Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Najtańszy używany Terrascope, jaki wpadł mi w oczy, był równo 20 razy droższy. Ale on miał WR100 m, a nie 30, więc to na pewno dlatego

I widzę, ze gość zapomniał napisać, że to na Miyocie :)

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Najtańszy używany Terrascope, jaki wpadł mi w oczy, był równo 20 razy droższy. Ale on miał WR100 m, a nie 30, więc to na pewno dlatego

I widzę, ze gość zapomniał napisać, że to na Miyocie :)

tu raczej chodzi o wyłudzenie pieniędzy


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roamer z Indii, co myślicie? 

https://www.ebay.de/itm/144296119697?hash=item2198b80d91%3Ag%3ADPsAAOSwoYRhlmTJ&LH_BIN=1

 

Co myślicie o tej aukcji, sprzedawca wystawia więcej modeli za w sumie śmieszną kasę, przyznam, że śmierdzi mi to dosyć mocno ale najlepsze jest to, że wszystkie komentarze kupujących są pozytywne. 

A tutaj wszystko co sprzedaje 

 

https://www.ebay.de/sch/i.html?sid=hb_inter_national&_pgn=1&isRefine=true&_trksid=p2349624.m3561.l49496

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zbliżać się do żadnych zegarków sprzedawanych z Indii. Na własny rynek tłuką tam w swoich szopkach pod Himalajami różne frankensteiny, które czasem puszczają też poza Indie. Produkcje chińskie, wietnamskie i malajskie to przy tym jest Patek.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak właśnie myślałem, że to szrot. Ludzie z DE to kupują i wystawiają pozytywne komentarze, dziwna sprawa. 

A patrząc na mechanizm np. tego Roamera coś można stwierdzić? 

Edytowane przez arab555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm to FHF 969 - chyba wszystkie tego rodzaju hinduskie wynalazki mają te werki.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUNGHANS Vintage 

Poszukiwania trwają i wpadła tym razem taka oto aukcja z zegerkiem Junghans. Zegarek mocno podniszczony ale stal myślę do polerki, ze szkłem może być większy kłopot. Ciekawi mnie tylko jaki będzie jego rozmiar i (pewnie 36mm max) rocznik. Za wszelkie informacje i sugestie z góry dzięki 

 

 

 

 

1638371731 (4).jpeg

1638371731 (5).jpeg

1638371731 (6).jpeg

1638371731 (7).jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Witam.

Posiadam renomowanej i drogiej marki zegarek Patek Philipe , który przykuje oko nie jednego osobnika. Jest to model, który prezentuje się mega na dłoni i nikomu nie będzie trzeba go reklamować, bo sam skupi na sobie wszystkie oczy. Jeden z najładniejszych modeli Nautilus , który jest bardzo elegancki na wszelkie imprezy.

Rodzaj - męski
Mechanizm - automatyczny (sam nakręca się przy noszeniu + można tez go nakrecić)
Szerokość cyferblatu z koronka (mm) - 46,5
Grubość (mm) - 13,2
Bransoleta - pasek (zmniejszana) - stalowa
Szkiełko - szafirowe
Zapięcie - Klasyczne
Wodoszczelność - 3 ATM

ZEGAREK KOLEKCJONERSKI

Zegarek jest bardzo dobrego wykonania i niemal ze nie odbiega od oryginału. Różni go tylko cena! Zegarek jest masywny i dobrze wykonany. Sam używam modele od mojego dostawcy i służą mi już lata bez żadnych problemów. Tu akurat cena świadczy o jakości!

Nie są to też egzemplarze za 150zł, gdzie nie działają mechanizmy i są lekkie jak piórko!

Proszę się też nie nabierać na aukcje konkurencyjne gdzie ceny wynoszą od 1500zł wzwyż.
A dlaczego to piszę?
Ponieważ śmieszy mnie ich wypowiedź na temat tańszych Zegarków Kolekcjonerskich, że jeżeli są poniżej kwoty 1000zł to są tandetne , tylko zapomnieli dodać że zegarki są z tej samej fabryki, a wiec koszt ich kompletu wraz z pudełkiem mnie bawi.

Kupujesz zegarek dobrej jakości, który posłuży Ci lata.

Zapraszam na inne aukcje!

Wysyłka za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości Bądź odbiór osobisty na terenie Warszawy, Pruszkowa, Lublina.

**Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego."

Edytowane przez Temption

Pozdrawiam, Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, szuwi napisał(-a):

To nie zegarek kolekcjonerski, a podróba. Na tym forum podrób nie chcemy i nie szanujemy. To damo odnosi się do osób sprzedających ten chłam. Mam nadzieję, ze mod zaraz zrobi porządek. 

Zobacz proszę jak brzmi tytuł tego tematu założonego kiedyś przeze mnie.

Cytuję "poetę" z OLX. Jak widać durni nie brakuje.

Brawo za odkrycie, że wciskany jest ludziom kit😊

mod mode:

 

W tym wątku wklejamy "ciekawe", kuriozalne, bezczelne, głupie etc. opisy aukcji zegarkowych, które powinny zostać uwiecznione - w celach edukacyjnych lub rozrywkowych :(

 

Nie wklejajcie samych linków do aukcji - kopiujcie opisy i w miarę możności zdjęcia !

 

neuro

 

PS. przepraszam Zbyszek za ingerencję w wątek.... ale szkoda żeby ciekawa inicjatywa się zmarnowała ;)

Edytowane przez Temption

Pozdrawiam, Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Temption napisał(-a):

Zobacz proszę jak brzmi tytuł tego tematu założonego kiedyś przeze mnie.

Cytuję "poetę" z OLX. Jak widać durni nie brakuje.

Brawo za odkrycie, że wciskany jest ludziom kit😊

mod mode:

 

W tym wątku wklejamy "ciekawe", kuriozalne, bezczelne, głupie etc. opisy aukcji zegarkowych, które powinny zostać uwiecznione - w celach edukacyjnych lub rozrywkowych :(

 

Nie wklejajcie samych linków do aukcji - kopiujcie opisy i w miarę możności zdjęcia !

 

neuro

 

PS. przepraszam Zbyszek za ingerencję w wątek.... ale szkoda żeby ciekawa inicjatywa się zmarnowała ;)

Masz rację - weekend na mnie podziałał 🙂 Peace. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajemy:

Zegarek męski Seiko Premier Kinetic perpetual

Zegarek używany, stan wizualny widoczny na zdjęciach.

Normalne ślady użytkowania w postaci rysek czy obtarć.

Tarcza lekko przesunięta, najprawdopodobniej akumulator bliski rozładowania.

Udzielamy gwarancji rozruchowej 7 dni.

real foto

Zachęcamy na pozostałe nasze aukcje :)

https://allegro.pl/oferta/zegarek-seiko-premier-kinetic-perpetual-hybrydowy-12017735357

Zegarek-SEIKO-Premier-Kinetic-Perpetual-HYBRYDOWY.jpg

Edytowane przez bogdancz

,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Tarcza lekko przesunięta, najprawdopodobniej akumulator bliski rozładowania"

 

Ciekawe, co właściwie poeta mógł mieć na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś tutaj nie wpisał zbyt dużo zer?

chyba że jeszcze mało wiem :)

 

tak z ciekawości- czy przy takiej kwocie również obowiązuje prowizja 9% ?

vc.JPG

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba taka zawoalowana informacja, żeby zainteresowani kontaktowali się ze Sprzedawcą aby negocjować i dopiąć transakcję poza Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kosztuje miliard, więc sensacji nie wzbudzi. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2022 o 05:17, incubus05 napisał(-a):

Dosyć osobliwe ogłoszenie:

 

https://www.olx.pl/d/oferta/srpd09k1-tzw-samurai-badziewnej-firmy-gw-no-warte-seiko-CID87-IDQpRdZ.html

 

Trzeba przyznać, że sprzedający do kupna nieszczególnie zachęca 😄

 

 

 

Do tego jeszcze dał kiepskie zdjecia, zeby nie zepsuć złego wrażenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.