. opisy aukcji zegarkowych, które powinny zostać uwiecznione - w celach edukacyjnych lub rozrywkowych sad.gif

Nie wklejajcie samych linków do aukcji - kopiujcie opisy i w miarę możności zdjęcia !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich pierdoletów dawno nie czytałem  :blink:  :blink:

post-88672-0-58570100-1580462599_thumb.png


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrza marketingu z Krakowa od fałszywek PP na OLX nikt nie pobije.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś zniszczył ciekawy i raczej rzadko spotykany zegarek... :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/sky5f/

 

Ceny i grafomańskie opisy rozbawiły mnie dziś  :blink:

 

wkleje dla potomności ...może sie komuś przyda barwny opis  :P , zgody autora nie mam  :lol: :

 

"Drodzy klienci

Poniżej przedstawiony przedmiot to unikatowy egzemplarz kolekcjonerskiego zegarka bardzo szanowanej i cenionej japońskiej marki – SEIKO. Zegarek pochodzi z okresu lat 1970 i jest rzadkim okazem. Jest to pojedynczy egzemplarz.
Zegarek cechuje delikatność, wysoka elegancja, ponadczasowy design połączony z funkcjonalnością stylem i właściwymi proporcjami w każdym detalu. Zegarek zarówno dobrze prezentuje się jako element oficjalnego stroju wizytowego poprzez każdą formę ubioru codziennego aż nawet po strój zupełnie sportowy.
Podsumowując zegarek przy swojej wysokiej elegancji, szlachetności i unikatowym designem potrafi być uniwersalnym elementem ubioru na każdą okazje."

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie tutaj lecz bardziej jako okazja życia

Hublot BigBang z miasteczka Wilanów

Ktoś tutejszy?

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-hublot-big-bang-meca-10-all-black-CID87-IDEaMOL.html

 

Wysłane z mojego Mi 9

Aleksander K.? Czyżby Aleczkowi na flaszkę zabrakło?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś to chyba już krążyło na Forum jakiś czas temu, ale teraz ten egzemplarz wraca na Allegro. Jedyny i niepowtarzalny ? Do kolekcji lub na rękę.

Ma tylko jeden feler: "jedno uszko lekko skrzywione, ale to nie ma wpływu na estetykę"

Poza tym wszystko gra.

Za jedyne 500 zł.

 

obraz.thumb.png.8646867a51cb1d0d4f3a6ae6aa0c4f47.png

obraz.thumb.png.aea3f78e4b04bbdf5e63188997ed8ea5.png

obraz.png.29130eddef1d68007afaa0e0a4cefd87.png

obraz.thumb.png.9b0c4bc371afc7716f3e6ec9fd289932.png

obraz.png.9a20fb72c1542a63dd0062041bcc2090.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby sam Ś.P. Picasso, czy może najmniej zdolny jego uczeń jakimś cudem malował tę tarczę?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, souls_hunter napisał:

Czyżby sam Ś.P. Picasso, czy może najmniej zdolny jego uczeń jakimś cudem malował tę tarczę?

 

Strasznie chlastał. Przynajmniej nie był skąpy, na farbkach nie oszczędził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu uwaga

https://www.olx.pl/oferta/orient-star-gmt-automatic-CID87-IDF2TdG.html

Zdjecie dekla od innego modelu z recenzji na forum. Poprosilem o pare extra zdjec w tym od strony mechanizmu ale kolega nie wspolpracuje. Plus rejestracja maj 2020. Inne aukcje na profilu raczej nie wskazuja na faceta chodzacego w niebieskiej koszuli z OS Gmt na nadgarstku. Reasumujac - imho z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, sielwolf napisał:

Tu uwaga

https://www.olx.pl/oferta/orient-star-gmt-automatic-CID87-IDF2TdG.html

Zdjecie dekla od innego modelu z recenzji na forum. Poprosilem o pare extra zdjec w tym od strony mechanizmu ale kolega nie wspolpracuje. Plus rejestracja maj 2020. Inne aukcje na profilu raczej nie wskazuja na faceta chodzacego w niebieskiej koszuli z OS Gmt na nadgarstku. Reasumujac - imho z daleka.

 

Chciałem obejrzeć na żywo ten zegarek, ale gościu zniknął już z OLX - wydawało mi się, że widziałem dokładnie ten zegarek na forum, myślałem nawet że to ktoś z kolegów sprzedaje.


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP zauważyłem coś podobnego. Ludzie tu zaglądają i nagle na olx się „kolekcjonerskie” pojawiają w okazyjnych cenach. Co gorsza olx nie reaguje kompletnie na zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.