Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Nic niezwykłego, niestety. OLX nie reaguje również na dziesiątki ogłoszeń o sprzedaży roleksów w średniej cenie 800 złotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ogłoszenie jednak zdjeli, dostałem ostrzeżenie z Olx, że na podstawie zgłoszeń użytkowników, kontrahent nie jest wiarygodny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jedno. Zgłosiłem kilkanaście Rolexów, kilka Huboltów i dalej są. Nawet powołanie się na konkretne paragrafy nic nie daje. A wysyp tego tałatajswa ostatnio niesamowity.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Intercity Wars.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najgorsze? Że na świecie nie ma zdrowo myślącego człowieka co uwierzy że takie zegarki są oryginalne, a ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli kupić "rolnixa" i tak kupią. Zgłaszać trzeba ale trzeba być też świadomym tego że te podróbki były, są, będą niestety na rynku... Bo zawsze znajdzie się jakiś matoł co kupi podróbkę Rolexa za 300 zł, która warta jest ceny złomu... Dla mnie by był wstyd chodzić w podróbce. Te 300 zł można wydać na oryginalne casio. A nawet już wolę jakieś chińskie "guanquin", Giorgio Armani byle tylko nie podróbka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Emil/efa116 napisał:

Wiecie co jest najgorsze? Że na świecie nie ma zdrowo myślącego człowieka co uwierzy że takie zegarki są oryginalne, a ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli kupić "rolnixa" i tak kupią. Zgłaszać trzeba ale trzeba być też świadomym tego że te podróbki były, są, będą niestety na rynku... Bo zawsze znajdzie się jakiś matoł co kupi podróbkę Rolexa za 300 zł, która warta jest ceny złomu... Dla mnie by był wstyd chodzić w podróbce. Te 300 zł można wydać na oryginalne casio. A nawet już wolę jakieś chińskie "guanquin", Giorgio Armani byle tylko nie podróbka!

 

Żeby ci ludzie chociaż potrzebowali tych zegarków do sprawdzania, która godzina. "Potrzebuję wiedzieć, czy już trzynasta, więc kupię takiego, bo się w dodatku błyszczy i szwagroszczak już kupił". Ale do tego służą głównie telefony. Natomiast te potworki obecnie są kupowane dla podniesienia samopoczucia i prestiżu nosiciela. Co chyba świadczy, w jak okropnym stanie musi być i jedno i drugie, skoro bałwan z blachy i recyklowanego plastiku (z przylepioną nazwą znaną z telewizji) je poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska to mają tupet próbując wciskać takie gnioty ????

W dniu 30.05.2020 o 15:43, James napisał:

Rolex edycja Star Wars.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem. Gościu nosi „Roleksa” na nadgarstku a podjeżdża 20 letnią BMW 7 posikalbym się ze śmiechu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest kwarc i to wersja limitowana na USA. Do tego użytkownik nowy, stąd moja podejrzliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.06.2020 o 10:36, arturzbsk napisał:

Ludziska to mają tupet próbując wciskać takie gnioty ????

 

 

Ano, tupecik jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby te gnioty nie były kupowane to by nie były sprzedawane..............proste

ps. ostatnio miałem okazję trzymać i porównać Seiko żólwia  oryginała i podróbę,,,,,,i powiem Wam szczerze, że jakoś wykonania podróby mnie zadziwiła, mój oryginał nawet ( według mnie) ma gorzej wykończony dekiel, bo napisy są jakoś malowane proszkowa czy jakoś tak a w podróbie sa ładnie wygrawerowane i to dosyć głęboko...... nie wiem o co chodzi, tarcza niczym się nie różni, oprócz perły na bezelku, indeksy po naswietleniu równie dobrze i długo świciły,,,,,,,,,,,,,,,,,, a może to był oryginał haha........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.06.2020 o 21:25, mmaniek napisał:

Kolejna ściema na olx ?155e32e81636ac6ace583ae1b5ac39a8.jpg

Też trafiłem na podobną ofertę,  Longines za 1600 zł,  zdjęcia były skopiowane z uhrforum.de 

 

Screenshot_20200618-222128_OLXpl.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie kupię hydro z olx... ;) btw na jednej z facebookowych grup grasuje oszust który oferuje właśnie hydro i znika z kasą po przelewie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, sviety napisał:

 

I wszystko jasne 😵:

"Informacje o sprzedającym

Firma WatchSpot specjalizuje się w dostarczaniu eleganckich, rzadkich kolekcjonerskich zegarków." 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak pytać o możliwość odbioru osobistego albo o dodatkowe zdjęcie np. zapięcia, ucha, koronki albo paska... i czekać na reakcję.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiły się zegarki MIdo Belluna II na allegro. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wszystko ok. Podejrzana jest tylko cena i kraj pochodzenia: Chiny. Po bliższym przyjrzeniu się mozna zobaczyć dyskretne różnice w grawerze na koronce i rotorze. Trzeba przyznać, że te podróby robią coraz lepsze. Za kilka lat będą lepsze niż oryginały;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.